Sklep opału online Pan Groszek oferuje sprzedaż opału wysokiej jakości na terenie całej Polski, w tym również w województwie wielkopolskim. W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości ekogroszek workowany, pellet drzewny oraz węgiel. Jesteśmy sprawdzonym dostawcą i producentem, a najlepszym świadectwem naszej jakości są zadowoleni klienci w całej Polsce. Działamy na kilku frontach, oferując produkty. Na bieżąco ulepszamy naszą ofertę, a dla naszych stałych klientów mamy wygodne sposoby płatności za towar. Ekogroszek workowany kupiony od Pana Groszka i dostarczany na teren województwa wielkopolskiego to gwarancja jakości.

Dziś możesz nabyć od nas opał w atrakcyjnej cenie.

Ekogroszek workowany - Wielkopolskie

W województwie wielkopolskim mieszka blisko 3,5 miliona osób, do których właśnie skierowana jest nasza oferta. Wspieramy również sektor handlu i biznesu, dlatego oferujemy opał wysokiej jakości dla firm i do sklepów. Jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę musisz posiadać wykwalifikowaną kadrę oraz odpowiedni sprzęt. A my pomożemy Ci nabyć odpowiednią wiedzę z zakres sprzedaży ekogroszku workowanego, pelletu drzewnego oraz węgla.

Wygodna wycena i dostawa pod drzwi

Dla naszych klientów oferujemy wygodną wycenę, bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że skorzystasz z naszych kalkulatorów dostępnych tutaj: https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/, https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/. Za pomocą kilku kliknięć wyliczysz zapotrzebowanie do Twojego domu lub firmy. Najpierw jednak wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie!

Ekogroszek workowany Pellet Węgiel
Emisja zanieczyszczeń Niska Niska Nieco wyższa
Wydajność Zależna od kaloryczności. Raczej wysoka Zależna od kaloryczności. Raczej wysoka Zależna od kaloryczności. Raczej wysoka
Cena Atrakcyjna Atrakcyjna Atrakcyjna

Wszystkie rodzaje opału w naszym sklepie są łatwo dostępne https://pangroszek.pl/sklep/ Za pomocą kilku klinięć możesz kupić opał na cały sezon. Nowoczesny ekogroszek workowany, pellet drzewny czy węgiel świetnie sprawdzą się na sezon i sprawią, że w Twoim domu zagości ciepło.

Wysyłki paletowe towaru realizujemy na terenie całego województwa wielkopolskiego. Posiadamy własną flotę oraz sprawdzonych dostawców, z którymi współpracujemy. Podane na naszej stronie ceny bądź wyceny indywidualne zawsze uwzględniają dostawę opału do klienta, a Ty nie musisz się o nic martwić. Całkowity koszt transportu ponosi nasza firma, jedynie przy płatności za pobraniem zostaje doliczona dodatkowa, niewielka opłata. Ponadto wysyłane przez nas palety są bezzwrotne, a nasze samochody wyposażone są w windę oraz wózek paletowy.

Zachęcamy mieszkańców i firmy z województwa wielkopolskiego do bezpośredniego kontaktu z nami za pomocą formularza https://pangroszek.pl/kontakt/ lub bezpośrednio mailowo: sklep@pangroszek.pl albo telefonicznie 506-048-557. I pamiętaj, że bardzo lubimy się targować :) Nasze ceny dostosujemy do Twoich potrzeb.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Gienek

Dobra jakość bez zastrzeżeń

 by Ignacy

Ekogroszek dobrej jakości. Fajny kontakt ze sprzedawcami.

 by Gienek

Bardzo dobry ekogroszek. Nie ma spieków. Polecam