Pan Groszek zajmuje się sprzedażą opału na terenie całej Polski. Działamy online i prowadzimy sprzedaż również w województwie śląskim. W naszej ofercie znajduje się pellet drzewny, ekogroszek workowany i węgiel. Pan Groszek to sprawdzony dostawca opału do Twojego domu https://pangroszek.pl/o-nas/. Nasz oferta skierowana jest do osób indywidualnych oraz do tych, którzy prowadzą składu opału. Asortyment jest bogaty i dobierany w ten sposób, aby każda osoba znalazła odpowiedni rozwiązanie dla siebie.

Dbamy o to, aby proponowany przez nas opał był produktem najwyższej jakości. Dlatego też stawiamy na współpracę tylko ze sprawdzonymi jednostkami. Samemu sprawdzamy produkt i dopiero wówczas wydajemy go na rynek.

Ekogroszek workowany - Śląskie

W województwie śląskim żyje 4,5 miliona osób. I nasza oferta jest skierowana do nich wszystkich. Ponadto zachęcamy firmy do podjęcia współpracy z nami. U nas otrzymacie najlepszy pellet drzewny, ekogroszek workowany i węgiel.

Pellet i ekogroszek

Jesteśmy wyspecjalizowani w sprzedażu pelletu drzewnego oraz ekogroszku workowanego https://pangroszek.pl/sklep/. Teraz również w województwie śląskim możesz otrzymać opał bardzo wysokiej jakości i najlepszej klasy. Pellet drzewny to bardzo efektywne źródło energii. Produkowany jest w ekologiczny sposób z poszanowaniem naszego środowiska naturalnego. Świetnie sprawdzi się do ogrzania domu podczas sezonu. To również dobra opcja do składów opału, ponieważ jest duże zapotrzebowanie na pellet drzewny i jest to chętnie kupowany opał.

Ekogroszek workowany od dawna cieszy się popularnością wśród zwolenników wydajnego i ekologicznego opału. Kupując u nas masz pewność, że otrzymujesz produkt wysokiej jakości i dopasowany do Twoich potrzeb. Dla osób indywidualnych mamy trzy propozycje ekogroszku, ale można też skorzystać z opcji mieszanej, czyli wybrania różnych rodzajów. Dla hurtowników mamy kilka opcji do wyboru, które dostosujemy do Waszych potrzeb.

Węgiel najwyższej jakości

Zajmujemy się również sprzedażą węgla wysokiej jakości. Węgiel posiada wysoką wartość opałową, świetnie się spala. Węgiel jest ogólnodostępny, używany od lat, nie niszczy pieca czy kuchni, w której nim palisz. Ceniony przez duże fabryki ze względu na jego właściwości. Węgiel może mieć różne formy, na przykład grube bryły czy orzech albo kostkę. Użytkownicy cenią sobie orzech i kostkę, ponieważ jest drobniejszy. Nasz węgiel spełnia wszelkie normy jakości i jest po prostu wydajny. Do współpracy zapraszamy wszystkie osoby, które cenią sobie ten rodzaj opału, wszystkie firmy i jednostki, które mają składy opału.

Zachęcamy mieszkańców i firmy z województwa śląskiego do bezpośredniego kontaktu z nami za pomocą formularza https://pangroszek.pl/kontakt/ lub bezpośrednio mailowo: sklep@pangroszek.pl albo telefonicznie 506-048-557. I pamiętaj, że bardzo lubimy się targować :) Nasze ceny dostosujemy do Twoich potrzeb.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 4 reviews
 by Romek

Pellet i ekogroszek świetnie sprawdziły się w mojej firmie. Super

 by Tomasz

Ekogroszek pierwsza klasa. Polecam :)

 by Władek

Pellet i ekogroszek mega ok

 by Sławek

Szybko, sprawnie, pellet ok. Polecam