Ekogroszek na raty. Jakie korzyści?

  • masz możliwość nabycia wybranych towarów przed czasem niezbędnym do zgromadzenia potrzebnych środków finansowych
  • kupując upragniony towar na raty, oszczędności możesz przeznaczyć na inny cel
  • kredyty na raty przez Internet to wygodna forma dokonania zakupów online​

Jak kupić ekogroszek na raty w e-sklepie Pan Groszek?

  1. Wybierasz towar i składasz zamówienie
  2. Wybierasz sposób płatności PayU – RATY
  3. Zawierasz umowę kredytową online
  4. Dostajesz towar i cieszysz się zakupem

Raty PayU – przykład pożyczki standardowej

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 979,00 zł (1 tona ekogroszku RED), RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 16,86%, oprocentowanie zmienne 6,5%, całkowita kwota do zapłaty: 1091,29 zł, całkowity koszt: 112,29 zł (w tym: prowizja: 63,94 zł, odsetki: 48,35 zł), 16 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 68,20 zł.
Warunki oferty wg stanu na 06.11.2020 r.
O dostępnych aktualnie okresach spłaty Pożyczki, zgodnych z ofertą pożyczkodawców, Klient zostanie każdorazowo poinformowany przed zawarciem umowy o Pożyczkę
Powyższe ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta.

Co się stanie, jeśli nie dostanę pożyczki?

Twój zakup nie zostanie zrealizowany, jeśli pożyczkodawca nie udzieli Ci pożyczki lub jeśli po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, nie wykonasz kolejnych kroków polegających na weryfikacji tożsamości i zatwierdzeniu warunków umowy o pożyczkę za pomocą otrzymanego kodu SMS.
Aby zrealizować zakup, możesz wrócić do sklepu i wybrać inną formę płatności.

Jak wygląda procedura zwrotu w przypadku zakupu na raty?

Zgodnie z art. 27. ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące realizacji zamówień w naszym sklepie, skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr tel. 506 048 557, bądź napisz do nas na adres sklep@pangroszek.pl