U nas niska cena zawsze idzie w parze ze świetną jakością. Osobom mieszkającym na terenie miasta Wolsztyn oferujemy ekogroszek workowany i pellet drzewny o wysokiej kaloryczności. Opał jest niezwykle wydajny, dzięki czemu skutecznie ogrzewa nawet budynki o znacznej powierzchni użytkowej. Jeśli chodzi o ekogroszek, posiadamy wersje Red, Blue lub Yellow, gdzie kaloryczność sięga aż 29 MJ/kg. W wielu przypadkach wystarczające okażą się już jednak produkty o wartości 24 MJ/kg. W oszacowaniu potrzebnej ilości opału pomaga nasz specjalny kalkulator. Wystarczy wpisać dane o metrażu domu oraz wysokości ścian, a algorytm sam obliczy potencjalne zużycie. To dobre źródło informacji, ale należy pamiętać, że faktyczne wykorzystanie materiału zależy ostatecznie np. od modelu pieca lub sposobu ocieplenia budynku.

Jak wybrać idealny ekogroszek w Wolsztynie?

Praktycznie każdy producent chwali swój produkt, ale prawda o jego jakości kryje się zawsze na etykiecie. W firmie Pan Groszek dbamy, aby skład dostarczanych produktów był najwyższej jakości. Dzięki temu proponujemy w miejscowości Wolsztyn idealny ekogroszek workowany do ogrzewania np. domów jednorodzinnych. Charakteryzuje się minimalną zawartością siarki, po jego spaleniu pozostaje zaledwie kilka procent popiołu. Wybierając opał Red, Blue lub Yellow, zapomną Państwo również o problemach ze spiekalnością używanego materiału. Poza tym dbamy, aby ekogroszek workowany dostępny dla mieszkańców Wolsztyna był poprawnie przechowywany. Gwarantuje to jego niski poziom wilgotności. W ten sposób woda nie zawyża sztucznie wagi produktu i płacą Państwo dokładnie za zamówioną ilość.

Yellow Blue Red
Moc opałowa 26Mj/kg 24Mj/kg 29Mj/kg
Zawartość siarki 0,3% 0,25% 0,3%

Nie zwlekaj, sprawdź obecnie dostępne ekogroszki workowane w Wolsztynie - https://pangroszek.pl/sklep/ekogroszek.

Pellet drzewny przyjazny dla środowiska - Wolsztyn

Ekogroszek to ekologiczny sposób ogrzewania budynków, ale nie jedyny w tej klasie. Spore grono zwolenników, także w miejscowości Wolsztyn, decyduje się na wykorzystanie pelletu drzewnego. To surowiec powstający na bazie naturalnego drewna. W przypadku produktów firmy Pan Groszek mowa o roślinach iglastych, o optymalnej zawartości żywicy, bez żadnych, sztucznych substancji lub lepiszczy. Podczas spalania materiał emituje stosunkowo niewiele zanieczyszczeń np. w porównaniu do węgla. Tona spalonego pelletu to tylko kilka kilogramów popiołu, który można zresztą ponownie wykorzystać np. jako nawóz. W mieście Wolsztyn pellet drzewny sprawdzi się zarówno z ekologicznego, jak i finansowego punktu widzenia. Cena tego wydajnego opału jest niska oraz bardzo stabilna na przestrzeni wielu lat.

Co wyróżnia pellet drzewny Green:

  1. Jest produkowany z trocin drzew iglastych - mniej spieków.
  2. Nie zawiera chemikaliów.
  3. Posiada dobrą moc opałową.
  4. Jest bardzo niskoemisyjnym opałem.

Już teraz zajrzyj do naszego sklepu i zobacz, jaki pellet drzewny aktualnie oferujemy - https://pangroszek.pl/sklep/pellet/.

Nie daj się zaskoczyć, sprawdź koszty stosowania ekologicznych paliw.

Lubimy zaskakiwać i być zaskakiwani. Nie odnosi się to jednak do kosztów ogrzewania naszych domów, w tym przypadku wszystko powinno być klarowne. Zdajemy sobie z tego sprawę i lubimy upraszczać życie klientom. Dlatego zapraszamy Cię do odwiedzenia naszych kalkulatorów, które obliczą zapotrzebowanie na cały sezon.

Warto dodać także, że cały Wolsztyn jest objęty darmową dostawą wszystkich naszych towarów! Zapraszamy do e-sklepu - https://pangroszek.pl/sklep.

Ekogroszek workowany - Wolsztyn

Infolinia Wolsztyn.

Kontakt z drugim człowiekiem najlepiej rozwiewa wątpliwości. Wybór odpowiedniego ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego powinien być pokierowany zaufaniem do dostawcy. Nasi eksperci czekają za Twoim telefonem i chętnie Ci pomogą. Zadzwoń do nas pod numerem 506-048-557 lub wyślij wiadomość przy użyciu formularza - https://pangroszek.pl/kontakt/.

Zajrzyj też na fanpage Pana Groszka - publikujemy tam wiele ciekawych i pomocnych treści - https://www.facebook.com/ekopaliwo.

Gdzie kupić więc ekogroszek workowany i pellet drzewny w dobrych cenach i z darmową dostawą? Na terenie Wolsztyna skorzystaj z oferty Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews