U nas niska cena zawsze idzie w parze ze świetną jakością. Osobom mieszkającym na terenie miasta Wolsztyn oferujemy ekogroszek workowany i pellet drzewny o wysokiej kaloryczności. Opał jest niezwykle wydajny, dzięki czemu skutecznie ogrzewa nawet budynki o znacznej powierzchni użytkowej. Jeśli chodzi o ekogroszek, posiadamy wersje Red, Blue lub Yellow, gdzie kaloryczność sięga aż 29 MJ/kg. W wielu przypadkach wystarczające okażą się już jednak produkty o wartości 24 MJ/kg. W oszacowaniu potrzebnej ilości opału pomaga nasz specjalny kalkulator. Wystarczy wpisać dane o metrażu domu oraz wysokości ścian, a algorytm sam obliczy potencjalne zużycie. To dobre źródło informacji, ale należy pamiętać, że faktyczne wykorzystanie materiału zależy ostatecznie np. od modelu pieca lub sposobu ocieplenia budynku.

Jak wybrać idealny ekogroszek w Wolsztynie?

Praktycznie każdy producent chwali swój produkt, ale prawda o jego jakości kryje się zawsze na etykiecie. W firmie Pan Groszek dbamy, aby skład dostarczanych produktów był najwyższej jakości. Dzięki temu proponujemy w miejscowości Wolsztyn idealny ekogroszek do ogrzewania np. domów jednorodzinnych. Charakteryzuje się minimalną zawartością siarki, po jego spaleniu pozostaje zaledwie kilka procent popiołu. Wybierając opał Red, Blue lub Yellow, zapomną Państwo również o problemach ze spiekalnością używanego materiału. Poza tym dbamy, aby ekogroszek dostępny dla mieszkańców Wolsztyna był poprawnie przechowywany. Gwarantuje to jego niski poziom wilgotności. W ten sposób woda nie zawyża sztucznie wagi produktu i płacą Państwo dokładnie za zamówioną ilość.

Pellet drzewny przyjazny dla środowiska - Wolsztyn

Ekogroszek to ekologiczny sposób ogrzewania budynków, ale nie jedyny w tej klasie. Spore grono zwolenników, także w miejscowości Wolsztyn, decyduje się na wykorzystanie pelletu. To surowiec powstający na bazie naturalnego drewna. W przypadku produktów firmy Pan Groszek mowa o roślinach iglastych, o optymalnej zawartości żywicy, bez żadnych, sztucznych substancji lub lepiszczy. Podczas spalania materiał emituje stosunkowo niewiele zanieczyszczeń np. w porównaniu do węgla. Tona spalonego pelletu to tylko kilka kilogramów popiołu, który można zresztą ponownie wykorzystać np. jako nawóz. W mieście Wolsztyn pellet sprawdzi się zarówno z ekologicznego, jak i finansowego punktu widzenia. Cena tego wydajnego opału jest niska oraz bardzo stabilna na przestrzeni wielu lat.

Oferta hurtowa

Pan Groszek prowadzi również sprzedaż hurtową. Oferujemy ekogroszek, pellet oraz węgiel w atrakcyjnych cenach. Na tę chwilę dla naszych partnerów przygotowaliśmy:

  • miał 0-25 mm
  • groszek i ekogroszek luzem 5/10-25 mm
  • orzech 50-90 mm
  • kostka 90-200 mm

Numer telefonu:
506-048-557

Napisz do nas:
e-mail: sklep@pangroszek.pl

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews