Kalkulator ekogroszku

Oblicz swoje zapotrzebowanie.

Nasz kalkulator pomoże Ci oszacować zapotrzebowanie na ekogroszek podczas sezonu grzewczego tj. na przestrzeni 6 miesięcy.

Kalkulator podaje przybliżoną wartość. Ostateczne zapotrzebowanie może być różne w zależności od sprawności pieca, jakości węgla czy jakości docieplenia budynku i może odbiegać od kalkulacji nawet o +/- 20%.

Do naszej kalkulacji założyliśmy:

1. Średnia temperatura = 20 stopni Celsjusza
2. Dom został ocieplony styropianem minimum 5cm grubości
3. Używamy ekogroszku o wartości opałowej = 27 MJ/kg

Powierzchnia domu w m2
Temperatura w domu
Czy dom jest ocieplony?
Wybierz typ ekogroszku

Wylicz, ile ekogroszku potrzebujesz na sezon grzewczy

Ekogroszek doceniany jest na całym świecie ze względu na przyjazny wpływ na środowisko naturalne i jego wydajność. W sklepie Pan Groszek znajdują się 4 rodzaje ekogroszku: 3 unikalne i jeden mieszany. Różna kaloryczność wahająca się od 24 do nawet 29 MJ/kg sprawia, że możemy dostosować ekogroszek do warunków pogodowych panujących na zewnątrz. Ekogroszek ma niską zawartość siarki, poniżej 1 procenta, odpowiednią spiekalność i granulację.

Zużycie ekogroszku można wyliczyć w prosty sposób za pomocą odpowiednich narzędzi. A czy na świecie pokochano ekogroszek? Zdecydowanie tak! Ekogroszek jest bardzo popularny i chętnie wybieramy ze względu na swoje właściwości, w tym niską emisję spalin. Aby wyliczyć zapotrzebowanie skorzystaj z kalkulatora zużycia ekogroszku

Ekogroszek kalkulator pomoże Ci oszacować zapotrzebowanie na ekogroszek podczas sezonu grzewczego tj. na przestrzeni 6 miesięcy.

KALKULATOR SPALANIA EKOGROSZKU

Jak wynika z badania Oferteo.pl, blisko jedna piąta Polaków wybiera ekogroszek na sezon grzewczy. Świadczy to o popularności tego alternatywnego źródła. Warto już dziś postawić na sprawdzone rozwiązania.

Skorzystałeś z kalkulatora, ale nadal masz pytania? Skontaktuj się ze specjalistami z naszego biura obsługi klienta lub wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie: KONTAKT