U Pana Groszka w Zakrzewie znajdziesz najwyższej jakości paliwa w dobrych cenach. Poszukując odpowiedni skład węgla trudno znaleźć dostawcę, który zaspokoi nasze potrzeby. Potrafi to przyprawić o zawrót głowy. My tworzymy produkty na podstawie oczekiwań klientów, dlatego jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś dla siebie. Mamy między innymi ekogroszki workowane i pellet drzewny, które są idealną alternatywą dla węgla. Ekologia, wydajność i niskie koszty użytkowania - to właśnie ekopaliwa. Przyczyń się do poprawy jakości powietrza na świecie i w twojej okolicy korzystając z opałów u nas dostępnych. Nie daj się zaskoczyć coraz to nowym unijnym regulacjom. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w Zakrzewie.

Dlaczego powinieneś zwrócić uwagę na ekogroszek workowany?

Ekogroszek to jeden z tych surowców, które szybko zdobywają popularność. Dzieje się tak dlatego bo pomimo swojego ekologicznego wymiaru i wysokiej wydajności jest on tani w użytkowaniu. Najczęściej cena ogrzewania tym opałem jest niższa od węgla. Mamy dla Ciebie aż trzy warianty ekogroszku workowanego. Red, Yellow i Blue, każdy z nich przygotowaliśmy z myślą o innym zastosowaniu. Jeżeli potrzebujesz czegoś na mroźną zimę lub jesteś wymagający, to sprawdź Red. Ten łączy w sobie 29Mj/kg mocy z zaledwie 0,3% siarki i max. 4% popiołu. Z myślą o początkujących mamy Yellow, moc 26Mj/kg i 5-7% popiołu, pod ten ekogroszek workowany łatwo ustawisz piec. Najtańszą pozycją, która nie traci na jakości, jest Blue - 24Mj/kg mocy i tylko 0,25% siarki i 3-5% popiołu. Wszystkie z wymienionych paliw powstały w wyniku starannej selekcji wysokokalorycznego węgla o niskiej zawartości siarki.

Zawartość siarki Moc opałowa Cena
Red 0,3% 29Mj/kg Niska
Blue 0,25% 24Mj/kg Najniższa

W podjęciu decyzji pomoże Ci nasz kalkulator zapotrzebowania, znajdziesz go tutaj - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

A może biomasa? Pellet drzewny Green - czysty jak łza.

Znajdzie się coś także dla tych, którzy przyszłością planety zainteresowani są najbardziej. Pellet drzewny klasy A1 to rozwiązanie z powodzeniem stosowane na zachodzie np. w Holandii. Wierzymy, że jest to również przyszłość ogrzewania dla Polski. Green, który znajdziesz w naszej ofercie, odznacza się dobrym balansem pomiędzy mocą opałową a zawartością siarki. Dowozimy go na paletach przemysłowych pakowanych po 960 kg.

  • Wartość opałowa: 18Mj/kg
  • Zawartośc siarki: 0,01%
  • Zawartość popiołu: 0,6%
  • Granulacja: 6 mm

Mamy także kalkulator zapotrzebowania na pellet drzewny, znajdziesz go tutaj - https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/.

Darmowa dostawa Zakrzewo.

Dzięki długiemu stażowi na rynku przygotowaliśmy system dostaw, który oszczędzi Ci problemów. Wszystko bierzemy na siebie. Nasza spedycja korzysta z pojazdów zdolnych zmieścić się niemal wszędzie, nie tirów. Mamy wózki ręczne i windy pneumatyczne, dostarczymy pod dom, a to wszystko tylko w 48 h!

Benefity dla stałych klientów.

Cenimy tych, którzy zostają z nami na dłużej, dlatego stworzyliśmy system lojalnościowy. Każdy zakup ekogroszku workowanego lub pelletu drzewnego zasila twoje konto punktami. Te natomiast wymienić możesz na wartościowe przedmioty, takie jak hulajnoga czy narzędzia ogrodowe. Pełen katalog znajdziesz tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/.

Grupa wsparcia - Zakrzewo.

Pragniemy, aby każdy był zadowolony ze swoich zakupów. Powinieneś sprawdzić grupę na Facebooku, która służy wymianie opinii i doświadczeń ze stosowania ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego, również innych marek. Niczego nie cenzurujemy. Znajdziesz tam wiele doświadczonych osób chętnych do pomocy - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszego działu z artykułami, na którym zamieszczamy masę użytecznych porad - https://pangroszek.pl/artykuly/.

Pan Groszek Zakrzewo - kontakt.

Przed podjęciem decyzji warto porozmawiać z drugim człowiekiem. Nasi specjaliści chętnie Ci doradzą. Jesteśmy dostępni pod numerem 506–048-557 oraz poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/. Zapytaj o próbkę towaru!

Jeżeli zależy Ci więc na komplementarnym i wydajnym ekogroszku workowanym i pellecie drzewnym w niskich cenach, zachęcamy, skorzystaj z oferty Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews