Pan Groszek oferuje opał wysokiej jakości. W naszym asortymencie https://pangroszek.pl/sklep/ znajdują się sprawdzone produkty do ogrzewania Twojego domu. To między innymi: trzy rodzaje ekogroszku workowanego, pellet drzewny oraz węgiel. Stawiamy na produkty wysokiej jakości, a jako producent dbamy o odpowiednie parametry i mamy wpływ na to, jaki produkt wypuszczamy na rynek i oferujemy naszym klientom.

Działamy w całej Polsce, teraz również możesz kupić pellet, węgiel i ekogroszek w województwie zachodnio-pomorskim. Cały czas rozszerzamy naszą ofertę i nieustannie badamy jakość opału. Oferta Pana Groszka skierowana jest do osób, które poszukują odpowiedniego i dobrego opału do swojego domu, ale również do składów opału. Oferta zarówno dla detalistów, jak i hurtowników jest atrakcyjna cenowo.

Ekogroszek workowany - Zachodniopomorskie

Na terenie województwa zachodniopomorskiego żyje ponad 1,7 mln osób, a każde domostwo potrzebuje odpowiedniego ogrzewania swojego domu na sezon zimowy i jesienno-zimowy. Jeśli chcesz sprawdzić, jakie jest zapotrzebowanie na opał wystarczy, że skorzystasz z naszego kalkulatora ekogroszku workowanego: https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/ lub kalulatora pelletu drzewnego: https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/. Sprawdź i nie przepłacaj!

Oferta również dla hurtowników

Ekogroszek zachodniopomorskie charakteryzuje się wysoką kalorycznością, niewielką ilością popiołu i pozostałym parametrami, które wyróżniają go od innych. Ma odpowiednią spiekalność i świetnie sprawdzi się w Twoim domu czy firmie. Oferta skierowana jest nie tylko do detalistów, ale hurtowników. Jeśli prowadzisz skład opału w zachodniopomorskiem i szukasz sprawdzonego dostawy, to świetnie trafiłeś! U nas otrzymasz ekogroszek workowany, pellet drzewny i węgiel w odpowiednich i konkurencyjnych cenach na rynku!

Nasza oferta skierowana jest też do osób, które zarządzają sposobem ogrzewania w swojej firmie. Jeśli zdecydujesz się na opał od Pana Groszka, otrzymasz od nas dodatkowe benefity. Jakie? To punkty do wydania w naszym sklepie za zakup każdej tony opału: https://katalog.pangroszek.pl/. Katalog nagród jest bardzo szeroki, a do wyboru są ciekawe produkty i bardzo fajne gadżety, które będą stanowiły świetny dodatek dla Ciebie lub Twoich pracowników.

Zapewniamy transport zamówionego opału, posiadamy odpowiedni sprzęt i wyposażone samochody. Współpracujemy też ze sprawdzonymi dostawcami na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Zachęcamy mieszkańców i firmy z województwa zachodniopomorskiego do bezpośredniego kontaktu z nami za pomocą formularza https://pangroszek.pl/kontakt/ lub bezpośrednio mailowo: sklep@pangroszek.pl albo telefonicznie 506-048-557. I pamiętaj, że bardzo lubimy się targować :) Nasze ceny dostosujemy do Twoich potrzeb.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 4 reviews
by Janusz on Pangroszek.pl

Wszystko przebiegło ok. Pellet pierwsza klasa

by Zenek on Pangroszek.pl

Witam. Ekogroszek od Pana Groszka spełnia mojego oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie

by Paweł on Pangroszek.pl

Mega ok obługa i ekogroszek dobrej jakości

by Piotr on Pangroszek.pl

Wszystko git. Szybko i na czas. Pellet ok