Pan Groszek prowadzi skład opału online, oferując produkty wysokiej jakości przeznaczone do ogrzewania zarówno domów, jak i dużych powierzchni, na przykład hali produkcyjnych czy fabryk. U nas otrzymasz ekogroszek workowany, pellet drzewny czy węgiel. Oferta dla osób indywidualnych znajduje się tutaj: https://pangroszek.pl/sklep/. Prowadzimy również sprzedaż hurtową skierowaną do dużych firm, które przez cały rok potrzebują opału i mamy dla Was specjalną ofertę. Ponadto współpracujemy ze składami opału, które posiadają odpowiednią flotę i sprzedają opał w województwie opolskim.

Służymy fachową pomocą przy wyborze odpowiedniego opału do Twojego domu czy firmy albo składu. Asortyment który u nas znajdziesz to wysokojakościowe produkty w przystępnej cenie. Oferujemy ekogroszek, pellet i węgiel dostosowany do potrzeb każdego klienta.

Ekogroszek workowany - Opolskie

Ekologiczne rozwiązania

Jeśli stawiasz na ekologiczne rozwiązania to idealny do ogrzewania Twojego domu będzie pellet drzewny. Pellet produkowany jest z różnych rodzajów biomasy. Idealny do ogrzewania domów, firm czy obiektów użyteczności publicznej. Do produkcji pelletu wykorzystywane są resztki z tartaków czy zakładów stolarskich. Oferowany pellet drzewny w sklepie Pan Groszek to produkt klasy A1, czyli najwyższej.

Poniższa tabela prezentuje, klasy pelletu drzewnego jakie są na rynku.

Klasa Właściwości i sposób produkcji
A1 Produkcja odbywa się z odpadów drzewnych, nie poddanych obróbce chemicznej. Wysokiej jakości produkt świetnie sprawdzi się do ogrzewania domów czy firm.
A2 Produkcja odbywa się z odpadów drzewnych, nie poddanych obróbce chemicznej lub z całych drzew bez korzeni. Wysokiej jakości produkt świetnie sprawdzi się do ogrzewania domów czy firm.
B Drzewo do produkcji tego pelletu pochodzi z naturalnych upraw. Są to też produkty uboczne i pozostałości z przemysłu drzewnego

Ekogroszek workowany i węgiel

Oprócz pelletu drzewnego, w ofercie sklepu Pan Groszek znajdują się też ekogroszek workowany i węgiel. Nasz opał charakteryzuje wysoka kaloryczność. A jaka powinna być idealna kaloryczność? Im wyższa tym lepsza. Wysokoenergetyczne paliwo świetnie sprawdzi się w firmach produkcyjnych, gdzie wymagana jest wysoka kaloryczność. U nas otrzymasz ofertę kupna opału w bardzo dobrej cenie, konkurencyjnej na rynku. Jednego możesz być pewien - nasze produkty są bardzo wysokiej jakości. Na pewno nie znajdziesz tak dobrego opału na rynku w województwie opolskim.

Zachęcamy mieszkańców i firmy z województwa opolskiego do bezpośredniego kontaktu z nami za pomocą formularza https://pangroszek.pl/kontakt/ lub bezpośrednio mailowo: sklep@pangroszek.pl albo telefonicznie 506-048-557. I pamiętaj, że bardzo lubimy się targować :) Nasze ceny dostosujemy do Twoich potrzeb.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Olek

W opolskim tylko ekogroszek od Pana Groszka. Wszystko ok

 by Tomek

Pellet jest mega ok

 by Dariusz

Ekogroszek od Pana Groszka jest bardzo dobry