Pan Groszek ma na celu dostarczanie ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego w każde miejsce w Polsce! Produkty, które oferujemy to rozwiązania na miarę XXI wieku. Ekologiczny, ekonomiczny i wysokiej jakości, taki jest właśnie nasz towar! Spełniamy rygorystyczne wytyczne Unii Europejskiej. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w Nekli!

Tani pellet drzewny klasy A1 - od producenta.

Nekla sukcesywnie wchodzi w erę nowoczesnych rozwiązań. Jednym z dowodów na to jest popularność pelletu drzewnego, który uznawany jest za paliwo nadzwyczaj czyste. Green to bezkompromisowa ekologia. Zawartość siarki tylko 0,01% i popiołu 0,6% a przy tym całe 18MJ/kg mocy opałowej. Ten surowiec pozwala na praktycznie bezobsługowe ocieplanie domu, przy odpowiednim ustawieniu pieca. Wysoka wartość opałowa wpływa na to, że jest to również paliwo, dzięki któremu można zaoszczędzić pieniądze. To ekopaliwo dostarczamy na paletach przemysłowych pakowanych po 960 kg!

Skupiamy się na tym, żeby upraszczać życie klientom, ekogroszek workowany w Nekli!

Ekogroszek to surowiec wydajny, a jednocześnie ekologiczny. Cechują go wysokie wartości opałowe i niskie zawartości siarki. Uzyskujemy go w wyniku selekcji wysokokalorycznego węgla. Nasza linia produktowa skupia się na trzech rodzajach ekogroszku workowanego - Red, Yellow i Blue. Każdy z naszych produktów najlepiej sprawdzi się w innej sytuacji. Jeżeli potrzebujesz opału na jesień, którego cena będzie wyjątkowo niska, zainteresuje się Blue. Moc opałowa 24MJ/kg w połączeniu z 0,25% siarki ociepli twój dom i wpłynie pozytywnie na małą ilość wydzielonego smogu. Red to propozycja dla bardzo wymagających użytkowników, 29 MJ/kg mocy i 0,3% siarki a przy tym tylko 4% popiołu. Mało odpadów i wydajne spalanie, to właśnie Red. Jeżeli obecnie korzystasz z węgla, rozważ zmianę opału na ekogroszek workowany. To zapewni Ci nie tylko większy komfort, ale również oszczędności, dzięki wysokim mocom opałowym, ekogroszek pomimo wyższej ceny za tonę okazuje się tańszy od węgla.

Zawartość siarki
Pan Groszek Red 0,3%
Pan Groszek Yellow 0,3%
Pan Groszek Blue 0,25%

Nekla z dostawą pod dom za darmo!

Staramy się zapewnić naszym klientom maksymalny komfort, jedną z tego składowych jest darmowa dostawa. Ekogroszek workowany i pellet drzewny dostarczymy pod dom już w 48 h! Posiadamy duże doświadczenie, i potrafimy uniknąć większości problemów związanych z transportem. Nie jeździmy tirami, tylko pojazdami wyposażonymi w wózki ręczne i windy pneumatyczne. Przed dostarczeniem towaru dzwonimy do klientów, więc nie musisz martwić się, że opał dojedzie kiedy Ciebie nie będzie w domu. Przejmujemy ciężar i trud dostawy na swoje barki, usiądź wygodnie i niczym się nie przejmuj!

Co jeszcze warto wiedzieć o Panie Groszku?

Łączymy w sobie wysoką jakość ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego z niską ceną i najwyższymi standardami obsługi klienta. Zależy nam na tym, żeby nasi klienci miło wspominali zakupy u nas. Sprzedajemy detalicznie i hurtowo, dlatego stworzyliśmy system, który pozwala klientowi zaoszczędzić pieniądze. Kiedy kupujesz u Pana Groszka na twoje konto lądują punkty, te natomiast wymienić możesz na wartościowe nagrody. Na przykład hulajnogi czy narzędzia ogrodowe. Sprawdź pełen katalog nagród, jakie mogą znaleźć się w twoim posiadaniu tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/. Kolejnym istotnym aspektem naszej działalności, jest e-sklep. U nas zamówisz zarówno przez telefon jak i e-sklep, w tym drugim zapłacisz payU, przelewem, a nawet za pobraniem, sprawdź - https://pangroszek.pl/sklep/.

Pan Groszek Nekla - kontakt.

Nasi specjaliści chętnie pomogą ci w doborze odpowiedniego produktu. Zadzwoń już teraz i zakup produkt, który najlepiej zaspokoi twoje potrzeby! Jesteśmy dostępni pod numerem 506–048-557 lub poprzez formularz kontaktowy https://pangroszek.pl/kontakt/. Znajdziesz nas też na fanpage - https://www.facebook.com/ekopaliwo/ oraz porozmawiasz na dedykowanej ekopaliwom grupie - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/, zapraszamy!

Gdzie kupić więc tani i dobrej jakości pellet drzewny i ekogroszek workowany w Nekli? Jeżeli chcesz kupować z darmową dostawą i pakietem benefitów oraz przy asyście wysokich standardów obsługi klienta, zachęcamy - u Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews