Wielkopolska, a w tym Jarocin słyną z pracowitości, my również jesteśmy pracowici i staramy się zapewnić naszym klientom jak najwyższe standardy obsługi. Kiedy szukamy odpowiedniego dla naszych potrzeb składu węgla, zwracamy uwagę na to, żeby produkt spełniał nasze oczekiwania. Pan Groszek tworzy swoje ekogroszki workowane i pellet drzewny, uwzględniając oczekiwania klientów. Jeżeli zdecydujesz się na nasz produkt, możesz być pewny, że dokładamy wszelkich starań aby łączyć niską cenę z wysoką jakością. Ekogroszek i pellet to przede wszystkim minimalna ilość niebezpiecznych substancji w atmosferze i wygoda użytkowania. Zróżnicowana oferta w naszych e-sklepie spełni oczekiwania każdego odbiorcy naszego towaru.

Pellet drzewny w Jarocinie – dlaczego warto?

Produkujemy wysokiej jakości pellet klasy A1, który cechuje się niską zawartością siarki na poziomie 0.01%. Dokładamy wszelkich starań aby nasz pellet nie zawierał niepożądanych substancji, w postaci chemikaliów. Wysoka wartość opałowa tego pelletu drzewnego to również duże oszczędności dla odbiorców, Pan Groszek Green to 18MJ/kg mocy, która zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających. Nie zapominamy również o wymiarze ekologicznym stosowania rozwiązań takich jak pellet i dbamy o niską zawartość popiołu w wysokości 0.6%. Surowiec ten jest z powodzeniem stosowany na zachodzie m.in. w Holandii, i szczerze wierzymy, że jest to przyszłość również na naszym polskim rynku.

Co wpływa na popularność ekogroszku workowanego?

Ekogroszek to paliwo powstałe w wyniku starannej selekcji węgla. Dobry ekogroszek wymaga węgla wysokokalorycznego. Nasza oferta zawiera ekogroszki o bardzo zróżnicowanych mocach, przygotowane w taki sposób, aby każdy z nich spełniał specyficzną funkcję. Pan Groszek Red to wysoka wartość opałowa 29MJ/kg i mało popiołu, maksymalnie 4%. Blue cechuje się niską ceną, mocą 24MJ/kg i jest przeznaczony na jesienne chłody. Yellow natomiast to połączenie najlepszych cech innych ekogroszków i jest zalecany dla osób początkujących. Nasz ekogroszek workowany pakujemy w 25-kilogramowe worki, co wpływa na wysoki komfort jego przechowywania. Żaden z naszych wyrobów nie zawiera więcej niż 0.3% siarki.

Ekogroszek workowany Moc opałowa Zawartość siarki
Pan Groszek Red 29MJ/kg 0,3%
Pan Groszek Yellow 26MJ/kg 0,3%
Pan Groszek Blue 24MJ/kg 0,25%

Czy warto zamienić klasyczny węgiel na ekogroszek?

Ekogroszek pomimo pozornie wyższej ceny za tonę, posiada wyższe moce opałowe niż węgle. Taka postać rzeczy pozwala dojść do wniosku, że ekogroszek to paliwo tańsze w stosowaniu. Pozostawia po sobie mniej popiołu, co ułatwia zadanie jeżeli chodzi o czyszczenie pieców. Co więcej, jeżeli wyposażymy się w odpowiedni kocioł, możemy z ekogroszku korzystać praktycznie bezobsługowo. Piece z podajnikiem automatycznym wyręczają nas z ciągłego ich uzupełniania.

Ekogroszek workowany i pellet drzewny w Jarocinie z darmową dostawą!

Satysfakcja naszych klientów z zakupów to również nasza satysfakcja. Organizacja transportu nie powinna zaprzątać twojej głowy. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam na dostawę bez zbędnych przeszkód. Jeździmy samochodami z windami pneumatycznymi i wózkami widłowymi, w związku z czym towar dotrze na każde podwórko. Umawiamy się z klientem na konkretną godzinę, aby uniknąć stresów związanych z odbiorem przesyłki.

Wymiana doświadczeń odnośnie ekogroszków i pelletów.

Jesteśmy pewni naszych produktów. Założyliśmy grupę wymiany doświadczeń odnośnie ekologicznych paliw, na której można się wymieniać opiniami odnośnie różnych produktów. Nie cenzurujemy wypowiedzi https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/, cenimy sobie zdanie każdego. Zapraszamy do dyskusji odnośnie towarów, które Państwo stosujecie.

Wisienka na torcie, czyli dobra obsługa klienta.

Najlepiej o firmie świadczy jakość jej obsługi klienta. Dołożyliśmy starań aby i ona stała u nas na wysokim poziomie. Jeżeli jeszcze jakieś sprawy wymagają doprecyzowania albo zdecydowałeś się już na zakup, ale nie chcesz korzystać z e-sklepu, zadzwoń do nas pod numerem 506–048-557 lub napisz przez formularz kontaktowy dostępny tutaj - https://pangroszek.pl/kontakt/.

U nas zawsze darmowa dostawa, niskie ceny i najlepsza obsługa. Pan Groszek w Jarocinie zaprasza do zakupu ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews