Podejmujesz decyzje rozważnie? Poszukujesz dostawcy odpowiedzialnego, któremu można zaufać? Rozważ zakupy u Pana Groszka, nasz ekogroszek workowany i pellet drzewny od teraz dostępny jest również w Pobiedziskach! Przygotowaliśmy dla Ciebie 4 warianty ekopaliw do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie. Rozwiązania, które oferujemy są ekologiczne, wydajne i tanie. Popraw jakość powietrza w swojej okolicy i przełącz się na ekogroszek i pellet drzewny. Staramy się zapewniać maksymalny komfort klientom, znajdziesz u nas sporo udogodnień. Ekopaliwa wydzielają znacząco mniejsze ilości tlenków siarki, dioksanów i furanów względem węgla, są doskonałą alternatywą do tradycyjnych metod ogrzewania. Sprawdź co możemy Ci zaoferować w Pobiedziskach!

Koncentracja na potrzebach klienta - ekogroszek workowany Pana Groszka.

Nie rzucamy słów na wiatr, mamy dla Ciebie trzy warianty ekogroszków workowanych, i jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. Aby ekogroszek mógł nosić miano ekologicznego i wydajnego musi spełniać kilka ważnych kryteriów. Towary, które u nas zakupisz nie zawierają więcej niż 0,3% siarki, a ich moce sięgają nawet 29MJ/kg. Mamy coś także dla początkujących.

Ekogroszek workowany Yellow - ustaw piec bez zbędnych nerwów.

Yellow wskazujemy jako wariant dla osób początkujących. Dzieje się tak dlatego ponieważ ten ekogroszek workowany posiada uniwersalne właściwości. Jego moc opałowa to 26MJ/kg, tylko 0,3% siarki i 5-7% popiołu. Jeżeli rozpoczynasz przygodę z ekogroszkiem, to Yellow ułatwi Ci dobranie odpowiednich ustawień pieca.

Dobrej jakości pellet drzewny A1 - co go wyróżnia.

Pellet drzewny to przede wszystkim skład czysty jak łza. Każdy kto interesuje się dobrem planety powinien znać ten opał. Green - pellet z naszej oferty to najwyższa półka, piszemy o tym zdecydowanie ponieważ bierzemy bezpośredni udział w jego produkcji. Dbamy o to aby nie zawierał on zbędnych chemikaliów. Dzięki temu, że pozyskujemy go w wyniku obróbki drzew iglastych ograniczamy ilość spieków. Green posiada 18MJ/kg mocy, i tylko 0,01% siarki oraz 0,6% popiołu. Takie parametry czynią go ekstremalnie ekologicznym. Dowozimy go na paletach bezzwrotnych po 960kg, zapewnia to komfortowe składowanie.

Pellet drzewny Green Parametry
Moc opałowa: 18MJ/kg
Zawartość siarki: 0,01%
Granulacja: 6mm

Pobiedziska z darmową dostawą.

Tam gdzie to możliwe przygotowaliśmy procedury mające na celu ułatwić Twoje życie. Na przykład dostawa, która normalnie mogłaby okazać się problemem, jest po naszej stronie i to za darmo. Wykorzystując doświadczenie w pracy z ekogroszkiem workowanym i pelletem drzewnym stworzyliśmy system transportu w sposób eliminujący potencjalne problemy. Dowozimy pojazdami wyposażonymi w wózki ręczne i windy pneumatyczne pod sam dom. Nie jeździmy tirami i zmieścimy się niemal wszędzie. A na dokładkę cała dostawa zajmuje nam tylko 48h!

Co jeszcze powinienem wiedzieć o Panu Groszku?

Opieramy naszą działalność o upraszczanie i zdrową relacje z klientem. Dlatego mamy dla Ciebie kilka niespodzianek.

Grupa na Facebook - znajdziesz tam mnóstwo porad i pomoc w sprawach związanych z ekogroszkiem workowanym i pelletem drzewnym - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/.

System punktowy dla stałych klientów - odbierz wartościowe przedmioty w zamian za zakupy - https://katalog.pangroszek.pl/.

Kalkulatory zużycia, które ułatwią Ci określenie najbardziej opłacalnej metody ogrzewania Twojego domu.

Kalkulator ekogroszek workowany - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

Kalkulator pellet drzewny - https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/.

Opinie o naszej firmie i naszych ekopaliwach znajdziesz na: youtube, facebook oraz stronach produktowych - https://pangroszek.pl/sklep/ekogroszek.

Obsługa klienta Pobiedziska.

Podjąłeś już decyzje lub chciałbyś się jeszcze czegoś dowiedzieć? Nie ma sprawy, nasi specjaliści chętnie z tobą porozmawiają. Jesteśmy dostępni pod numerem 506–048-557 i poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/, nie czekaj, zadzwoń teraz i zapytaj o próbkę towaru!

Tani ekogroszek workowany i pellet drzewny Pobiedziska - u kogo? Skład Pana Groszka oferuje produkty zdolne zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających, zapraszamy!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews