Żeby móc nazwać skład węgla dobrym, musimy pod uwagę wziąć nie tylko oferowane produkty, ale również standardy obsługi klienta. Nasi specjaliści z Krotoszyna, którzy pomagają w doborze odpowiedniego produktu, zapraszają do robienia zakupów u Pana Groszka. Łączymy w sobie wysoką jakość i niską cenę. Zachęcamy do stosowania rozwiązań na miarę XXI wieku, czyli ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego, które gwarantują komfort i z powodzeniem realizują postulaty ekologiczne.

Różnice pomiędzy ekogroszkiem a ekogroszkiem workowanym.

Dzisiaj bardzo cenimy sobie wygodę, a składowanie luzem surowca takiego jak ekogroszek do wygodnych nie należy. W związku z tym nasz ekogroszek otrzymasz w 25-kilogramowych workach, tak abyś nie musiał martwić się o wydajność jego przechowywania. Posiadamy w ofercie 3 warianty, każdy z nich zaspokaja inne potrzeby naszych klientów. Red to rozwiązanie na zimę, dla osób wymagających. Yellow jest przeznaczony dla początkujących i stworzony tak, aby łatwo było ustawić pod niego piec. Blue natomiast oferuje niską cenę i sprawdzi się idealnie jako ogrzewanie uzupełniające lub na jesień. Staramy się, żeby nasze produkty nie naruszały domowego budżetu wysoką ceną. Często okazuje się, że ekogroszek workowany to rozwiązanie tańsze od tradycyjnego węgla ze względu na wyższe moce opałowe, a co za tym idzie mniejszą ilość spalonego surowca w sezonie grzewczym.

Ekogroszek Yellow Ekogroszek Blue Ekogroszek Red Węgiel Brunatny
Moc opałowa: 26MJ/kg 24MJ/kg 29MJ/kg 7,5-21MJ/kg
Zawartość siarki: 0,3% 0,25% 0,3% 0,6%-6%

Tani pellet drzewny w Krotoszynie od Pana Groszka.

Popularność pelletu drzewnego stale rośnie, jest on propozycją dla szczególnie ceniących ekologiczny wymiar stosowania ekopaliw. Dbamy o to, żeby pellet był w 100% czysty, pozbawiony niepożądanych substancji chemicznych, które mogłyby wpłynąć negatywnie na środowisko. Moc opałowa 18MJ/kg idzie w parze z nadzwyczajnie niską zawartością siarki 0,01% i popiołu 0,6%. To właśnie Pan Groszek Green. Pozyskujemy go bezpośrednio w wyniku obróbki drzew iglastych, co dodatkowo zmniejsza ilość spieków ze względu na pokrycie naturalną żywicą. Pellet drzewny z oferty dla Krotoszyna pakujemy po 960 kg i starannie zabezpieczamy stretchem.

Darmowa dostawa na terenie całego Krotoszyna i okolic.

Razem z towarem oferujemy komfort i bierzemy na siebie wszystko, co możemy, między innymi dostawę. Doświadczenie, jakie mamy na rynku, pozwoliło zorganizować dostawę tak, aby zapewnić klientom wygodę. Ekogroszek workowany i pellet drzewny otrzymasz pod dom dzięki użyciu samochodów mogących zmieścić się niemal wszędzie. Na wyposażeniu mamy wózki ręczne i windy pneumatyczne, co więcej skontaktujemy się z tobą przed dostawą, żebyś nie musiał martwić się o to, że kurier przyjedzie kiedy Ciebie nie będzie. Postaw na Pana Groszka, postaw na darmową dostawę w 48 h!

Grupa wsparcia.

Dla zaangażowanych utworzyliśmy grupę poświęconą ekopaliwom. Znajdziesz tam wiele porad odnośnie użytkowania ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego. Masz problem z ustawieniem pieca? Nie wiesz, który produkt odpowie twoim potrzebą? Chcesz podzielić się swoją opinią odnośnie jakiegoś surowca? Zapraszamy do dołączenia do naszej grupy – https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/, nie cenzurujemy opinii.

Więcej znajdziesz też na naszym fan page, tam publikujemy różne użyteczne artykuły i porady związane ze stosowaniem nowoczesnych metod ogrzewania – https://www.facebook.com/ekopaliwo/.

System nagród dla stałych klientów.

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny system punktowy, który pozwala na odebranie wartościowych nagród. Każdy zakup, jakiego dokonujesz w naszym e-sklepie, upoważnia Cię do otrzymania bonusów. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy znajdziesz coś dla siebie, sprawdź katalog – https://katalog.pangroszek.pl/. Znajdziesz tam między innymi hulajnogi, smartbandy czy narzędzia ogrodowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z naszą infolinią dostępną pod numerem 506-048-557 lub napisz mail poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/ i zapytaj o poradę naszych fachowców. Pomożemy w doborze towaru!

Jeżeli do tej pory nie wiedziałeś gdzie kupić wysokiej jakości ekogroszek workowany i pellet drzewny, zachęcamy – u Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews