Poszukujesz dostawcy odpowiedzialnego? Skoncentrowanego na potrzebach klienta? Od teraz Pan Groszek oferuje swój ekogroszek workowany i pellet drzewny na terenie Lipki! W ofercie posiadamy 4 modele ekopaliw, każdy z nich trafi w potrzeby innej osoby. Skupiamy się na tym, żeby oferowane przez nas rozwiązania były ekologiczne, a przy tym nie rujnowały domowego budżetu. Dzięki zastosowaniu ekogroszku i pelletu przyczyniamy się do zmniejszenia wydzielania furanów, dioksanów i tlenków siarki. Ekopaliwa te to najlepsza alternatywa dla węgla, a ze względu na wyższą wydajność opałową można zaoszczędzić pieniądze, natomiast piece z podajnikami automatycznymi gwarantują komfort. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Ekogroszek workowany, wysokokaloryczny w Lipce.

Bardzo dużą uwagę przykładamy do tego, żeby nasz ekogroszek workowany posiadał ponadprzeciętne parametry. Żaden z naszych produktów nie posiada więcej niż 0,3% siarki! Red polecany jest na zimę i dla osób zainteresowanych największą mocą – 29MJ/kg, ponadto cechuje go niska zawartość popiołu, max. 4%. Yellow to opcja dla osób początkujących, ten ekogroszek jest łatwy w optymalnym ustawieniu i nie powinien sprawiać większych kłopotów osobą, które zaczynają przygodę z ekopaliwami. Połączenie mocy 26MJ/kg oraz 5-7% popiołu gwarantuje ciepło i małą ilość odpadów. Jest też Blue, najtańsza pozycja z naszej oferty, moc opałowa 24MJ/kg, zawartość siarki zaledwie 0,25% i 3-5% popiołu. Pomimo niskiej ceny Blue reprezentuje wysoką jakość.

Pan Groszek Red Parametr najmocniejszego ekogroszku
Moc opałowa 29MJ/kg
Zawartość siarki 0,3%

Gdzie kupić dobrej jakości pellet drzewny?

Aby można nazwać pellet drzewny dobrym, musi on posiadać specyficzne właściwości. Niska zawartość siarki, mało popiołu i wysoka moc opałowa – to cechuje dobrej jakości pellet drzewny. Green posiada te cechy, wartość opałowa na poziomie 18MJ/kg zadowoli nawet najbardziej wymagających. Zawartość siarki naszego produktu to tylko 0,01% a popiołu 0,6%. Tę biomasę pozyskujemy w wyniku obróbki drzew iglastych, co sprawia, że jest on pokryty żywicą, która naturalnie zmniejsza ilość spieków. Jeżeli zależy Ci na małej liczbie odpadów, niskiej cenie i wysokiej mocy paliwa to Green jest dla Ciebie. Pellet dostarczamy na paletach bezzwrotnych 960 kg, zabezpieczonych stretchem.

Pellet drzewny i ekogroszek workowany z darmową dostawą pod dom!

Cenimy sobie każdego zadowolonego klienta i wiemy, że dostawa to jedna z najbardziej uciążliwych rzeczy kiedy zamawiamy opał. Dzięki długiemu doświadczeniu na rynku udało nam się stworzyć system dostawy, który nie sprawia zbędnych kłopotów klientom. Nie tylko dostarczamy za darmo, ale również w sposób przemyślany. Nie jeździmy tirami, tylko samochodami, które są w stanie zmieścić się praktycznie wszędzie. Na wyposażeniu pojazdów są wózki ręczne oraz windy pneumatyczne. Przed dostarczeniem towaru kontaktujemy się z klientami celem umówienia dogodnej godziny.

Co wyróżnia Pana Groszka?

Oferując nowoczesne rozwiązania, staramy się również działać w sposób nowoczesny. Posiadamy grupę na Facebooku, którą znajdziesz tutaj – https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/, tam natomiast możesz spodziewać się wysokiej jakości, merytorycznych porad.

Jest też fan page – https://www.facebook.com/ekopaliwo/, udostępniamy dużo nowości związanych z naszą działalnością i pomocne artykuły eksperckie.

U Pana Groszka prawie wszystko załatwisz przez internet, sprawdź nasz e-sklep, w którym zapłacisz na wiele sposobów – payU, przelew czy za pobraniem.

Gdzie znajdę opinie o towarze Pana Groszka?

Nie kryjemy się z naszymi produktami i nie cenzurujemy opinii o naszych ekogroszkach workowanych i pellecie drzewnym. Ich recenzje znajdziesz na YouTube, fan page na Facebooku oraz stronach produktowych w e-sklepie. Możesz też zapytać o próbkę za 1 zł!

Obsługa klienta Lipka.

W Lipce skontaktujesz się z nami pod numerem telefonu 506–048-557, a także poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w doborze odpowiedniego dla twoich potrzeb produktu. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już teraz!

Tani pellet i ekogroszek w Lipce, gdzie kupić? W składzie Pana Groszka znajdziesz produkty, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających, zapraszamy!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews