Zdrowie to najważniejsza rzecz w naszym życiu. Jego utrzymanie jest na tyle skomplikowane, że tak naprawdę do końca nie wiemy, co można uznać za zdrowe, a co nie. Każdy jednak zgodzi się, że warto o nie dbać, mając na uwadze wiedzę przekazywaną nam przez ekspertów w tej dziedzinie. Mówiąc o zdrowiu, nie mamy na myśli, tylko odpowiedniego żywienia, zależy nam również na tym, aby oddychać czystym powietrzem. Stosując ekogroszek oraz pellet możemy przyczynić się do poprawienia jakości powietrza. Pan Groszek oferuje od teraz swój ekogroszek workowany i pellet drzewny również w Lesznie! W związku z coraz większym zainteresowaniem naszymi produktami i aspiracjami na bycie liderem w Polsce przygotowaliśmy dla Ciebie dużo udogodnień. Nasze produkty zaspokoją potrzeby każdego.

Pellet drzewny klasy A1 – ekologiczna biomasa w niskich cenach.

Naszym flagowym produktem jest pellet drzewny, nad którego produkcją bacznie czuwamy i bierzemy w niej bezpośredni udział. Dbamy o to, aby nasz pellet – Green - zawierał minimalne ilości siarki (0,01%) oraz popiołu (0,6%), łącząc to z wysoką wartością opałową na poziomie 18MJ/kg możemy nazywać nasz pellet drzewny surowcem wydajnym, ekologicznym oraz ekonomicznym.

To paliwo pozbawione jest szkodliwych chemikaliów i pozyskujemy je z trocin powstałych z obróbki jakościowego drewna. Nasz pellet posiada też certyfikat! Dostarczamy go na paletach przemysłowych pakowanych po 960 kg.

Pellet drzewny Green Węgiel
Moc opałowa 18MJ/kg 22MJ/kg
Zawartość popiołu 0,6% do 12%

Ekogroszek workowany od Pana Groszka w Lesznie.

Wybór odpowiedniego składu węgla uzależniony jest nie tylko od ceny i jakości produktu, ale również od tego czy spełnia on nasze oczekiwania. Posiadamy w ofercie trzy rodzaje ekogroszku workowanego – Red, Blue oraz Yellow. Każdy z nich spełnia inną funkcję i sprawdzi się lepiej w innych sytuacjach.

Pan Groszek Red – Ekogroszek workowany na zimę.

* Moc opałowa – 29MJ/kg

* Granulacja – 10-25mm

* Spiekalność max. – 15RI

* Zawartość popiołu – 3%

* Zawartość siarki – 0,3%

Takie parametry tego ekogroszku czynią go towarem dla najbardziej wymagających, którzy cenią sobie bardzo dużą ilość wytwarzanego ciepła.

Pan Groszek Yellow – polecany dla osób początkujących.

* Moc opałowa – 26MJ/kg

* Granulacja 10-25mm

* Spiekalność 0RI

* Zawartość popiołu 5-7%

* Zawartość siarki 0,3%

Yellow wskazany jest dla osób początkujących ze względu na łatwiejsze dostosowanie pieca do tego ekogroszku workowanego.

Pan Groszek Blue – na jesienne chłody.

* Moc opałowa 24MJ/kg max

* Granulacja 5-25mm

* Spiekalność 0RI

* Zawartość popiołu 3-5%

* Zawartość siarki 0,25%

Blue polecamy głównie wtedy, kiedy zapotrzebowanie na ciepło nie jest aż tak duże. Jego niska cena pozwala w takich sytuacjach zaoszczędzić pieniądze.

W Lesznie ekogroszek workowany i pellet drzewny dostarczymy za darmo!

O komforcie zakupów można mówić tylko wtedy kiedy obsługa klienta stoi na wysokim poziomie, wiemy to! Ze względu na to oferujemy darmową dostawę naszych towarów na terenie całej Wielkopolski a w tym Leszna. Mając na względzie to, że czasami dojazd do klienta jest utrudniony, nasza spedycja nie korzysta z tirów, tylko samochodów będących w stanie zmieścić się prawie wszędzie. Towar dostarczymy pod drzwi, głównie dzięki temu, że posiadamy windy pneumatyczne i wózki ręczne. Nie musisz zaprzątać sobie głowy transportem ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego, robimy to za ciebie!

Dlaczego Pan Groszek?

U nas nie ma miejsca na nijakość, każde zakupy w naszym e-sklepie to punkty na twoje konto. Możesz wydawać je na różne gadżety, narzędzia i wiele innych. Jeżeli jesteś zainteresowany tym, co możesz otrzymać za darmo, zapraszamy do odwiedzenia strony z katalogiem nagród – https://katalog.pangroszek.pl/. Na naszym e-sklepie zapłacisz zarówno przelewem, payU jak i za pobraniem, żebyś mógł łatwiej robić zakupy.

Kontakt bezpośredni na terenie Leszna.

Również w kwestii dostępności nie idziemy na kompromisy. Możesz się z nami kontaktować w każdej sprawie związanej z ekogroszkiem workowanym i pelletem drzewnym. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy w doborze produktu zaspokajającego twoje potrzeby. Infolinia telefoniczna dostępna pod numerem 506–048-557 oraz mailowa pod zakładką - https://pangroszek.pl/kontakt/ serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews