Mamy cel, aby z naszego ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego mógł korzystać każdy w Polsce! W związku z tym nie zapominamy o Damasławku. Pragniemy zapoznać Cię z naszym towarem, którym jest wysokiej jakości opał. Każdy z naszych produktów zaspokaja inne potrzeby, sprawdź, który będzie najlepszy dla Ciebie. Ekogroszek i pellet to wielka wygoda użytkowania – dzięki piecom retortowym z podajnikami automatycznymi. Ponadto ekonomia i ekologia, mniejsze spalanie ze względu na wyższą moc opałową oznacza oszczędności. Rozwiązania, które oferujemy, z powodzeniem wykorzystywane są na zachodzie. Wierzymy, że jest to również przyszłość dla naszego, polskiego ogródka. Zachęcamy do poznania udogodnień, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie!

Pellet drzewny klasy A1 w Damasławku.

Naszym produktem flagowym jest pellet drzewny. Uczestniczymy w procesie jego produkcji od początku do końca. Dzięki temu pellet ten jest tani, wysoce ekologiczny i wygodny. Moc opałowa tego ekopaliwa zawiera się w 18MJ/kg, jego granulacja wynosi 6 mm, a co najważniejsze, zawartość siarki to zaledwie 0,01%! Produkt ten nie tylko spełnia rygorystyczne wymogi Unii Europejskiej, ale przyczynia się do poprawienia jakości powietrza. Pan Groszek Green pozbawiony jest niepożądanych substancji chemicznych. Pellet uzyskujemy z wysokiej jakości trocin z drzew iglastych, co oznacza mniej spieków. Otrzymasz go w ilości 960 kg na palecie przemysłowej, dobrze zabezpieczonej stretchem.

Pellet Drzewny Green Węgiel brunatny
Wartość opałowa: 18MJ/kg do 20MJ/kg
Zawartość siarki: 0,01% do 6%

Dlaczego ekogroszek workowany?

Mając na względzie Twój maksymalny komfort, nasz ekogroszek pakujemy w 25-kilogramowych workach. To znacząco ułatwia jego składowanie i poprawia estetykę w kotłowni. Dążymy do wydajności, a jednym z rozwiązań, które tego dowodzą, jest właśnie workowanie. Ekogroszek workowany z naszej oferty zapewnia niskie parametry zawartości siarki – maksymalnie 0,3% (Blue posiada tylko 0,25%). Użytkownicy towarów z naszej oferty, cenią sobie nie tylko wygodę i jakość, ale też dbałość o detale, które czynią groszek ekopaliwem.

Pan Groszek Yellow – Polecany dla początkujących.

Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z ekopaliwami, powinieneś spróbować Pana Groszka Yellow. Ten ekogroszek workowany wskazany w recenzjach został jako produkt dla osób początkujących. Wszystko dzięki łatwemu ustawieniu pieca pod palenie nim. Zawiera tylko 5-7% popiołu, 0,3% siarki a jego moc opałowa stoi na wysokim poziomie 26MJ/kg. Opinie na temat Yellow w formie wideo znajdziesz na YouTube.

Więcej informacji o ekogroszku i pellecie – Damasławek.

Nie wszystko jest takie proste, jakie się wydaje, wiemy to. Przygotowaliśmy grupę dla osób, które potrzebują szybkiej odpowiedzi na trudne pytania związane ze stosowaniem ekopaliw. Możesz tam zapytać o wszystko, co jest związane z ekogroszkiem i pelletem, nie cenzurujemy wypowiedzi. Podziel się z nami opinią na temat jakiegokolwiek produktu. Zapraszamy – https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/, każdy znajdzie temat dla siebie.

Czym jest dobra firma bez darmowej dostawy!

Doświadczenie na rynku i wiedza, jaką zdobyliśmy, sprzedając hurtowo i detalicznie pozwoliła nam stworzyć system transportu ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego, który zapewnia satysfakcje. Dowozimy przy wykorzystaniu samochodów mogących zmieścić się niemal wszędzie. To nie wszystko, każdy z pojazdów wyposażony jest w windy pneumatyczne i wózki widłowe. Towar dowozimy „na podwórko”, żebyś nie musiał przejmować się jego przenoszeniem. Ekogroszek otrzymasz na palecie 80 × 100 pakowany po 1000 kg, taki gabaryt może sprawiać trudności, my rozwiązujemy ten problem!

Więcej pytań?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu bezpośrednio telefonicznie pod numerem – 506–048-557 oraz mailowo – https://pangroszek.pl/kontakt/. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni ekogroszek i pellet oraz doradzą przy jego stosowaniu. Zadzwoń i złóż zamówienie przez telefon albo skorzystaj z naszego e-sklepu, możesz zapłacić nawet za pobraniem – https://pangroszek.pl/sklep/.

Z czyjej oferty ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego skorzystać w Damasławku? Jeżeli cenisz sobie jakość produktu i obsługi klienta, zapraszamy – Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews