Kiedy dochodzi do wyboru dostawcy węgla, okazuje się, że ciężko znaleźć takiego, który zaspokaja wszystkie nasze potrzeby. Pan Groszek stara się ten problem rozwiązać i oferuje pomoc na każdym etapie zamówienia ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego. Zdajemy sobie sprawę, że zakup paliwa na cały sezon to zadanie często ryzykowne. W końcu nie wiemy jakiej jakości produkt otrzymamy, a będziemy musieli użytkować go długo. Otwieramy dostawy na kolejne miasto – Koło i całą Wielkopolskę. Przekonaj się, czym jest jakość, której nie da się podrobić i daj szansę Panu Groszku! Przykładamy ogromną uwagę do tego, żeby nasz ekogroszek i pellet były wszechstronne, łączyły w sobie niską cenę i dobry skład, a to wszystko okraszamy obsługą klienta na wysokim poziomie. Przeczytaj, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Tani ekogroszek workowany w Kole.

Ekogroszek to nasze flagowe ekopaliwo. Cechuje się tym, że jest ekologiczny, bardzo wygodny i nie pozostawia po sobie dużej ilości odpadów. W ofercie posiadamy 3 warianty, każdy znajdzie coś dla siebie. Moce opałowe naszych paliw zawierają się w wartościach od 24MJ/kg aż do 29MJ/kg. Żaden z tych produktów nie przekracza 0,3% siarki. Również zawartość popiołu stoi na niskim poziomie, od 3% do maksymalnie 7%. Każdy z naszych ekogroszków workowanych celuje w inne potrzeby klienta. Red jest mocą samą w sobie i powinieneś rozważyć jego zakup jeżeli spodziewasz się mroźnej zimy. Yellow odnajdzie się wśród początkujących, którzy lubią kiedy piec współpracuje i nie muszą poświęcać przesadnie dużej uwagi na jego ustawienie. Blue natomiast będzie propozycją idealną dla oszczędnych, poszukujących ogrzewania uzupełniającego lub na jesień. Posiadamy próbki naszego towaru, zapytaj sprzedawcę!

Ekogroszek Yellow Ekogroszek Red Pellet
Wartość opałowa: 26MJ/kg 29MJ/kg 18MJ/kg
Zawartość siarki: 0,3% 0,3% 0,01%

Jak skuteczny jest pellet drzewny A1?

Sądzimy, że Koło i cała Wielkopolska zadowolone będą z jakości naszego pelletu drzewnego. Ten jest surowcem bardzo czystym, ekologicznym a przy tym o dużej mocy opałowej. W przypadku Pana Groszka Green jest to aż 18MJ/kg, a to wszystko tylko przy 0,01% zawartości siarki i 0,6% popiołu. Takie parametry idą w parze z dużą dbałością o detale, zwracamy uwagę na to, żeby w Green nie znajdowały się niepożądane substancje chemiczne. Surowiec, jakim jest pellet drzewny to minimalizacja szkodliwego wpływu na środowisko i powietrze, którym oddychamy. Pellet z powodzeniem wykorzystuje się na zachodzie, wierzymy, że jest to rozwiązanie przyszłościowe też dla Polski.

W Kole dostarczymy za darmo!

Czym byłby dobry produkt ze słabą obsługą klienta? Zmarnowanym potencjałem.

My nie marnujemy potencjału i tworzymy rozwiązania, nie problemy. Długie doświadczenie na rynku pozwoliło nam zorganizować dostawę w taki sposób, żebyś nie musiał martwić się o nic! Dostarczamy przy użyciu samochodów wyposażonych w wózki ręczne i windy pneumatyczne. Skontaktujemy się z tobą przed dostawą, żebyś nie musiał martwić się o to, że przyjedziemy kiedy Ciebie nie będzie w domu. Transport odbywa się w zaledwie 48 h, dodatkowo dostarczamy na podwórko!

Co wyróżnia ekogroszek workowany?

Ekogroszek jest paliwem nowoczesnym. Starannie selekcjonujemy wysokokaloryczny węgiel do jego powstawania. Zanim worek trafi w Twoje ręce, musi przejść rygorystyczną kontrolę jakości. Surowiec ten spełnia normy Unii Europejskiej oraz jest często tańszą alternatywą do węgla pomimo wyższej ceny za tonę. Staramy się przyczynić do poprawy jakości powietrza, jedną z rzeczy, która może nam w tym pomóc, jest właśnie ekogroszek.

Oszczędzaj pieniądze z Panem Groszkiem.

Przygotowaliśmy specjalny system, który dostępny jest w Kole, polega on na zbieraniu punktów w zamian za zakupy. Do odbioru udostępniamy hulajnogi, narzędzia ogrodowe czy słuchawki, każdy znajdzie coś dla siebie. Pełen katalog znajdziesz tutaj – https://katalog.pangroszek.pl/.

Kontakt do Pana Groszka w Kole.

Rozmowa z drugim człowiekiem to najlepszy sposób na pozyskanie informacji. Staramy się zapewniać jak najwyższe standardy obsługi klienta, dlatego zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z nami. Doradzamy w doborze produktu i pomagamy na każdym etapie składania zamówienia. W zależności od Twoich preferencji możesz do nas zadzwonić pod numerem 506-048-557 lub napisać mail przez formularz – https://pangroszek.pl/kontakt/. Nie zwlekaj, czekamy!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews