Zdrowie to najcenniejsza rzecz w naszym życiu, dbamy o nie i staramy się korzystać z produktów, które nie wywierają na nie negatywnego wpływu. Coraz lepiej wiemy, co jest potencjalnie szkodliwe dla zdrowia, a co nie jest. Między innymi do rzeczy nam szkodzących zaliczamy smog, którego eliminacja jest niełatwa. Można jednak podjąć kroki, które stanowczo polepszą jakość powietrza. Jednym z nich jest zastosowanie ekoopałów takich jak ekogroszek workowany i pellet drzewny. Mamy dobre wieści, ponieważ od teraz jakościowe opały w Rawiczu kupisz u Pana Groszka! Wszystkie nasze produkty są zgodne z rygorystycznymi normami europejskimi. Co więcej, każdy z ekogroszków i pelletów, jaki zamówisz u nas, stworzony jest w taki sposób, aby zaspokajał inne potrzeby. Zapraszamy, sprawdź, co przygotował dla Ciebie Pan Groszek!

Alternatywa do węgla - dlaczego ekogroszek workowany będzie dobry?

Węgiel ze względu na swoją specyfikę traci popularność, jest on bowiem surowcem emitującym spore ilości substancji niepożądanych do atmosfery. Co więcej, wcale nie nadrabia wad ceną. W znacznej ilości przypadków ekogroszek okazuje się od węgla tańszy w użytkowaniu, co możesz obliczyć za pomocą kalkulatora na dole. Znajdziesz w naszej ofercie w Rawiczu trzy warianty ekogroszku workowanego - Red, Blue i Yellow. Jeżeli poszukujesz najtańszej opcji, zainteresuje Cię Blue, łączy w sobie niską cenę z dobrymi parametrami. Moc opałowa Blue wynosi 24MJ/kg, a największą jego zaletą jest ekstremalnie niska zawartość siarki 0,25% i popiołu 3-5%, te wartości zainteresują każdego. Yellow natomiast stworzony został dla początkujących, uniwersalne parametry tego ekogroszku workowanego - 26MJ/kg i 0,3% siarki pozwolą w prosty sposób ustawić piec do efektywnego spalania. A dla najbardziej wymagających sugerujemy Red, zawiera aż 29MJ/kg mocy, przy tym tylko 4% popiołu i 0,3% siarki, pomimo ogromnej mocy jest to ekogroszek ekologiczny.

Kalkulator zapotrzebowania na ekogroszek workowany - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

Rosnąca popularność pelletu drzewnego.

Do tej pory pellet drzewny był rozwiązaniem z powodzeniem stosowanym głównie na zachodzie np. w Holandii. Sądzimy jednak, że jest to przyszłość ogrzewania domów także w Polsce. Pellet drzewny jest opałem o bardzo dużej czystości składu. Nasz - Green pozyskujemy z trocin drzew iglastych, to zmniejsza ilość spieków. Dodatkowo ściśle kontrolujemy, żeby w Green nie znajdowały się substancje chemiczne, jest on od nich wolny. Moc opałowa na poziomie 18MJ/kg zadowoli każdego, a największymi atutami jest 0,01% siarki i 0,6 popiołu, takie wartości zadowolą każdą osobę przejętą przyszłością planety. Posiadamy kalkulator również dla pelletu drzewnego, sprawdź swoje zapotrzebowanie tutaj - https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/.

Pellet drzewny Green
Moc opałowa 18MJ/kg
Zawartość popiołu 0,6%

Darmowa dostawa Rawicz.

Na terenie Rawicza oferujemy darmową dostawę już w 48 h! Jeździmy samochodami zdolnymi zmieścić się niemal wszędzie, nie tirami. Dzięki zastosowaniu wind i wózków towar otrzymasz pod sam dom.

Potrzebujesz większej ilości informacji?

Staramy się działać tak otwarcie, jak to tylko możliwe, z tego powodu jesteśmy obecni na Facebook i YouTube. Recenzje naszych produktów znajdziesz na YouTube natomiast opinie na Facebooku - https://www.facebook.com/ekopaliwo.

Zapraszamy Cię do sprawdzenia też naszej grupy na Facebook, na której znajdziesz wiele wartościowych porad oraz ludzi chętnych do pomocy we wszelakich problemach związanych z ekogroszkiem workowanym i pelletem drzewnym. Link - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo.

Wartościowe nagrody dla stałych klientów.

Pragniemy oferować coś w zamian dla osób, które współpracują z nami długoterminowo. Jedną z takich rzeczy jest system punktowy. Jeżeli zamawiasz coś u nas, na twoje konto lądują punkty, te natomiast wymienić możesz na ciekawe rzeczy - na przykład hulajnogę czy narzędzia ogrodowe. Pełen katalog znajdziesz tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/.

Jeżeli zależy Ci na rozmowie z jednym z naszych specjalistów, zadzwoń pod numer 506–048-557, pomożemy Ci dobrać produkt odpowiedni dla Twoich potrzeb. Jesteśmy dostępni także poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/, sam wybierz, która forma jest dla Ciebie wygodniejsza.

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews