Pan Groszek jest producentem opału, który zaopatruje Polaków w ekogroszek workowany, pellet drzewny i węgiel. Jesteśmy dostępni również dla mieszkańców województwa łódzkiego oraz dla firm, które chcą z nami podjąć współpracę i otrzymać produkt wysokiej jakości. W sklepie online https://pangroszek.pl/sklep/ nasza oferta podzielona jest na klientów indywidualnych i na osoby, które zajmują się sprzedażą opału.

Oferta została skonstruowana w ten sposób, aby zadowolić klientów i dać im jak najwięcej opcji do wyboru. Oferowany przez nas asortyment jest bogaty i rzetelnie przez nas sprawdzony, a najlepszym świadectwem tego są zadowoleni klienci, którzy z nami współpracują.

Ekogroszek workowany - Łódzkie

Województwo łódzkie liczy blisko 2,5 miliona mieszkańców i to właśnie do nich chcemy dotrzeć. Po wykonaniu analiz wiemy, że spora część osób posiada własne domy, które ogrzewa węglem, pelletem drzewnym czy ekogroszkiem workowanym. Łódzkie to również liczne zakłady produkcyjne, w tym duże ośrodki m.in. w Strykowie, gdzie znajdują się ogromne magazyny największych firm polskich i międzynarodowych. Jeśli szukasz sprawdzonego i taniego sposobu na ogrzanie swojego miejsca pracy lub domu to zajrzyj do Pana Groszka.

Zróżnicowana oferta

Nasz oferta jest zróżnicowana to dostosowana do potrzeb indywidualnych klientów. Jeśli szukasz odpowiedniego sposobu ogrzania domu, to sprawdź, który rodzaj opału będzie dla Ciebie odpowiedni. Oferowany ekogroszek workowany jest wydajny i posiada kaloryczność od 24 MJ/kg do nawet 29 MJ/kg. Tutaj możesz sprawdzić, ile ekogroszku workowanego potrzebujesz na sezon grzewczy. https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

Jeśli cenisz sobie jeszcze bardziej tradycyjne rozwiązania, to postaw na pellet drzewny. Pellet jest nieco mniej wydajny, ale ma wielu zwolenników. Wylicz, ile pelletu drzewnego potrzebujesz na sezon: https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/.

Oferta dla firm i składów

Nasza oferta skierowana jest również do hurtowników. Mamy dwa warianty współpracy w tym zakresie. Pierwszy z nich skierowany jest do osób, które są odpowiedzialne za ogrzewanie bądź za zaopatrzenie firmy w odpowiedni opał. Dla takich osób mamy specjalną ofertę ekogroszku workowanego, pelletu drzewnego oraz węgla. Ponadto, za każdą zakupioną tonę otrzymujesz punkty, które są do wykorzystania w naszym sklepie. https://katalog.pangroszek.pl/.

Jeśli jesteś właścicielem składu opału i szukasz sprawdzonego opału, napisz do nas. Pomożemy Ci w sprzedaży produktów i tylko Ty będziesz dostawcą opału od Pana Groszka w swojej okolicy.

Zachęcamy mieszkańców i firmy z województwa łódzkiego do bezpośredniego kontaktu z nami za pomocą formularza https://pangroszek.pl/kontakt/ lub bezpośrednio mailowo: sklep@pangroszek.pl albo telefonicznie 506-048-557. I pamiętaj, że bardzo lubimy się targować :) Nasze ceny dostosujemy do Twoich potrzeb.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Tomasz

Pellet jest mega :D

 by Heniek

Pellet jest ok

 by Tomasz

Dobry ekogroszek. Wszystko ok.