Pan Groszek to skład opału, który działa na terenie Polski, a teraz również w województwie małopolskim. Sprzedajemy produkty wysokiej klasy, odpowiednie do ogrzewania domu czy fabryki. Zapraszamy do współpracy również składy opału, które chcą poszerzyć swoją ofertę o produkty wysokiej jakości. W województwie małopolskim żyje 3,4 miliona osób. W małopolskim znajdują się aż cztery okręgi przemysłowe, a wiele firm potrzebuje wsparcia w ogrzewaniu swoich domów.

Ekogroszek workowany - Małopolskie
Sprawdź ofertę dla swojego miasta:

W ofercie znajduje się ekogroszek workowany, pellet drzewny i węgiel. https://pangroszek.pl/sklep/. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich osób, które chcą ogrzewać swoje domy oraz do firm.

Ekogroszek workowany od Pana Groszka

W asortymencie sklepu posiadamy ekogroszek workowany pakowany po 1000 kg. Posiadamy trzy rodzaje tego opału, a każdy z nich ma inne właściwości.

Ekogroszek Pan Groszek YELLOW spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Niska zawartość popiołu i wysoka wartość opałowa, aż 26 MJ/kg. https://pangroszek.pl/sklep/ekogroszek-pan-groszek-yellow.

Druga propozycja to ekogroszek RED. Jest w stanie posłużyć swoim nabywcom do ogrzania różnego rodzaju budynków – nie tylko domów jednorodzinnych. Ekogroszek 29 MJ sprzedawany jest przez nas w workach perforowanych. Takie rozwiązanie jest jak najbardziej korzystne dla Klienta, ponieważ pozwala umieścić na paletach znaczną ilość paliwa, które następnie może zostać bardzo sprawnie i – co ważne – w niebrudzący otoczenia sposób rozładowane. https://pangroszek.pl/sklep/ekogroszek-pan-groszek-red

Ostatnim rodzajem ekogroszku jest Ekogroszek Pan Groszek Blue. Tani ekogroszek sprawdza się wtedy najlepiej, bo zapotrzebowanie na energię ze spalania jest umiarkowane. https://pangroszek.pl/sklep/ekogroszek-pan-groszek-blue

Pellet drzewny i węgiel

Pellet drzewny od Pana Groszka to gwarancja jakości. To świetna alternatywa dla innych rodzajów opału. Sprawdzi się w każdej sytuacji, zarówno do ogrzewania domu, jak i do ogrzania Twojej firmy. Pellet drzewny jest chętnie wybierany przez pracowników składów opału, bo szybko się sprzedaje.

Nasz tradycyjny węgiel również posiada wiele zalet. Przede wszystkim jest to wysoka wartość opałowa. Węgiel sprzedawany jest w czystej postaci co oznacza, że świetnie pali się. W ofercie posiadamy kostkę czy orzech. Dbamy o to, aby nasz węgiel był wolny od domieszek i mułu oraz zbędnego miału. Dostarczamy czysty produkt, prosto pod Twoje drzwi. Przy wycenie zawarty jest już koszt dostawy i dlatego nie musisz wydawać dodatkowych środków na transport we własnym zakresie.

Zachęcamy mieszkańców i firmy z województwa małopolskiego do bezpośredniego kontaktu z nami za pomocą formularza https://pangroszek.pl/kontakt/ lub bezpośrednio mailowo: sklep@pangroszek.pl albo telefonicznie 506-048-557. I pamiętaj, że bardzo lubimy się targować :) Nasze ceny dostosujemy do Twoich potrzeb.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 2 reviews
 by Wiktor

Super mega ok, polecam :) Pellet mega git

 by Adam

Pellet od Pana Groszka dobrze się pali. Polecam