Na rynku pojawiają się coraz to nowsze, wydajniejsze i tańsze rozwiązania. Co więcej, znaczna ich większość stara się być też ekologiczna, z pozytywnym wpływem na środowisko. Efekt cieplarniany to popularny temat i w związku z tym stoimy w obliczu rosnących regulacji dotyczących ogrzewania naszych domów. W kwestii wyzwań dnia dzisiejszego jesteśmy niejako zmuszeni do realizowania postulatów ochrony środowiska. Ekogroszek workowany i pellet drzewny, który od dzisiaj oferujemy również w Pniewach, jest rozwiązaniem zgodnym z rygorystycznymi normami płynącymi z Unii Europejskiej. Każdy z produktów, który u nas zakupisz, jest stworzony celem zaspokojenia innych potrzeb. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w Pniewach i zdecyduj, co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze!

Opał o ekstremalnie czystym składzie - pellet drzewny klasy A1.

Pellet drzewny, który oferujemy, pozbawiony jest niepożądanych substancji chemicznych, jeżeli kupujesz u nas, bądź spokojny o wymiar ekologiczny stosowania tej biomasy. Opał, jakim jest pellet drzewny Green, pozyskujemy w wyniku obróbki drzew iglastych - to zmniejsza ilość spieków dzięki pokryciu naturalną żywicą. Green to duża moc - 18MJ/kg, bardzo mała zawartość siarki - 0,01% i popiołu 0,6%, a także idealna dla domu jednorodzinnego granulacja 6 mm. Ten pellet drzewny znajdziesz tylko u Pana Groszka, jesteśmy bezpośrednim jego dostawcą. Dostaniesz go zapakowanego po 960 kg na palecie bezzwrotnej.

Obecną ofertę pelletu drzewnego znajdziesz tutaj - https://pangroszek.pl/sklep/pellet.

Ekogroszek workowany Pniewy - zamawiaj wygodnie przez e-sklep.

Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli zadowoleni ze zrobionych zakupów. Posiadamy trzy warianty ekogroszku workowanego i każdy dedykujemy innym potrzebom. Jeżeli poszukujesz najwydajniejszego opału, zainteresuje Cię Red. Ten bowiem, posiada aż 29MJ/kg mocy, tylko 0,3% siarki i max. 4% popiołu. Te wartości sprawiają, że jest to prawdziwa bomba, jeżeli chodzi o wydajność, a przy tym ekologiczne biopaliwo. Mamy coś także dla oszczędnych - Blue, sprawdzi się najlepiej na jesień lub jako ekogroszek uzupełniający inny ogrzewanie. Moc - 24Mj/kg w połączeniu z 0,25% siarki wpływa na to, że jest to tani opał, który nie idzie na kompromisy odnośnie parametrów. Ostatni jest Yellow, cechuje go uniwersalność. Polecamy go osobom początkującym, łatwo ustawić pod niego piec. Moc - 26MJ/kg i 5-7% popiołu, a przy tym ponownie, tylko 0,3% siarki. Mamy dla Ciebie coś ekstra. Wejdź w kalkulator, który przygotowaliśmy - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/ i sprawdź, ile ekogroszku workowanego potrzebujesz na sezon. Później sprawdź nasz e-sklep i porównaj opłacalność ekogroszku względem tradycyjnych metod ogrzewania - https://pangroszek.pl/sklep/ekogroszek.

Ekogroszek Miał Węglowy Węgiel brunatny
Wysoka moc 29MJ/kg 25MJ/kg 12MJ/kg
Niska moc 24MJ/kg 20MJ/kg 6MJ/kg

Na terenie Pniew dowozimy za darmo!

Dostawa towaru o wysokich gabarytach wymaga przemyślenia. Żeby uniknąć większości problemów związanych z transportem ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego transport bierzemy na siebie! Dowozimy pojazdami zdolnymi zmieścić się niemal wszędzie, nie tirami. Pomimo tego na wyposażeniu mamy windy pneumatyczne i wózki ręczne, dostarczamy pod dom, i to w zaledwie 48 h!

Dlaczego Pan Groszek?

Ekogroszek workowany i pellet drzewny posiadają wiele zalet. Ekologia, wydajność i cena, ale to nie wszystko. Równie ważna jest obsługa klienta i dlatego mamy dla Ciebie kilka dodatkowych benefitów.

Grupa wsparcia Pniewy.

Stworzyliśmy grupę wymiany opinii odnośnie produktów wszystkich producentów, nie cenzurujemy wypowiedzi. Możesz tam zapytać o każdą sprawę związaną z ekopaliwami i uzyskać poradę od osób doświadczonych. A jeżeli jesteś zaawansowany, może sam komuś pomożesz. Znajdziesz ją tutaj - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/.

Jest też fan page, tam zamieszczamy ciekawe artykuły poradnikowe i informujemy o ciekawych informacjach ze świata biopaliw - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/.

Jest także system punktowy dla stałych klientów. Być może zechcesz podjąć z nami dłuższą współpracę, to świetnie! Punkty wymieniać możesz na różne wartościowe przedmioty, sam sprawdź - https://katalog.pangroszek.pl/, każdy znajdzie coś dla siebie!

Kontakt - Pniewy.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniego opału na cały sezon to decyzja odpowiedzialna. Nie wahaj się i zadzwoń do naszych specjalistów pod numerem 506–048-557, chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Dla klientów dostępny jest także formularz - https://pangroszek.pl/kontakt/. Zapytaj o próbkę towaru za 1 zł!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews