Ciężko jest znaleźć skład, który łączy niską cenę oferowanych produktów z ich wysoką jakością. My staramy się być właśnie takim dostawcą! Nasze produkty zakupisz od teraz w Chodzieży. U nas znajdziesz świetny i tani ekogroszek workowany oraz pellet klasy A1. Aby nasi klienci mogli poczuć się maksymalnie komfortowo, kupując u nas, przygotowaliśmy wiele udogodnień. W naszym e-sklepie zapłacisz kartą, za pobraniem czy PayU. Jesteśmy dostawcą zaufanym, co można zweryfikować w internecie ponieważ nie cenzurujemy opinii. Produkty, które możesz u nas nabyć, posiadają wymagane certyfikaty.

Tani ekogroszek workowany Chodzież – zapraszamy!

W związku z ekspansją nowych rynków nasz towar zakupisz teraz również w Chodzieży! Linia produktowa Pana Groszka obejmuje 3 modele ekogroszków workowanych. Posiadamy Yellow, Red i Blue, każdy z nich posiada inne cechy szczególne. Yellow to ekogroszek przeznaczony przede wszystkim dla osób początkujących, ze względu na optymalną moc opałową – 26MJ/kg, niską zawartość popiołu – 5-7% oraz siarki 0,3% przy zachowaniu wilgoci na poziomie 11%. Ustawienie pieca pod ten ekogroszek nie powinno sprawiać problemów. Red natomiast to najmocniejsza pozycja w naszej ofercie – moc opałowa 29MJ/kg, maksymalnie 4% popiołu i tylko 0,3% siarki. Polecamy go na chłodne zimy gdy paliwa zużywa się najwięcej. Red pomaga zaoszczędzić pieniądze kiedy za oknem jest chłodno.

Pan Groszek Yellow Pan Groszek Red
Zawartość popiołu 5-7% max 4%

Pellet drzewny klasy A1 – oferta Pana Groszka w Chodzieży

Rozważając zakup pelletu, zazwyczaj interesuje nas aspekt ekologiczny jego stosowania. Ta biomasa to najczystsze dostępne u nas paliwo. Wysoka moc opałowa 18MJ/kg, zawrotnie niska zawartość siarki 0,01% i popiołu 0,6%, te cechy wpływają na to, że pellet drzewny to rozwiązanie idealne dla najbardziej wymagających. Używając pelletu drzewnego, przyczyniamy się do ograniczenia smogu, poprawy jakości powietrza i odejmujemy sobie obowiązków związanych z obsługą kotła.

Dostawa ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego w 48 h na terenie całej Chodzieży!

Chcąc oferować jak najwyższą jakość obsługi klienta, nie możemy pozwolić sobie, żebyś nie był pewien tego, że towar dotrze do Ciebie na czas. Nasi spedytorzy pracują tak, aby dowieźć twój towar pod dom. Nie ważne czy dojazd do twojej posesji jest trudny. Transport odbywa się przy użyciu mniejszych samochodów, żeby móc do Ciebie dotrzeć. Na wyposażeniu tych samochodów są również windy pneumatyczne i wózki ręczne. Oddaj dostawę w nasze ręce i bądź spokojny.

Specjalne udogodnienia dla klientów hurtowych.

Duża część naszych klientów to odbiorcy hurtowi. Mając to na względzie, stworzyliśmy specjalny system lojalnościowy. Kupując ekogroszek workowany lub pellet drzewny u nas otrzymasz punkty na konto w e-sklepie. Punkty wymienisz na wiele wartościowych nagród. Pełen katalog tutaj – https://katalog.pangroszek.pl/, między innymi możesz otrzymać hulajnogi, smartbandy czy narzędzia ogrodowe.

Ekogroszek workowany i pellet drzewny a ekologia.

Nie bez przyczyny ekogroszek ma w nazwie „eko”. Surowiec ten powstaje ze starannie wyselekcjonowanego węgla. Jego wysoka kaloryczność wpływa na mniejsze zużycie tego ekogroszku, a co za tym idzie, mniejsze wytwarzanie tlenków siarki czy furanów do atmosfery. Pellet drzewny to natomiast pozbawiona chemikaliów biomasa, którą uzyskujemy ze skompresowanych trocin. Pellet jest swojego rodzaju produktem ubocznym, dzięki temu nie musimy specjalnie wytwarzać surowca, którym palimy, ale korzystamy z czegoś, co i tak by powstało.

Dowiedz się więcej o Panie Groszku!

Recenzje naszych produktów znajdziesz na YouTube, Facebook oraz na forach. Jesteśmy dumni z naszych produktów i zachęcamy do dzielenia się opiniami o nich. Nie cenzurujemy opinii nieprzychylnych. Jeżeli jesteś zainteresowany wymianą zdań z osobami, które korzystają z różnych produktów, zapraszamy na grupę temu poświęconą - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/.

Kontakt w Chodzieży.

Zapraszamy do kontaktu poprzez numer telefonu - 506–048-557 oraz formularz kontaktowy https://pangroszek.pl/kontakt/. Pomożemy Ci na każdym etapie zakupu ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego u nas.

Pan Groszek zaprasza Chodzieżan do zakupu ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego z darmową dostawą!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews