Nie łatwym zadaniem jest znalezienie odpowiedniego dla naszych potrzeb składu węgla, który miałby wszystko, co nas interesuje. Pan Groszek stara się oferować produkty z kilku linii. Każda linia zaspokaja inne potrzeby naszych klientów i rozwiązuje inne problemy. Nasi klienci cenią nasze produkty głównie za duża ilość ciepła, jakie oferują w wyniku rozkładu oraz niską ilość odpadów, jakie pozostawiają. Nasz ekogroszek workowany i pellet drzewny wyróżnia się jakością, ceną oraz sposobem, w jaki go dostarczamy. Wprowadzamy naszą ofertę nie tylko w Turku, ale na terenie całej Wielkopolski. Sprawdź, co możemy ci zaoferować!

Problem w wyborze ekogroszku workowanego? Jesteśmy tutaj żeby Ci pomóc.

Pracujemy po to, żeby klient był zadowolony z naszych usług. Pomagamy w wyborze odpowiednich produktów. Oferujemy ekogroszki workowane w trzech wariantach – Red, Yellow i Blue. Każdy z nich najlepiej sprawdza się w innych warunkach. Red to ekogroszek idealny na zimę, wysoka moc opałowa 29MJ/kg, spiekalność max. 15 RI, zawartość popiołu tylko 3%. Te parametry czynią ten towar nie tylko odpowiednim na chłody, ale również nadzwyczajnie wydajnym, jednocześnie nie rujnując domowego budżetu. Pomimo wysokiej mocy tego ekogroszku jest on produktem ekologicznym, nie trzeba go spalać dużo, żeby osiągać odpowiednie dla nas temperatury. Na terenie Turka dostarczamy też Blue, którego moc opałowa zawiera się na poziomie 24MJ/kg i stanowi on wybór idealny na chłodną jesień. Jego niska cena pozwala korzystać z niego jako ogrzewania uzupełniającego. Nie należy również zapominać o jego pozytywnym wpływie na środowisko, ze względu na niską zawartość siarki 0,25% i popiołu 3-5%. Zapytaj naszych fachowców o próbkę ekogroszku za 1 zł!

Ekogroszek workowany Red Yellow Blue
Zawartość siarki 0,3% 0,3% 0,25%

Pellet drzewny najwyższej klasy w Turku – od Pana Groszka!

Oferując ekogroszek workowany, nie możemy zapomnieć o pellecie drzewnym, który zaskarbia sobie coraz większą przychylność ludzi zainteresowanych wpływem opałów na środowisko. Pellet to 18MJ/kg mocy i astronomicznie niska zawartość siarki 0,01%. Pellet drzewny Pan Groszek Green to produkt, nad którego produkcją bacznie czuwamy, dbając o to, żeby nie zawierał on niepożądanych substancji chemicznych. Zawartość popiołu to zaledwie 0,6% i gwarantuje maksymalny komfort jego użytkowania. Pellet drzewny dowozimy na bezzwrotnych paletach przemysłowych pakowanych po 960 kg. Przekonaj się i zajrzyj do naszego e-sklepu – https://pangroszek.pl/sklep/, żeby poznać więcej parametrów tej biomasy i sprawdzić jej certyfikat.

Darmowa dostawa ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego w 48 h w Turku!

Oferujemy produkty z wyższej półki, w związku z tym zapewniamy też obsługę klienta o wysokich standardach. Na terenie Turka i całej Wielkopolski dowozimy za darmo! Transport odbywa się przy użyciu mniejszych samochodów niż tiry, które jednocześnie radzą sobie z ciężkimi paletami. Spedycja wyposażona jest w windy pneumatyczne oraz wózki ręczne, taka postać rzeczy pozwala nam dowieźć towar pod dom. Towar starannie zabezpieczamy przed wysyłką, a ekogroszek workujemy, żebyś nie musiał martwić się ani o jego uszkodzenia po dostawie, ani o składowanie.

Udogodnienia dla klientów z Turka.

Mamy aspiracje do zostania liderem rynku. Jeżeli kupujesz ekogroszek workowany i pellet drzewny poprzez nasz e-sklep otrzymujesz punkty, które wymienisz na wartościowe nagrody. Pełen katalog znajdziesz tutaj – https://katalog.pangroszek.pl/. U nas zapłacisz przelewem, PayU, a nawet za pobraniem.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Dla klientów z Turka przygotowaliśmy infolinię dostępną pod numerem 506–048-557 oraz poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/. Nasi fachowcy z chęcią odpowiedzą na twoje pytania dotyczące ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego. Rozumiemy, że podjęcie decyzji odnośnie tego, jaki produkt dobrać nie jest łatwe, dlatego pomagamy w tym problemie. Zapraszamy do kontaktu!

Gdzie więc kupić tani ekogroszek workowany i pellet drzewny w Turku? Mając na względzie najwyższe standardy obsługi klienta, wysoką jakość produktu, darmową dostawę oraz przystępną cenę, zachęcamy – u Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews