Pan Groszek działa na terenie całej Polski, również w województwie lubuskim oferując produkty opałowe wysokiej jakości. W asortymencie sklepu znajdują się: ekogroszek workowany, pellet drzewny i węgiel. Oferta sklepu online https://pangroszek.pl/sklep/ skierowana jest zarówno do hurtowników, jak i osób indywidualnych, które szykują się na sezon grzewczy. Jesteśmy producentem sprawdzonego towaru wysokiej jakości. Charakteryzuje nas elastyczność i dostosowanie ceny do potrzeb klienta.

Oferowane produkty posiadają wysoką kaloryczność, niewielką ilość popiołu czy siarki. Dbamy o to, aby opał był suchy i bez domieszek, regularnie kontrolując jego jakość. Teraz działamy też w województwie lubuskim.

Ekogroszek workowany - Lubuskie
Sprawdź ofertę dla swojego miasta:

Co skłoniło nas do wejścia na ten rynek? Jako skup online nasze produkty kierujemy do klientów z całej Polski. Województwo lubuskie to ok. 1 mln ludności i setki działających firm, które potrzebują dobrego opału na zimę. Jesteśmy po to, aby pomagać.

Oferta Pana Groszka

W asortymencie posiadamy trzy rodzaje ekogroszku workowanego.

Ekogroszek YELLOW spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Niska zawartość popiołu i wysoka wartość opałowa, aż 26 MJ/kg https://pangroszek.pl/sklep/ekogroszek-pan-groszek-yellow.

Ekogroszek RED jest jedną z kilku wersji przyjaznego środowisku paliwa stałego, które mamy do zaoferowania swoim klientom. Posiada bardzo dużą wartość opałową na poziomie 29 MJ/kg: https://pangroszek.pl/sklep/ekogroszek-pan-groszek-red.

Kolejną naszą propozycją jest ekogroszek BLUE. Wartość opałowa od 21 do 24 MJ/kg jest optymalna – taki ekogroszek będzie się spalał bez spieków, pozostawiając jedynie od 3% do 4% popiołu: https://pangroszek.pl/sklep/ekogroszek-pan-groszek-blue.

W naszej ofercie znajduje się również pellet drzewny i węgiel. W ofercie hurtowej dla firm z województwa lubuskiego posiadamy węgiel, miał, pellet drzewny, ekogroszek workowany i luzem, orzech czy kostkę. Ceny dostosowane są do potrzeb klientów. Oferujemy również wygodny sposób rozliczania, a dla stałych klientów mamy specjalne opcje.

Niezastąpiona jakość

Nasz opał to produkty wysokiej jakości. Ekogroszek ma wiele zalet. Jest ekologiczny, wydajny i świetnie ogrzewa mieszkanie czy zakład pracy. Pellet drzewny produkujemy wg najwyższych standardów, tylko z dobrych jakościowo produktów. Węgiel natomiast sprowadzany jest od dobrych dostawców i mamy wpływ na jego jakość. Naszym klientom i partnerom biznesowym oferujemy tylko sprawdzone przez nas samych produkty.

Zachęcamy mieszkańców i firmy z województwa lubuskiego do bezpośredniego kontaktu z nami za pomocą formularza https://pangroszek.pl/kontakt/ lub bezpośrednio mailowo: sklep@pangroszek.pl albo telefonicznie 506-048-557. I pamiętaj, że bardzo lubimy się targować :) Nasze ceny dostosujemy do Twoich potrzeb.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Wadi

Ekogroszek jest super jakości

 by Damian

Pellet spełnił moje oczekiwania.

 by Kamil

Pellet dobry. Pali się, szybka dostawa. Polecam