Pan Groszek oferuje sprzedaż opału na okres grzewczy w przystępnych cenach i na terenie całej Polski. Teraz działa również w województwie podlaskim. W asortymencie sklepu znajdują się ekogroszek workowany, pellet drzewny i węgiel wysokiej jakości. Produkty są wysokiej jakości i przystosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Sprawdź, jakie mamy produkty: https://pangroszek.pl/sklep/.

Ekogroszek w województwie podlaskim to gwarancja wysokiej jakości. Pan Groszek działa w województwie podlaskim ze względu na duże zapotrzebowanie mieszkańców tutejszego regionu. W podlaskim mieszka 1,2 mln osób, co stanowi sporą część ludności w Polsce. W 2010 r. produkcja sprzedana przemysłu w woj. podlaskim wynosiła 16,7 mld zł, co stanowiło 1,7% produkcji przemysłu Polski.

Ekogroszek workowany - Podlaskie
Sprawdź ofertę dla swojego miasta:

Oferta hurtowa i detaliczna

Oferta sklepu Pan Groszek skierowana jest do wszystkich osób, które chcą zapewnić sobie ciepło w domu. Korzystając z naszej pomocy masz pewność, że wybierasz najbardziej ergonomiczne rozwiązanie. Jeśli nadal nie wiesz, ile opału potrzebujesz na sezon grzewczy, skorzystaj z naszego kalkulatora.

Przykładowa symulacja:

Jeśli posiadasz dom o powierzchni 100 metrów kwadratowych i wysokości ścian 3 metry, to potrzebujesz nieco ponad 2 300 kilogramów ekogroszku workowanego na sezon: https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

Biorąc pod uwagę te same parametry sprawdźmy, ile pelletu drzewnego potrzebujesz na sezon: https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/. W przypadku pelletu będzie to 3000 kilogramów, czyli 3 tony. Teraz możesz sprawdzić ceny naszych produktów i sam wybrać to, co będzie dla Ciebie najlepsze.

Jeśli jesteś właścicielem składu i chcesz poszerzyć swój asortyment o opał dobrej jakości, to świetnie trafiłeś! W naszej ofercie mamy ekogroszek workowany o wysokiej kaloryczności, pellet drzewny pozyskiwany z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz węgiel sprowadzany do Polski między innymi z Rosji. Rosyjski węgiel jest ceniony na rynku ze względu na dobrą strukturę i odpowiednie właściwości. Świetnie pali się i jest suchy. Ofertę dostosujemy do Twojego zapotrzebowania. Pomożemy Ci wybrać produkty, na które jest popyt w województwie podlaskim oraz podpowiemy, jak w odpowiedni sposób wypromować skład opału. Nawiążemy też współpracę z osobami, które odpowiadają za ogrzewanie swoich firm, a do każdej zakupionej tony otrzymasz pakiet punktów do wykorzystania w naszym sklepie: https://katalog.pangroszek.pl/. Katalog nagród jest bardzo szeroki i na bieżąco aktualizowany, a Ty na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zachęcamy mieszkańców i firmy z województwa podlaskiego do bezpośredniego kontaktu z nami za pomocą formularza https://pangroszek.pl/kontakt/ lub bezpośrednio mailowo: sklep@pangroszek.pl albo telefonicznie 506-048-557. I pamiętaj, że bardzo lubimy się targować :) Nasze ceny dostosujemy do Twoich potrzeb.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Czesiek

Polecam ekogroszek od Pana Groszka

 by Benek

Ekogroszek wszystko super :)

 by Paweł

Pellet ok