Pan Groszek to firma, która działa na polskim rynku, oferując opał dla domów oraz firm. Prowadzimy też sprzedaż hurtową na terenie całego kraju. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami, którzy posiadają odpowiedni know-how i wiedzą, w jaki sposób dostarczać opał na terenie Polski do domów. Do rozpoczęcia współpracy handlowej z Panem Groszkiem niezbędna jest wykwalifikowana kadra i odpowiedni sprzęt, z naciskiem na środki transportu z narzędziami do załadunku i rozładunku opału. W ofercie sklepu https://pangroszek.pl/sklep/ znajdują się trzy rodzaje ekogroszku workowanego o różnej kaloryczności dostosowane do pieców w Waszych domach. Ponadto posiadamy wysokiej jakości pellet drzewny i węgiel sprowadzany do Polski z różnych stron w tym z Rosji. Działamy też na terenie województwa mazowieckiego.

Ekogroszek workowany - Mazowieckie

Ekogroszek w województwie mazowieckim od Pana Groszka jest doskonałej jakości. W mazowieckim mieszka aż 5,8 mln osób. Na terenie tego regionu działa wiele składów opału. Mazowieckie jest mocno rozwiniętym regionem, a firmy cały czas potrzebują nowych i sprawdzonych producentów opału. Takim producentem jest Pan Groszek: https://pangroszek.pl/o-nas/.

Rozpocznij z nami współpracę

Jako firma prowadząca skład opału na terenie województwa mazowieckiego możesz z nami rozpocząć współpracę. Wiemy, jak duża jest konkurencja w regionie, dlatego nasze produkty są wolne od wszelkich domieszek i najwyższej jakości. Oferujemy cenę dostosowaną do Twoich potrzeb i jesteśmy otwarci na wszelkie negocjacje. Jeśli podejmiesz z nami współpracę możesz liczyć na specjalne traktowanie, pomoc naszych ekspertów oraz na wyłączność - będziesz jedynym odbiorcą i sprzedawcą opału w okolicy.

Nasz asortyment jest wysokokaloryczny, posiada niewielką ilość popiołu i substancji potencjalnie szkodliwych dla środowiska naturalnego.

Posiadamy również ofertę dla osób indywidualnych, które chcą zadbać o ciepło w swoim domu. Wystarczy, że zajrzysz na naszą stronę i sprawdzisz swoje zapotrzebowanie na wybrany rodzaj opału. Skorzystaj z tej okazji z naszych kalkulatorów.

  1. Kalkulator zużycia ekogroszku: https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/
  2. Kalkulator zużycia pelletu: https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/

Nagrody dla klubowiczów

Dla osób, które z nami współpracują przewidujemy nagrody w naszym sklepie. Za każdą tonę zakupionego opału przyznawane są punkty. W katalogu znajdują się ciekawe produkty: https://katalog.pangroszek.pl/. To są nowoczesne sprzęty, które na pewno przydadzą się w każdym domu lub w firmie.

Zachęcamy mieszkańców i firmy z województwa mazowieckiego do bezpośredniego kontaktu z nami za pomocą formularza https://pangroszek.pl/kontakt/ lub bezpośrednio mailowo: sklep@pangroszek.pl albo telefonicznie 506-048-557. I pamiętaj, że bardzo lubimy się targować :) Nasze ceny dostosujemy do Twoich potrzeb.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Romek

Sprawnie. Pellet ok

 by Florek

Dobry ekogroszek, w dobrej cenie ;)

 by Waldek

Wszystko ok.