Dbałość o zdrowie to główny postulat XXI wieku. Staramy się urozmaicać nasze diety, spożywać mniejszą ilość cukrów. Co więcej, zwracamy uwagę na to ile i jak śpimy czy też czym oddychamy. Jeżeli chodzi o powietrze, Pan Groszek zapewnia produkty, które pozwalają nam oddychać zdrowiej. Ekogroszek workowany i pellet drzewny przyczyniają się do zmniejszenia smogu i wydzielania mniejszej ilości dioksanów, furanów, a także tlenków siarki do atmosfery. Od teraz oferujemy nasz towar w Kępnie! Zależy nam na tym, żeby przyczynić się do realizacji wizji długiego i spokojnego życia. Ekogroszek i pellet, które oferujemy, cechują się bardzo ekologicznymi parametrami przy zachowaniu rozsądnej ceny. Dla naszych klientów z Kępna przygotowaliśmy szereg udogodnień!

Pellet drzewny wysokiej klasy A1 – czyste paliwo w niskiej cenie.

Jeżeli jesteśmy w temacie czystości powietrza, nie możemy pomijać pelletu drzewnego. Ten bowiem posiada parametry gwarantujące spalanie bez zbędnych chemikaliów. Jego główną cechą jest nadzwyczaj niska zawartość siarki, w przypadku Pana Groszka Green zaledwie 0,01% i popiołu, tylko 0,6%. Nasz pellet drzewny posiada ponadto wysoką moc opałowa 18MJ/kg co pomaga zaoszczędzić pieniądze ze względu na niższe spalanie. Bierzemy bezpośredni udział w produkcji naszego pelletu i dbamy o to, żeby był produktem pozbawionym niepożądanych substancji. Green dostarczamy na paletach bezzwrotnych pakowanych po 960 kg, żeby zmaksymalizować Twój komfort. Pellet z naszej oferty posiada certyfikat.

Pan Groszek Green Wartość opałowa: Zawartość siarki:
Ekologia i moc 18MJ/kg 0,01%

Ekogroszek workowany – każdy znajdzie coś dla siebie.

W temacie ekopaliw triumfy święci również ekogroszek. Ten z naszej oferty jest workowany, dzięki temu oszczędzasz czas, przestrzeń i zapewniasz sobie wygodę. Znajdziesz u nas 3 modele – Red, Blue I Yellow. Każdy z nich powstał, aby zaspokajać inne potrzeby.

Yellow polecamy osobą początkującym, jego moc opałowa na poziomie 26MJ/kg zapewni ciepło. Szczyci się on też niską zawartością popiołu – 5-7% i siarki 0,3%. Pod ten ekogroszek workowany łatwo ustawisz piec.

Red to moc sama w sobie. Wartości opałowe 29MJ/kg, 0,3% siarki i 3% popiołu. Jeżeli w zimie doskwiera Ci chłód, Red będzie w sam raz dla Ciebie.

Jest też Blue, wyróżnia go niska cena, jeżeli potrzebujesz ekogroszku na jesień i mniejsze chłody będzie to propozycja idealna dla Ciebie. Moc opałowa – 24MJ/kg, tylko 0,25% siarki i 3-5% popiołu.

Dostawa w 48 h za darmo!

Jesteś przekonany do produktu, ale obawiasz się dostawy? Wiemy, że transport towaru w takich gabarytach nie rodzi pozytywnych skojarzeń. My zajmujemy się procesem dostawy sami, a do tego dostarczamy za darmo! Nasze pojazdy wyposażone są w windy pneumatyczne i wózki ręczne co pozwala na łatwy transport ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego na twoje podwórko w Kępnie. Korzystamy z samochodów, które zmieszczą się niemal wszędzie, nie tirów. Niczym się nie martw i zostaw wszystko nam!

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Staramy się być tak pomocni, jak możemy. W związku z tym przygotowaliśmy wiele udogodnień dla klientów z Kępna.

Posiadamy grupę wsparcia na Facebooku, gdzie znajdziesz wiele ciekawych informacji odnośnie ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/.

Jest też fan page. Publikujemy tam poradniki i artykuły, które wesprą Cię w problematycznych kwestiach związanych z użytkowaniem pieców na ekogroszek.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem nagród, za każdy zakup otrzymujesz punkty, te natomiast wydać możesz na nagrody! Katalog znajdziesz tutaj – https://katalog.pangroszek.pl/.

Na naszym e-sklepie - https://pangroszek.pl/sklep/ zapłacisz na wiele sposobów, poczynając od PayU, a na wysyłce za pobraniem kończąc.

Sprawdź wszystkie benefity i kupuj od nas wygodnie i bez stresu!

Kontakt z Panem Groszkiem w Kępnie.

Nasi specjaliści pomagają w wielu sprawach związanych z zakupem ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego. Skontaktujesz się z nami pod numerem 506–048-557, możesz też napisać poprzez formularz dostępny tutaj - https://pangroszek.pl/kontakt/. Zapraszamy do kontaktu!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews