Nasza firma, Pan Groszek https://pangroszek.pl/ zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową opału najwyższej jakości. W ofercie posiadamy opał wysokiej klasy, który przeznaczony jest do sprzedaży hurtowej i detalicznej. Do współpracy zapraszamy właścicieli składów węglowych, którzy chcą zdobyć towar najwyższej jakości. Zachęcamy też właścicieli firm, którzy chcą zakupić większą ilość węgla i zaoszczędzić pieniądze! Nasze ceny są konkurencyjne, a my jesteśmy otwarci na negocjacje.

U nas znajdziesz tylko węgiel o wysokiej wartości kalorycznej, czyli taki, który daje dużo ciepła i jest wydajny. Posiada następujące parametry:

Rodzaj opału Wartość kaloryczna
Węgiel kostka 24-29 Mj
Węgiel orzech 24-29 Mj
Węgiel groszek 24-29 Mj
Węgiel ekogroszek 24-29 Mj
Miał węglowy 22-26 Mj

W hurtowej sprzedaży posiadamy: węgiel luzem , kostka , orzech , ekogroszek , miał węglowy . Nasz opał jest wysokokaloryczny , dostępny w atrakcyjnej cenie w hurcie . To najlepszy, importowany towar. Mamy też niesort o różnej granulacji.

Węgiel kamienny

Dostawa i płatność

Jeśli zdecydujesz się na zakup węgla kamiennego otrzymasz cenę hurtową! Kupując więcej, więcej zyskujesz!

Możesz zakupić u nas węgiel luzem , a my zajmiemy się transportem . Sprzedajemy w Małaszewiczach i Broniewie , ale działamy też na terenie całej Polski. Współpracujemy ze skupami, które również organizują transport. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w dowolnej lokalizacji. Posiadamy profesjonalny sprzęt dostosowany do sprzedaży hurtowej. Z nami uzyskasz cenę hurtową : atrakcyjną i konkurencyjną na rynku. Jesteśmy jednym z głównych dostawców węgla do składów w całej Polsce. Zaufało nam mnóstwo firm, które cenią sobie jakość naszego węgla oraz profesjonalną obsługę klienta w sklepie Pan Groszek.

Poproś o aktualną ofertę

Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o formy płatności. Dla nas najważniejsze jest dobro klienta i rzetelna oraz owocna współpraca. Dlatego też dla naszych odbiorców hurtowych ilości węgla przygotowaliśmy kilka opcji do wyboru. Istnieje możliwość akredytywy lub płatność odroczona dla naszych stałych klientów do nawet 30 dni. Wiemy, jak ważne jest zaufanie w biznesie! Jesteśmy otwarci na negocjacje handlowe

Dlaczego warto wybrać nas jako swojego partnera biznesowego>

  1. Posiadamy szeroki wybór asortymentu.
  2. Jesteśmy uczciwi i taką współpracę chcemy zaoferować naszym potencjalnym partnerom biznesowym.
  3. Razem możemy rozwijać się i czerpać od siebie wiedzę.
  4. Dzięki nam zwiększysz swoją sprzedaż, wprowadzając do swojego asortymentu nowe produkty.
  5. Rozwiązujemy problemy razem, a nie zamiatamy pod dywan.
  6. Pomagamy, uczymy jak sprzedawać i podpowiadamy.
  7. Posiadamy różne formy płatności.
  8. Mamy tylko wysokokaloryczne produkty najwyższej jakości.

Z nami możesz wiele osiągnąć! Postaw na węgiel najlepszej jakości od Pana Groszka.

Węgiel z Rosj

Węgiel z Rosji

Węgiel używany jest od lat, a nawet od wieków. To podstawowy opał, z którego korzystamy zarówno do ogrzania domów, jak i dużych fabryk. Węgiel jest tak często wykorzystywany – zwłaszcza w przemyśle – ze względu na swoją niską cenę. Po węgiel sięgają też chętnie mieszkańcy domów. Nasz węgiel charakteryzuje się niską wilgotnością, jest wydajny i bezpieczny dla Twojego pieca. Węgiel bardzo dobrze się pali i jest to ergonomiczne rozwiązanie. Węgiel od Pana Groszka ma niską zawartość popiołu i siarki. Decydując się na współpracę handlową z nami, będziesz oferował swoim klientom produkt wysokiej jakości.

Węgiel syberyjski i węgiel czeski są uznawane za bardzo dobre jakościowo produkty. U nas kupisz orzech, miał, ekogroszek czy kostkę . To najtańszy węgiel w hurcie na rynku. Importowany węgiel ma wiele zalet. Przede wszystkim jest tańszy niż ten obecny na rynku. W 2018 roku import węgla kamiennego do Polski wyniósł 19,2 mln ton, z czego 13 mln ton pochodziło z Rosji.

Węgiel z Rosji spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Nawiązująć z nami współpracę możesz liczyć na indywidualne podejście oraz odpowiednią wycenę, dostosowaną do Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu https://pangroszek.pl/kontakt/! Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszej oferty. Nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji