Dobrej jakości ekogroszek workowany i pellet drzewny wymaga odpowiedniej preparacji. Szczególnie istotne w przypadku ekogroszku jest, żeby wybrać węgiel wysokokaloryczny i o niskiej zawartości siarki. Jeżeli natomiast chodzi o pellet drzewny, ten przede wszystkim powinien być wolny od chemikaliów. Wspomniany warunek spełnia nasz pellet - Green. Jeżeli poszukujesz dostawcy, którego produkty stoją na wysokim poziomie, to skorzystaj z oferty Pana Groszka. Mamy aspiracje zostać liderem rynku w związku z czym mamy dla Ciebie wiele udogodnień. Ekopaliwa to idealna alternatywa do węgla. Przyczyń się do zmniejszenia smogu i zaserwuj planecie głęboki oddech, przełącz się na ekogroszek workowany i pellet drzewny. Paliwa te emitują niższe ilości tlenków siarki, dioksyn i furanów. Stosowanie ich wpływa też na zmniejszenie ilość odpadów do czyszczenia w piecu. Surowce, które oferujemy, zakupisz nie tylko we Wrześni, ale także w całym Wielkopolskim. Zobacz, co dla Ciebie mamy!

Jak dobrać odpowiedni ekogroszek workowany?

Ekogroszek workowany to wygoda, wydajność i oszczędności. Mimo wszystko, aby można mu przypisać te cechy, musi być on odpowiednio dobrany do kotła i naszych umiejętności. Przygotowaliśmy trzy warianty ekogroszku. Red, Yellow i Blue, każdy z nich sprawdzi się najlepiej w innych warunkach. Jeżeli potrzebujesz czegoś mocnego, na zimę, to zainteresuje Cię Red - zawiera on 29Mj/kg mocy i max. 4% popiołu. Dla początkujących proponujemy Yellow, jego parametry są uniwersalne, a ustawienie pod nie pieca nie powinno sprawiać trudności. Znajdzie się coś również dla oszczędnych - Blue, jest to najtańszy ekogroszek workowany, który nie traci na jakości z powodu ceny.

Bardzo dużą rolę w kontekście stosowania ekogroszku workowanego pełnią oszczędności. Jest on najczęściej tańszy w użytkowaniu, warto to sprawdzić przed zakupem. Dlatego na naszej stronie znajdziesz kalkulator, który pomoże Ci określić koszty tego opału w relacji do węgla - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

Pellet drzewny - co szczególnego jest w tej biomasie.

Z pelletu drzewnego z powodzeniem korzysta się na zachodzie np. w Holandii. Dzieje się tak, ponieważ cechuje go atrakcyjna cena i praktycznie zerowa emisyjność. Jego parametry zasługują na uwagę - zawiera praktycznie zerowe ilości siarki. Nie ustępuje także mocą. Pellet drzewny Green od Pana Groszka powstaje w wyniku obróbki drzew iglastych. Jesteśmy bezpośrednim dostawcą tej biomasy i bardzo dbamy o jej czystość. Notujemy coraz większą popularność tego surowca również we Wrześni i wierzymy, że jest on przyszłością ogrzewania domów w Polsce. Kolejnym atutem jest 100% biodegradowalność pelletu. Jeżeli więc jesteś osobą, której szczególnie zależy na losach planety i cenisz sobie ekologiczny styl życia, to pellet drzewny jest dla Ciebie.

Zawartość siarki Moc opałowa Cena
Pellet Green 0,01% 18Mj/kg Średni zakres
Ekogroszek Blue 0,25% 24Mj/kg Niski zakres

To nie wszystko, oblicz koszt użytkowania tego opału za pomocą kalkulatora, który znajdziesz tutaj - https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/.

Na deser darmowa dostawa.

Na terenie całej Wrześni dowozimy za darmo! Zarówno ekogroszek workowany, jak i pellet drzewny. Dzięki naszemu doświadczeniu na rynku gwarantujemy bezproblemowy transport. Korzystamy z pojazdów zdolnych zmieścić się niemal wszędzie, nie tirów. Na wyposażeniu nasza spedycja posiada wózki ręczne i windy pneumatyczne, towar otrzymasz pod dom. Przed dostarczeniem zakupów kontaktujemy się z klientem, celem umówienia dogodnej godziny odbioru, cały proces realizujemy już w 48 h!

Benefity dla klientów hurtowych i detalicznych.

Zależy nam na tym, aby każdy klient czuł się doceniony, zamawiając u nas. Mamy dla Ciebie specjalny system lojalnościowy. Każde zamówienie ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego, jakiego dokonasz we Wrześni, przydziela punkty na twoje konto. Te natomiast wymienić możesz na wartościowe przedmioty, na przykład hulajnogi czy narzędzia ogrodowe. Pełen katalog znajdziesz tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/.

Infolinia ekogroszki workowane i pellety drzewne Września.

Jesteśmy dla Ciebie dostępni pod numerem 506–048-557 i poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/, nasi specjaliści chętnie doradzą Ci w doborze odpowiedniego towaru.

Dobre ceny, komfort i wysokie standardy obsługi klienta. Ekogroszek workowany i pellet drzewny we Wrześni zamawiaj u Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews