Poszukiwanie odpowiedniego punktu sprzedaży ekogroszku czy też pelletu może przyprawić o zawrót głowy. W Koninie tylko u Pana Groszka dostaniecie Państwo wysokiej jakości paliwa, dopasowane do indywidualnych preferencji każdego z Was. W naszej ofercie posiadamy między innymi pellet i ekogorszek workowany, które znacznie lepiej sprawdzą się w ogrzewaniu domu niż tradycyjny węgiel kamienny. Klienci cenią sobie to wysokoenergetyczne paliwo za ilość ciepła, jaką mogą z niego otrzymać podczas rozkładu oraz za małą ilość wytwarzanych odpadów. Na tle konkurencji wyróżnia nas jakość, cena oraz sposób, w jaki pracujemy. Nie tylko Konin może dokonać zakupu naszych paliw – dowieziemy je w każdy zakątek województwa wielkopolskiego!

Problem w wyborze ekogroszku? Służymy pomocą!

Nasi pracownicy to specjaliści, jeżeli chodzi o doradztwo w wyborze paliw. Dbamy o to, aby każdy z naszych klientów był usatysfakcjonowany uzyskanymi odpowiedziami. Dzięki dopasowaniu odpowiedniego rodzaju ekogroszku do pieca, którym dysponujemy, nie jesteśmy narażeni na straty finansowe, co dobrze przekładać się będzie na nasz budżet domowy. W naszym e-sklepie dostępne są trzy rodzaje kaloryczności ekogroszku – 24 MJ, 26 MJ oraz aż 29MJ! Ekogroszek workowany dostępny w Koninie pakowany jest w 25-kilogramowe, szczelnie zamknięte worki, dzięki czemu jego przechowywanie staje się dziecinnie proste.

Wysokiej jakości Ekogroszek workowany w Koninie.

Na terenie Konina oferujemy ekogroszki z różnych linii produktowych. Jednym z naszych sztandarowych produktów jest Pan Groszek Red, który cechuje się wysoką wartością opałową 29MJ/kg, warto dodać, że jest to jednocześnie ekogroszek przyjazny środowisku. Przełącz się na ekologię i wypróbuj Pana Groszka Red za 1 zł (szczegóły na infolinii). Zawartość siarki w tym produkcie to zaledwie 0,3%, a popiołu 3% co sprawia, że Red jest ekogroszkiem workowanym nie tylko o bardzo dobrych parametrach, ale również o świetnym stosunku ceny do jakości.

Biopaliwo? Mamy też pellet.

Niewątpliwym atutem naszej firmy jest fakt, iż cały czas dostarczamy wysokiej jakości pellet, czyli w stu procentach biodegradowalne paliwo przyjazne środowisku. Jako produkt uboczny przeróbki drewna, podczas jego spalania do atmosfery nie dostają się szkodliwe związki chemiczne, przyczyniające się do globalnego ocieplenia. Pellet ten może szczycić się zawartością siarki na poziomie 0.01% oraz bardzo niską zawartością popiołu 0,6%, takie wyniki wpływają na to, że pellet drzewny to paliwo ekologiczne i wydajne. Nasi klienci z Konina chętnie wybierają usługi u Pana Groszka, ponieważ cenią sobie cenę, jakość i sposób dostawy oferowanych produktów.

Granulacja Zawartość siarki
Pellet Drzewny Green 6 mm 0,01%
Ekogroszek Blue 5-25 mm 0,25%

Darmowa dostawa dla Konina.

W trosce o zapewnienie naszym klientom maksymalnego poziomu komfortu przygotowaliśmy darmową dostawę ekogroszku i pelletu w 48 godzin. Szalenie niewygodne jest organizowanie transportu dla tony węgla czy jakiegokolwiek innego surowca. My zdajemy sobie z tego sprawę, w związku z czym przygotowaliśmy nie tylko dostawę darmową, ale również samochodem, który dowiezie towar wszędzie. Nasza spedycja korzysta z pojazdów wyposażonych w windy pneumatyczne i wózki ręczne tak, aby towar dojeżdżał bezpośrednio na „podwórko” klienta.

Masz pytania?

Dobór odpowiedniego ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego to niełatwa sprawa. Wiemy to i w związku z tym uruchomiliśmy infolinię dla osób zainteresowanych naszym towarem. Jeżeli potrzebujesz odpowiedzi na jakiekolwiek z pytań, skontaktuj się z naszą infolinią dostępną pod numerem 506–048-557, a jeżeli wolisz kontakt mailowy, zajrzyj na stronę https://pangroszek.pl/kontakt/. To nie wszystko, dla klientów z Konina posiadamy grupę na Facebook umożliwiającą wymianę doświadczeń odnośnie naszych i innych produktów – https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/, nie cenzurujemy wypowiedzi i dbamy o zachowaniu wysokiego poziomu na grupie, zapraszamy!

Jeżeli udało się nam Ciebie przekonać do taniego pelletu drzewnego i ekogroszku workowanego zapraszamy do kontaktu z fachowcami Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews