Prawdopodobnie najlepszy pellet na rynku

Pellet to nic innego, jak ekologiczne paliwo produkowane z trocin. Na takie rozwiązanie powinny skusić się osoby i firmy, które dbają o środowisko naturalne, a ponadto szukają rozwiązania, które będzie ergonomiczne i zapewni ciepło przez całą zimę. Pellet to świetna alternatywa do ekogroszku, który jest również ekologicznym rodzajem paliwa. Pellet to po prostu kolejna propozycja dla posiadaczy domów, którzy chcą w miare tanio ogrzać swoje 4 kąty oraz właścicieli firm. W ostatnich latach pellet zyskuje coraz większą popularność głównie ze względu na jego ekologiczne aspekty oraz czystość podczas użytkowania. W ofercie sklepu https://pangroszek.pl/sklep/ możliwy jest zakup pelletu w hurcie. Ceny hurtowe pelletu w sklepie Pan Groszek są atrakcyjne i na pewno dużo zyskasz, decydująć się na zakup pelletu big bag lub w workach po 15 kg. Mamy dwa warianty skierowane zarówno do właścicieli sklepów, jak i osób dbających o ogrzewanie firm zimą.

Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów https://pangroszek.pl/kontakt/. Jesteśmy również otwarci na negocjacje cenowe. Możesz również wypełnić formularz kontaktowy, a my przedstawimy nasze propozycje.

Pellet Pan Groszek GREEN spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nasz pellet w hurcie jest workowany lub pellet big bag . Gwarantujemy szybki czas realizacji zlecenia na terenie całej Polski, posiadamy własny transport oraz niezawodną flotę partnerską.

UWAGA! Pellet czysto sosnowy dobrze się spala i nie powoduje spieków. Pellet z trocin drzew iglastych jest lepszy od pelletu z drzew liściastych. Ze względu na zawartość żywicy, który tworzy naturalnie lepiszcza.

Jeśli zdecydujesz się na opcję z dostawą oferowana przez nas wycena obejmuje koszt pelletu w hurcie oraz dostawa. Istnieje również możliwość odbioru własnego u nas na miejscu. Sprzedawany pellet jest wysokiej jakości, świetnie pali się, ma niską zawartość popiołu i wysoką wartość opałową https://pangroszek.pl/sklep/pellet-pan-groszek-green.

Pellet hurt w sklepie Pan Groszek:

 • Świetnie pali się
 • Ma niską zawartość popiołu, do 0,6%
 • Korzystając z naszego pelletu nie musisz tak często czyścić pieca
 • Posiada wysoką wartość opałową
 • Wystarcza na długo
 • Możemy dostarczyć go do Ciebie lub możesz osobiście odebrać towar od nas
 • Dostępny jest w atrakcyjnej cenie
 • Za zakup otrzymujesz punkty lojalnościowe do wykorzystania w naszym sklepie.

I pamiętaj: kupując więcej, oszczędzasz! Cena hurtowa jest zawsze bardziej korzystna niż detaliczna.

Nasz pellet - twój wybór

Pellet współpraca

W sklepie Pan Groszek oferujemy pellet wysokiej jakości. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób indywidualnych, jak i do firm. Produkujemy i sprzedajemy. Produkcja pelletu zapewnia najlepszy produkt jaki wypuszczamy na rynek https://pangroszek.pl/sklep/pellet-pan-groszek-green. Gwarantujemy pellet jakości A1 . To najwyższej jakości pellet, który powstaje w odpowiednich warunkach i z czystych produktów przy zastosowaniu wszelkich środków ostrożności, aby zapewnić najwyższej jakości produkt. Pellet powstaje z pni drzew, a także odpadów drzewnych i nie jest poddawany obróbce, co oznacza, że nie ma domieszek. Dla naszych klientów mamy dwa warianty współpracy i zakupu pelletu w ilości hurtowej.

I WARIANT WSPÓŁPRACY

Ten wariant skierowany jest do osób, które posiadają skład opału czy sklep budowlany i chcą rozszerzyć ofertę o nowe produkty. Możesz zostać naszym partnerem w zakresie dystrybucji pelletu, w promieniu 30 kilometrów od swojej siedziby. Jakie są zalety takiej współpracy? Tylko ty będziesz miał nasz pellet, który ma świetną jakość. Wszystkie zamówienia skierowany do naszego sklepu internetowego w promieniu 30 kilometrów od Twojej siedziby będą szły do Ciebie, pod warunkiem że masz wykwalifikowaną kadrę pracowników, samochód dostawczy z windą oraz paleciakiem.

Zyskujesz:

 • Pellet świetnej jakości
 • Wyłączność na nasze produkty
 • Niezbędny know how
 • Naszą pomoc

Wymagamy:

 • Chęci do współpracy
 • Wykwalifikowanej kadry
 • Samochodu dostawczego z windą i paleciakiem
 • Pozytywnego nastawienia 🙂

II WARIANT WSPÓŁPRACY

Jesteś osobą decydującą o wyborze pelletu do ogrzania swojej firmy lub domu? Pisz do nas śmiało, mamy coś co możemy Ci zaproponować, a mianowicie nasz sklep za punkty lojalnościowy. Punkty będziesz otrzymywał za każdą kupioną tonę przez Twoją firmę, katalog nagród cały czas się rozszerza i możesz wybrać coś dla siebie https://katalog.pangroszek.pl/.
Dostosujemy się do twoich potrzeb, zrobimy to właśnie tak jak ty to sobie wyobrażasz 🙂

Zyskujesz:

 • Stałego dostawcę pelletu do firmy i domu
 • Oszczędność czasu
 • Atrakcyjną cenę
 • Uczciwego dostawcę pelletu
 • Atrakcyjne nagrody z naszego katalogu, np. wygodny basen dla całej rodziny, nowoczesne zegarki i smartwatch czy designerskie słuchawki: https://katalog.pangroszek.pl/.

Czego oczekujemy:

 • Zaangażowania
 • I pozytywnego nastawienia do życia 🙂
Produkcja pelletu Pan Groszek

Produkcja pelletu Pan Groszek

Stawiamy na ekologię i dbamy o nasze środowisko naturalne – jako producenta pelletu obowiązują nas pewne zasady. Działamy zawsze w trosce o innych. Oferowany przez nas pellet produkujemy ze świerku z dodatkiem sosny.

Nasz pellet posiada wysoką kaloryczność, a jego produkcja odbywa się w warunkach przyjaznych dla środowiska. Pamiętajmy, że im wyższa kaloryczność pelletu, tym więcej ciepła uzyskamy.

Rodzaj* Wartość kaloryczna pelletu (MJ/kg) Opinia eksperta
Pellet 1 > 15 Wartość optymalna do ogrzania pomieszczenia przy niezbyt wysokich temperaturach na zewnątrz
Pellet 2 16 – 17 Dość wysoka wartość kaloryczna. Idealna do utrzymania optymalnej temperatury w ogrzewanym pomieszczeniu
Pellet 3 < 19 Bardzo wysoka wartość kaloryczna. Doskonałe spalanie i oszczędność.

*przykładowe rodzaje pelletów występujące na rynku oferowane przez producentów pelletu drzewnego

Nie zapomnij sprawdzić, jakie jest Twoje zapotrzebowanie na pellet : https://pangroszek.pl/sklep/pellet. Tutaj sprawdzisz, ile potrzebujesz pelletu na cały sezon!

Pellet od Pana Groszka to również wysoka jakość produktu – nie stosujemy żadnych domieszek, które są tak popularne wśród producentów pelletu drzewnego . Nasz pellet ma jakość A1 .

Jakość pelletu Wyjaśnienie
A1 To najwyższej jakości pellet, który powstaje w odpowiednich warunkach i z czystych produktów przy zastosowaniu wszelkich środków ostrożności, aby zapewnić najwyższej jakości produkt. Pellet powstaje z pni drzew, a także odpadów drzewnych i nie jest poddawany obróbce, co oznacza, że nie ma domieszek.
A2 Pellet klasy A powstaje z gałęzi drzew, konarów czy kory. Uznawany jest za środek do ogrzewania domów średniej jakości. Tutaj również stosowane są odpady drzewne. Ten rodzaj pelletu nie jest poddawany obróbce chemicznej.
B2 To najniższej jakości pellet. Powstaje z produktów ubocznych i pozostałości przemysłu drzewnego.

Nasza wydajność wynosi do 500 ton miesięcznie, a w swoim portfolio mamy grono zadowolonych klientów! Wspólnie dbamy o nasze bezpieczeństwo i ochronę środowiska naturalnego!

Pellet hurt cena

Dlaczego warto współpracować z Panem Groszkiem? Oferujemy dobrą cenę , jesteśmy producentem pelletu drzewnego i najlepszym wyborem.

Co nas wyróżnia?

 1. Jakość – najlepszy pellet, bez spieków. Zawsze dostaniesz to, za co płacisz i co jest w naszej ofercie. Otrzymasz świadectwo jakości do każdej wysłanej tony, z certyfikatami naszego pelletu można zapoznać się wchodząc do naszego sklepu internetowego https://pangroszek.pl/sklep/, wybierając produkt który ciebie interesuje
 2. Transport – przewieziemy całe 24 tony pelletu pod Twój dom, posiadamy własny transport oraz mamy niezawodnych partnerów w zakresie dostaw.
 3. Płatności – dopasujemy płatności do Ciebie i Twoich potrzeb. Istnieje możliwość akredytywy lub płatności odroczonej dla stałych klientów.

Ceny pelletu są atrakcyjne. Sprawdź sam 🙂

Kontrola jakości Pana Groszka - o pellecie znamy wszystko

Kontrola procesu produkcyjnego pelletu

Jako producent pelletu drzewnego dbamy o to, aby na rynek został wysłany jak najlepszy towar. Nasi pracownicy i kontrolerzy regularnie badają jakość pelletu i ekogroszku, który wypuszczamy na rynek. Jesteśmy obecni na każdym etapie: od wyboru surowca, po jego produkcję, aż do dostarczenia towaru do klienta. Produkcja pelletu z drewna to sztuka, która powinna zostać wykonana z pieczołowitością. Dbamy o to, aby zużycie było jak najniższe, a kaloryczność pelletu jak najwyższa!

Dobry pellet zapewnia ciepło w domu i bezpieczeństwo dla całej rodziny.

Pellet drzewny zalety

Pellet to biopaliwo stałe , które jest ekologiczne i wydajne. Pelet zaliczany jest do grupy ergonomicznych sposób ogrzewania domu czy innych powierzchni.

European Pellet Council w swoim raporcie doszedł do wniosku, że najwięksi producenci pelletu, w tym Polska odnotowali wzrost produkcji aż o 18 procent. Europa i Chiny przodują jako najwięksi producenci pelletu na świecie.

Zalety pelletu:

 • Ekologiczny
 • Wydajny
 • Relatywnie tani
 • Prosty w transporcie
 • Generuje niewiele popiołu
 • Przyjazny dla Ciebie i Twojej rodziny.

Pellety cieszą się ogromną popularnością na całym świecie! Sprawdź naszą ofertę https://pangroszek.pl/sklep/.