Mieszkańcy województwa świętokrzyskiego przekonali się do opału od Pana Groszka: https://pangroszek.pl/sklep/. Jesteśmy składem ekogroszku workowanego, pelletu drzewnego oraz węgla, który działa na terenie całej Polski. Mieszkańcy pokochali nasz opał ze względu na jakość oraz bardzo dobrą cenę. W asortymencie posiadamy tylko produkty świetne jakościowo, które doskonale sprawdzą się w Twoim domu i zapewnią ciepło na cały okres grzewczy.

Ekogroszek workowany - Świętokrzyskie
Sprawdź ofertę dla swojego miasta:

Nasze produkty są cenione przez mieszkańców województwa. Zapraszamy do obejrzenia pełnej oferty!

Oferta dla mieszkańców województwa świętokrzyskiego

Z myślą o mieszkańcach województwa świętokrzyskiego oraz wszystkich osobach prowadzących tam działalność przygotowaliśmy specjalną ofertę. Wszystkie produkty dostępne dla detalistów są tutaj: https://pangroszek.pl/sklep/. Posiadamy trzy rodzaje ekogroszku, który świetnie sprzedaje się i jest ceniony przez naszych kupców. Ekogroszek workowany posiada odpowiednie parametry, świetnie się pali i zapewnia ciepło w domu. Nasz produkt ma niewielką ilość siarki i popiołu - jest w pełni bezpieczny dla Twojego pieca.

Ponadto posiadamy pellet drzewny, który jest bardzo ceniony przez mieszkańców województwa świętokrzyskiego. To ekologiczna forma palenia w piecu, która nie jest inwazyjna dla środowiska. Pellet to idealne rozwiązanie! Jeśli stawiasz na tradycyjne formy opału, to u nas znajdziesz też węgiel wysokiej jakości.

Oferta dla firm z województwa świętokrzyskiego

Specjalnie dla firm i składów opału z województwa świętokrzyskiego przygotowaliśmy indywidualne oferty handlowe. Pomożemy nie tylko sprzedawać, ale zaopatrzymy Cię w opał najlepszej jakości i najbardziej wydajny. Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę handlową i sprzedawać nasze produkty w swoim składzie to bardzo prosimy o bezpośredni kontakt. Na pewno będzie miał duży popyt na asortyment od Pana Groszka w województwie świętokrzyskim.

Druga opcja współpracy z nami to zorganizowanie opału dla Twojej firmy. Jeśli jesteś zmęczony tym, że co roku musisz poszukiwać nowego dostawcy opału, nie chcesz ponownie zbierać ofert i zastanawiać się nad jakością oferowanego opału, to podejmij z nami stałą współpracę. Oferujemy dla Ciebie i Twojej firmy ekogroszek workowany, pellet drzewny i węgiel najwyższej jakości. Jesteśmy sprawdzonym producentem, a współpraca z nami to dodatkowe benefity dla Ciebie i Twojej firmy. Za każdą kupioną tonę otrzymasz od nas punkty do wykorzystania w naszym sklepie https://katalog.pangroszek.pl/. Zaufaj nam i miej spokojną głowę!

Zachęcamy mieszkańców i firmy z województwa świętokrzyskiego do bezpośredniego kontaktu z nami za pomocą formularza https://pangroszek.pl/kontakt/ lub bezpośrednio mailowo: sklep@pangroszek.pl albo telefonicznie 506-048-557. I pamiętaj, że bardzo lubimy się targować :) Nasze ceny dostosujemy do Twoich potrzeb.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 2 reviews
 by Roman

Pellet pierwsza klasa

 by Romek

Polecam pellet. NIe mam żadnych zastrzeżeń