Każdy budynek mieszkalny lub użytkowy musi mieć zabezpieczony system grzewczy. Jednym z najbardziej racjonalnych wyborów będzie ekogroszek, który dla klientów z miejscowości Śrem dostępny jest w naprawdę atrakcyjnej cenie. Jednak niskie koszty nie są jedynym atutem prezentowanego rozwiązania, ponieważ trzeba też wspomnieć o dużej efektywności oraz bezpieczeństwie. Ten ostatni aspekt to głównie ochrona ludzkiego zdrowia i środowiska naturalnego przed nadmierną emisją szkodliwych substancji. W dobie trwającej walki ze smogiem taki atut ma spore znaczenie. Materiał grzewczy mogą Państwo zamówić w naszym e-sklepie Pan Groszek. Każdy nabywca może być spokojny o jego odpowiednią jakość.

Charakterystyka ekogroszku - Śrem

Oferowany przez naszą firmę ekogroszek workowany dla klientów ze Śremu cechuje się doskonałymi własnościami. Dystrybuujemy go na terenie całego kraju z uwagi na określone zapotrzebowanie. Klasę materiału można skutecznie rozpoznać, analizując poszczególne parametry. Jego wytwarzanie opiera się na właściwej obróbce węgla kamiennego i brunatnego. Wysoka jakość wynika między innymi z obecności siarki poniżej 1%, poziomu wilgotności do 10%, znaczącego ograniczenia popiołów czy granulacji pomiędzy 5, a 25 mm. Każdy użytkownik musi też zaopatrzyć się w odpowiedni piec, który będzie na przykład zawierał automatyczny podajnik. Działa praktycznie bezobsługowo, więc nie wymaga stałej ingerencji i kontroli. Ilość ekogroszku jest samodzielnie aplikowana w zależności od potrzeb.

Wydajny i ekologiczny pellet drzewny - Śrem

Pellet drzewny, dostępny dzięki naszej firmie w Śremie, łączy w sobie wiele zalet, które składają się na atrakcyjną ofertę. Doskonały stosunek jakości do ceny, a także skuteczność grzewcza są zasadniczymi argumentami przemawiającymi za zakupem. Dobry pellet wyróżnia się wysoką kalorycznością, przez co poziom potencjalnego zużycia nie powinien wiązać się z dużymi wydatkami. Co ważne, taki wariant jest polecany zarówno do domów mieszkalnych, jak też wielu instytucji biurowych czy przedsiębiorstw. W zależności od skali zapotrzebowania można liczyć na oczekiwane rezultaty przy umiarkowanych nakładach finansowych. Aby uzyskać zamierzony efekt, warto skorzystać z pomocy fachowca, który pomoże dobrać piec o odpowiedniej mocy i zajmie się specjalistycznym montażem. Taka inwestycja jest racjonalna, gdyż w dłuższej perspektywie przyniesie wymierne oszczędności. Zachęcamy wszystkich klientów z miejscowości Śrem zarówno do zakupu ekogroszku lub pelletu, jak i niezbędnego sprzętu grzewczego.

Oferta hurtowa

Pan Groszek prowadzi również sprzedaż hurtową. Oferujemy ekogroszek, pellet oraz węgiel w atrakcyjnych cenach. Na tę chwilę dla naszych partnerów przygotowaliśmy:

  • miał 0-25 mm
  • groszek i ekogroszek luzem 5/10-25 mm
  • orzech 50-90 mm
  • kostka 90-200 mm

Numer telefonu:
506-048-557

Napisz do nas:
e-mail: sklep@pangroszek.pl

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews