Każdy budynek mieszkalny lub użytkowy musi mieć zabezpieczony system grzewczy. Jednym z najbardziej racjonalnych wyborów będzie ekogroszek, który dla klientów z miejscowości Śrem dostępny jest w naprawdę atrakcyjnej cenie. Jednak niskie koszty nie są jedynym atutem prezentowanego rozwiązania, ponieważ trzeba też wspomnieć o dużej efektywności oraz bezpieczeństwie. Ten ostatni aspekt to głównie ochrona ludzkiego zdrowia i środowiska naturalnego przed nadmierną emisją szkodliwych substancji. W dobie trwającej walki ze smogiem taki atut ma spore znaczenie. Materiał grzewczy mogą Państwo zamówić w naszym e-sklepie Pan Groszek. Każdy nabywca może być spokojny o jego odpowiednią jakość.

Charakterystyka ekogroszku - Śrem

Oferowany przez naszą firmę ekogroszek workowany dla klientów ze Śremu cechuje się doskonałymi właściwościami. Dystrybuujemy go na terenie całego kraju z uwagi na określone zapotrzebowanie. Klasę materiału można skutecznie rozpoznać, analizując poszczególne parametry. Jego wytwarzanie opiera się na właściwej obróbce węgla kamiennego i brunatnego. Wysoka jakość wynika między innymi z obecności siarki poniżej 1%, poziomu wilgotności do 10%, znaczącego ograniczenia popiołów czy granulacji pomiędzy 5, a 25 mm. Każdy użytkownik musi też zaopatrzyć się w odpowiedni piec, który będzie na przykład zawierał automatyczny podajnik. Działa praktycznie bezobsługowo, więc nie wymaga stałej ingerencji i kontroli. Ilość ekogroszku jest samodzielnie aplikowana w zależności od potrzeb.

Nie musisz zamawiać tego opału w ciemno. Zależy nam na tym aby każdy klient był zadowolony ze swoich zakupów, dlatego przygotowaliśmy kalkulator. Pomaga on obliczyć konkretne zapotrzebowanie na ekogroszek workowany na cały sezon - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

Pan Groszek Blue Parametr najtańszego ekogroszku
Moc opałowa 24MJ/kg
Zawartość siarki 0,25%

Wydajny i ekologiczny pellet drzewny - Śrem

Pellet drzewny, dostępny dzięki naszej firmie w Śremie, łączy w sobie wiele zalet, które składają się na atrakcyjną ofertę. Doskonały stosunek jakości do ceny, a także skuteczność grzewcza są zasadniczymi argumentami przemawiającymi za zakupem. Dobry pellet wyróżnia się wysoką kalorycznością, przez co poziom potencjalnego zużycia nie powinien wiązać się z dużymi wydatkami. Co ważne, taki wariant jest polecany zarówno do domów mieszkalnych, jak też wielu instytucji biurowych czy przedsiębiorstw. W zależności od skali zapotrzebowania można liczyć na oczekiwane rezultaty przy umiarkowanych nakładach finansowych. Aby uzyskać zamierzony efekt, warto skorzystać z pomocy fachowca, który pomoże dobrać piec o odpowiedniej mocy i zajmie się specjalistycznym montażem. Taka inwestycja jest racjonalna, gdyż w dłuższej perspektywie przyniesie wymierne oszczędności. Zachęcamy wszystkich klientów z miejscowości Śrem zarówno do zakupu ekogroszku lub pelletu, jak i niezbędnego sprzętu grzewczego.

Nie zapomnieliśmy też o zainteresowanych pelletem drzewnym, również dla tego surowca znajdziesz kalkulator na naszej stronie. Oblicz swoje zapotrzebowanie na sezon tutaj - https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/.

Ekogroszek czy pellet?

Osoba niezaznajomiona z ekopaliwami może szukać odpowiedzi na to pytanie. Bowiem oba z tych surowców przedstawia się jako ekologiczne i tanie rozwiązania. Różnią się one jednak między sobą, w niektórych aspektach znacznie. Ekogroszek workowany to rozwiązanie, które oferuje duże moce opałowe, niską zawartość siarki, a co za tym idzie, jest raczej tani w użytkowaniu. Pellet drzewny natomiast skupia się na komforcie użytkowania i jest ekstremalnie czysty, wolny od substancji szkodliwych. Przy tym trochę droższy w użytkowaniu niż ekogroszek.

Ekogroszek Red Pellet drzewny Green
Moc opałowa 29Mj/kg 18Mj/kg
Zawartość popiołu max 4% 0,6%
Cena w stosunku do mocy Niska Średnia
Ekogroszek workowany - Śrem

Na terenie Śremia dostarczymy za darmo.

W standardzie zawsze oferujemy darmową dostawę. Całość bierzemy na siebie. Transport odbywa się przy pomocy doświadczonych spedytorów, wyposażonych w specjalistyczne narzędzia jak windy pneumatyczne. Jesteśmy w stanie zmieścić się na prawie każdej ulicy, w przeciwieństwie do tirów. Kontaktujemy się z klientem przed dostarczeniem towaru celem umówienia dogodnej godziny odbioru.

Kontakt z Panem Groszkiem w Śremie.

Wisienką na torcie powinna być wysokiej jakości obsługa klienta. Śmiemy twierdzić, że tak jest u nas. Jeżeli potrzebujesz porady, nie jesteś zdecydowany na konkretny ekogroszek workowany lub pellet drzewny i chcesz zaczerpnąć wiedzy specjalistów, to zadzwoń do nas. Jesteśmy dostępni pod numerem 506–048-557 lub poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/. Zapraszamy do kontaktu!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews