Zależy Ci na tym, żeby ekogroszek workowany i pellet drzewny był tani, wysokokaloryczny, a przy tym realizował ekologiczne postulaty? Taki opał znajdziesz u Pana Groszka! Nie idziemy na kompromisy i oferujemy produkty zdolne zaspokajać potrzeby każdej osoby mającej na względzie dobro planety. To wszystko w rozsądnych cenach. Na terenie Pleszewa i całego województwa wielkopolskiego dostarczamy wszystkie nasze produkty. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ każdy z naszych towarów celuje w inne potrzeby. Niewątpliwie jednak wszystkie z nich możemy z dumą nazywać ekologicznymi. Wybierając rozwiązania takie jak ekogroszek workowany i pellet drzewny stawiasz na minimalną ilość tlenków siarki, dioksanów i furanów wydzielanych do atmosfery. Ekopaliwa to przyszłość ogrzewania domów. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w Pleszewie.

Pellet drzewny - gdzie kupić w Pleszewie.

Zachęcamy do zakupu pelletu drzewnego u Pana Groszka! Oferujemy towar klasy A1 o ekstremalnie czystym składzie - tylko 0,01% siarki i 0,6% popiołu, a przy tym aż 18MJ/kg mocy. Osiągamy takie wartości dzięki bezpośredniemu uczestnictwu w procesie powstawania pelletu Green. Green tworzymy podczas obróbki drzew iglastych, co zmniejsza ilość spieków. Co więcej, dbamy o to, aby nie zawierał on żadnych chemikaliów. Jeżeli cenisz sobie czyste i zdrowe powietrze postaw na pellet drzewny. Green dostaniesz na palecie bezzwrotnej pakowanej po 960 kg, abyś mógł składować go wygodnie i wydajnie.

Ekogroszek workowany Pleszew - zalety.

Dzięki długiemu doświadczeniu na rynku wdrożyliśmy rozwiązania, które ułatwiają życie klientowi. Między innymi do takich należy workowanie ekogroszku. Wygodne 25-kilogramowe worki są bowiem świetną alternatywą dla ekogroszku sprzedawanego luzem. Każdy z naszych produktów ma na celu jedną rzecz, znaleźć dla siebie klienta, do którego będzie pasował najlepiej. Mamy w ofercie trzy warianty ekogroszku workowanego - Red, Yellow i Blue. Ich moce zawierają się w wartościach od 24MJ/kg do 29MJ/kg i żaden z nich nie posiada więcej niż 0,3% siarki. U nas zakupisz tylko produkty dobrej jakości.

Ekogroszek Red Ekogroszek Yellow
Moc opałowa 29MJ/kg 24MJ/kg
Zawartość siarki 0,3% 0,25%

Pan Groszek Red - bojowy temperament.

Z czym walczy Red? Z zimą i doskwierającym chłodem. Jest to najmocniejsza propozycja z naszej stajni i powinieneś się na nią zdecydować jeżeli dużo wymagasz od opału. Ten ekogroszek workowany to całe 29MJ/kg mocy, maksymalnie 4% popiołu i 0,3% siarki. Wyposażenie go w takie parametry gwarantuje nie tylko jego wydajność, ale również ekologiczność.

W pakiecie darmowa dostawa na terenie całego Pleszewa!

Lubimy udogodnienia, szczególnie w sprawach kluczowych i problematycznych takich jak dostawa. Wysokie gabaryty to przeważnie dużo problemów, u nas jednak nie musisz zaprzątać sobie tym głowy. Cały transport bierzemy na siebie i dowozimy pod sam dom! Nasze pojazdy wyposażone są w windy pneumatyczne i wózki ręczne. Zmieścimy się niemal wszędzie, ponieważ nie korzystamy z tirów. Zamów ekogroszek workowany lub pellet drzewny a otrzymasz go już w 48 h!

Czy ekopaliwa się opłacają?

Moglibyśmy wymieniać zalety naszych rozwiązań w nieskończoność, niemniej jednak każdy sam musi zdecydować co dla niego najlepsze. Postanowiliśmy jednak trochę te decyzje wspomóc, znajdziesz u nas kalkulator, który pomoże Ci w obliczeniu kosztów użytkowania ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego.

Kalkulator ekogroszku znajdziesz tutaj - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

Kalkulator pelletu drzewnego - https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/.

Po prostu wprowadź dane i oblicz, co sprawdzi się lepiej u Ciebie!

Porozmawiaj z nami!

Ostateczną decyzję zawsze warto podjąć, opierając ją na zaufaniu do dostawcy. Nie wahaj się więc i zadzwoń do nas - odpowiemy na wszystkie pytania związane z ekogroszkiem workowanym i pelletem drzewnym. Jesteśmy dostępni pod numerem 506–048-557, a także poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/. Zapytaj naszych sprzedawców o próbkę towaru za 1 zł!

U kogo więc zakupić mocny i ekologiczny ekogroszek i pellet drzewny w Pleszewie? Zapraszamy, jeżeli cenisz sobie najwyższe standardy obsługi klienta, skorzystaj z oferty Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews