Mieszkańcy Szamotuł oraz innych miejscowości w województwie wielkopolskim potrzebują właściwego surowca, który w sezonie jesiennym i zimowym pozwoli skutecznie ogrzać określoną przestrzeń. Może chodzić zarówno o obiekty mieszkalne, jak i niektóre miejsca pracy. Część z nich to także przedsiębiorstwa typowo biurowe. Właściwą opcją będzie ekogroszek, którego spalanie nie wiąże się z żadnymi niedogodnościami dla użytkownika. Wręcz przeciwnie - może przynieść szereg korzyści. Jeśli posiada odpowiednią klasę, to oprócz atrakcyjnej ceny zakupu można podkreślić sporą efektywność spalania. Jednocześnie ten materiał jest bezpieczny dla człowieka i środowiska naturalnego. Radykalne zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery przyczynia się choćby do okresowej poprawy stanu jakości powietrza.

Walory ekogroszku dostępnego w Szamotułach

Wzrost ogólnej świadomości społecznej skłania do odejścia od tradycyjnego węgla kamiennego, który, mimo że jest efektywny, bywa jednak kosztowny. Ekogroszek workowany, oferowany klientom z miejscowości Szamotuły, spalany jest w specjalnych piecach. Dużą wygodą są automatyczne podajniki oraz pojemne zbiorniki. Dzięki temu przyszły użytkownik nie musi dźwigać sporych ciężarów, ani też stale kontrolować aplikacji materiału opałowego. Ekogroszek o wysokiej klasie wyróżnia się także dużą kalorycznością, co przekłada się na skuteczność grzewczą. Dla klienta oznacza to oszczędności finansowe, które może zagospodarować w inny sposób. Kluczowe jest zatem pozyskiwanie ekogroszku ze sprawdzonego i pewnego źródła. Tylko wtedy można mieć pewność, że materiał optymalnie spełni swoją funkcję. Zapraszamy zatem do naszego e-sklepu Pan Groszek!

Wartość opałowa
Red 29MJ/kg
Yellow 26MJ/kg

Pellet drzewny dla klientów z Szamotuł

Zasadnicza wydajność pelletu drzewnego, chętnie zamawianego przez klientów z miejscowości Szamotuły, zależy przede wszystkim od powierzchni podlegającej ogrzaniu. Przekłada się to bezpośrednio na zakup pieca o określonej mocy oraz na poziom zużycia materiału opałowego. Niewielkie odstępstwa od przyjętych wskazań nie powinny być niepokojące. Każda przestrzeń posiada bowiem własną specyfikę, a więc może wymagać innej skali ogrzewania. Pellet powstaje na bazie sprasowanych trocin, co bezpośrednio przekłada się na wysokie parametry w zakresie wydajności materiału podczas spalania. Jest zatem chętnie wybierany przez kolejnych klientów z Szamotuł. To niezwykle zdroworozsądkowe rozwiązanie, gdyż odznacza się atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny. Zminimalizowanie obecności siarki i szkodliwych popiołów to z kolei korzyści dla środowiska. Zapraszamy do kontaktu w przypadku powstałych pytań lub wątpliwości, a także do składania zamówienia w wygodnej formie online.

Pellet drzewny Green Parametry
Moc opałowa: 18MJ/kg
Zawartość siarki: 0,01%
Granulacja: 6mm

Nie kupuj w ciemno.

Ważnym jest dla nas aby każdy klient podejmował decyzje w oparciu o fakty. Dlatego stworzyliśmy kalkulatory pomagające obliczyć zapotrzebowanie na ekogroszek workowany i pellet drzewny. Zachęcamy do samodzielnych obliczeń z ich pomocą.

Ekogroszek workowany - Szamotuły

Nagrody dla tych, którzy zostają z nami na dłużej.

Chcemy dać coś od siebie osobą, którym podoba się nasz ekogroszek workowany i pellet drzewny. Z tego powodu przygotowaliśmy rozbudowany system nagród w zmian za zakupy. Każde zamówienie przydziela puntky na Twoje konto, te wymienić możesz na wartościowe przedmioty. Zachęcamy do sprawdzenia pełnego katalogu nagród tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/.

Jak się z nami skontaktować.

Dla klientów z Szamotuł przygotowaliśmy dwie formy kontaktu. Możesz do nas zadzwonić pod numerem 506–048-557 lub napisać przy użyciu formularza - https://pangroszek.pl/kontakt/. Specjaliści Pana Groszka z chęcią pomogą Ci w doborze odpowiedniego ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego. Mamy dla Ciebie też próbki!

Każdego zainteresowanego zakupem świetnej jakości ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego zachęcamy do odwiedzenia naszego e-sklepu - https://pangroszek.pl/sklep/.

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews