Pan Groszek to profesjonalny sklep online, który oferuje opał wysokiej jakości w przystępnych cenach na każdą kieszeń. W naszym sklepie mamy szeroki asortyment produktów: https://pangroszek.pl/sklep. Do wyboru są trzy rodzaje ekogroszku workowanego, pelletu drzewnego oraz węgla. Wiemy, jak trudno w dzisiejszych czasach o produkty wysokiej jakości, bez domieszek. Jako sprawdzony producent mamy pełny wpływ na produkty, które trafiają na rynek. Dla nas liczą się jakość oraz zadowolenie naszych klientów. Działamy na terenie całej Polski, eksportując do kraju opał wysokiej jakości.

Ekogroszek kujawsko-pomorskie sprawdzi się w Twoim domu i zakładzie pracy. Nie musisz już szukać sklepów, które zaspokoją Twoje potrzeby. Działamy w województwie kujawsko-pomorskim na szeroką skalę.

Ekogroszek workowany - Kujawsko-pomorskie

Dlaczego zdecydowaliśmy się na działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego? Żyje tutaj ponad 2 miliony osób, a w regionie znajduje się Bydgosko-Toruński Okręg Przemysłowy, mający duże zapotrzebowanie na opał. Działamy zgodnie z naszymi zasadami, czyli sprzedajemy produkt wysokiej jakości.

Zróżnicowana oferta

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób, które poszukują opału dobrej jakości na sezon grzewczy do swojego domu, jak i do firm, które prowadzą sklepy w całej Polsce, w tym również na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferowany ekogroszek workowany ma odpowiednie parametry i świetnie sprawdzi się, jako produkt do sprzedaży w każdym sklepie. Zapewniamy odpowiedni know-how oraz pomoc przy rozpoczęciu współpracy.

Dobry opał, czyli jaki?

Ekogroszek workowany, pellet drzewny i węgiel powinny posiadać odpowiednie właściwości, aby ogrzewać nasz dom.

Jakie parametry powinien mieć ekogroszek workowany?

Parametry Komentarz
Kaloryczność Kaloryczność ekogroszku powinna zaczynać się od 24 MJ/kg. Im większa kaloryczność, tym produkt jest bardziej wydajny.
Wielkość ziaren Wielkość ziaren to z reguły od 25 do 50 mm.
Wilgotność Im niższa wilgotność, tym lepiej. Gdy ekogroszek jest za mokry, to wówczas słabo się pali.
Zawartość popiołu Im niższa tym lepiej. Zbyt wysoka zawartość popiołu może negatywnie wpłynąć na piec.

Ekogroszek workowany od Pana Groszka spełnia wszelkie kryteria. Ponadto zawiera niewielką ilość siarki, która jest szkodliwa dla środowiska. Proponowany pellet drzewny spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Niska zawartość popiołu i wysoka wartość opałowa to jego atuty. Natomiast węgiel jest bardzo wydajny i co najważniejsze - bez domieszek, dlatego tak świetnie się pali.

Zachęcamy mieszkańców i firmy z województwa kujawsko-pomorskiego do bezpośredniego kontaktu z nami za pomocą formularza https://pangroszek.pl/kontakt/ lub bezpośrednio mailowo: sklep@pangroszek.pl albo telefonicznie 506-048-557. I pamiętaj, że bardzo lubimy się targować :) Nasze ceny dostosujemy do Twoich potrzeb.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Tomasz

Ekogroszek bardzo dobrej jakości.

 by Julek

Opał dobrej jakości. Polecam

 by Waldek

Najlepszy ekogroszek w kujawsko-pomorskiem.