Pan Groszek działa w całej Polsce, w tym również w województwie dolnośląskim, zajmując się sprzedażą opału na okres jesienno-zimowy. W ofercie sklepu online znajdują się ekogroszek workowany, pellet drzewny oraz węgiel. Produkty najwyższej jakości, które zapewnią ciepło do Twojego domu lub do Twojej firmy. Działamy skutecznie, sukcesywnie poszerzając zakres naszego działania. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, które chcą zadbać o ciepło swojego domu, jak i do firm oraz skupów opału.

Ekogroszek województwo dolnośląskie charakteryzuje się wysoką kalorycznością i wartością opałową, świetnym spalaniem i odpowiednimi parametrami, które sprawiają, że przez cały okres jesienno-zimowy będziesz miał ciepło w swoim domu.

Ekogroszek workowany - Dolnośląskie

W województwie dolnośląskim mieszka ponad 2,9 miliona osób. To duża populacja, do której chcemy dotrzeć z naszą ofertą zapewniając ekogroszek workowany, pellet drzewny oraz węgiel. W tym regionie działa wiele firm, które wymagają ogrzewania i dlatego jesteśmy w województwie dolnośląskim. Region słynie z browarów, upraw roślin i warzyw na dużą skalę, specjalnych stref ekonomicznych czy fabryk. Sprawdź naszą ofertę: https://pangroszek.pl/sklep/.

Ekogroszek workowany i pellet drzewny

W ofercie sklepu https://pangroszek.pl/ znajdują się trzy rodzaje ekogroszku workowanego, a każdy z nich ma odpowiedniego właściwości. Jeśli szukasz dobrego dostawcy opału do swojego domu to świetnie trafiłeś. Z nami na pewno będziesz miał ciepło przez cały czas! Ekogroszek workowany ma wysoką wartość kaloryczną, dostosowaną do panujących norm w całej Unii Europejskiej. Zaletą naszego produktu jest niska zawartość popiołu, a co za tym idzie produkt jest w zupełności bezpieczny dla Twojego pieca.

Pellet drzewny natomiast jest ceniony na całym świecie jako alternatywne źródło i ekologiczne do ogrzewania Twojego domu czy firmy. To wydajna forma. W naszym sklepie dostaniesz pellet drzewny w atrakcyjnej cenie. https://pangroszek.pl/pellet-czym-jest-czy-warto/.

Węgiel dobrej jakości

Na pewno zdarzyło Wam się wiele razy kupić węgiel, który nie spełnił Waszych oczekiwań. Dlatego należy wcześniej wykonać dokładny research i sprawdzić, gdzie otrzymasz węgiel najlepszej jakości. Kupując od Pana Groszka masz pewność, że otrzymasz produkt czysty i bez zbędnych domieszek. Co to oznacza? Że wkładając węgiel do pieca, ten pali się w odpowiedni sposób, nie ma za dużo miału i nie generuje dużych ilości popiołu. Węgiel dobrej jakości sprawia, że oszczędzasz, bo nie musisz kupować za dużo!

Zachęcamy mieszkańców i firmy z województwa dolnośląskiego do bezpośredniego kontaktu z nami za pomocą formularza https://pangroszek.pl/kontakt/ lub bezpośrednio mailowo: sklep@pangroszek.pl albo telefonicznie 506-048-557. I pamiętaj, że bardzo lubimy się targować :) Nasze ceny dostosujemy do Twoich potrzeb.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Bolesław

Dobre ceny. Jakość ekogroszku nie do pobicia

 by Olek

Super ekogroszek

 by Janek

Ekogroszek jest ok.