Pan Groszek, czyli ekogroszek workowany i pellet drzewny w niskich cenach i o wysokiej kaloryczności. Przykładamy ogromną uwagę do tego, żeby oferować produkty zdolne do zaspokojenia potrzeb każdego klienta. Dbamy o niską cenę naszego towaru i ręczymy za jego jakość. Jeżeli poszukujesz ekologicznego ekogroszku workowanego oraz pelletu drzewnego, dobrze trafiłeś - sprawdź nasz skład w Mosinie! Produkty, które u nas zakupisz, spełniają rygorystyczne normy Unii Europejskiej. Przyczyń się do poprawy jakości powietrza i korzystaj z czystych surowców. Ekogroszek i pellet wydzielają do atmosfery znacząco mniejsze ilości tlenków siarki względem klasycznego węgla.

Najczystsze biopaliwo dostępne w Mosinie - pellet drzewny.

Osoby, które dobro planety stawiają na pierwszy miejscu, powinny zwrócić uwagę na pellet drzewny. Ten bowiem jest opałem bardzo czystym i wolnym od chemikaliów. Green pozyskujemy z wysokiej jakości trocin pozostałych po obróbce drzewach iglastych, dzięki temu możesz spodziewać się małej ilości spieków. Jego moc opałowa wynosi 18MJ/kg, co pozwala zaoszczędzić pieniądze, poprzez mniejsze spalanie. Mało tego, ten pellet drzewny cechuje się ekstremalnie niską zawartością siarki - zaledwie 0,01% i 0,06% popiołu! Zadbaliśmy również o jego odpowiednią granulację na poziomie 6 mm - najlepszy wybór do domów jednorodzinnych. Korzystanie z pelletu drzewnego znacząco ułatwia życie, po odpowiednim ustawieniu pieca palenie tym paliwem jest niemal bezobsługowe. Green dowozimy na paletach przemysłowych pakowanych po 960 kg.

Ekogroszek workowany - wygoda, ekologia i wysoka moc opałowa.

W Mosinie oferujemy pełen zakres naszych produktów. Prawdziwym hitem są nasze ekogroszki workowane - Yellow, Blue i Red. Łączą w sobie niską cenę, czyste parametry i wysoką kaloryczność. Każdy z tych produktów powstał z myślą o innym użytkowniku. Yellow na przykład najlepiej sprawdzi się w rękach osoby początkującej, łatwo ustawić pod niego piec. Moc opałowa 26MJ/kg, tylko 5-7% popiołu i 0,3% siarki, to właśnie Yellow. Ekogroszki cieszą się popularnością głównie ze względu na ich bardzo uniwersalną naturę. Nasz ekogroszek workujemy, dzięki temu będzie Ci go wygodniej składować oraz będzie to bardziej estetyczne.

Moc opałowa
Pan Groszek Red 29MJ/kg
Pan Groszek Yellow 26MJ/kg
Pan Groszek Blue 24MJ/kg

Najlepszy opał na zimę - Pan Groszek Red.

Jeżeli potrzebujesz dużej mocy, powinieneś sprawdzić Red. Dedykujemy go na zimę oraz dla użytkowników bardzo wymagających. Zaspokoi on potrzeby każdego, moc opałowa 29MJ/kg, niska zawartość popiołu - 4% max. i siarki 0,3%. Pomimo tego, że jest to ekogroszek workowany o wysokich wartościach opałowych, pozostaje on ekologiczną alternatywą dla węgla.

Darmowa dostawa Mosina w 48 h!

Nasz ekogroszek workowany i pellet drzewny dowozimy na terenie Mosiny za darmo! Nie musisz niczym się przejmować, opracowaliśmy system dostaw w taki sposób, że produkt dotrze pod twój dom już w 48h. Pojazdy, które użytkujemy, wyposażone są w windy pneumatyczne i wózki ręczne. Co więcej, nie jeździmy tirami, tylko zwykłymi samochodami dostawczymi, zmieścimy się niemal wszędzie! Postaw na wygodę i zamawiaj opał u Pana Groszka, zajmiemy się wszystkim!

Potrzebuje więcej informacji - gdzie je zdobędę.

Jeżeli poszukujesz dobrej jakości ekogroszków workowanych i pelletów drzewnych w Mosinie to bardzo cieszymy się, że na nas trafiłeś. Przygotowaliśmy grupę wsparcia dla klientów, na której możesz wymieniać się spostrzeżeniami odnośnie stosowania wszystkich produktów. Znajdziesz tam również opinie o towarze Pana Groszka. Zachęcamy do dołączenia - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/, znajdziesz tutaj wiele porad odnośnie ekopaliw.

Kontakt do Pana Groszka w Mosinie.

Dla klientów z Mosiny uruchomiliśmy infolinię dostępną pod numerem 506–048-557 oraz poprzez formularz kontaktowy https://pangroszek.pl/kontakt/, nie zwlekaj i zadzwoń już teraz! Nasi specjaliści z chęcią pomogą Ci w doborze odpowiedniego produktu oraz zaoferują pakiet udogodnień.

Gdzie więc zakupić tani ekogroszek workowany i pellet drzewny? Odpowiedź jest prosta - jeżeli zależy Ci na opale ekologicznym, ekonomicznym i wysokiej jakości to kup u Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews