W dzisiejszych czasach ekologię stawia się na pierwszym miejscu. Używa się coraz mniej plastiku, z auta przesiadamy się na rower, staramy się nie marnować jedzenia, ale co z ogrzewaniem? Ekogroszek workowany, jak i ekologiczny pellet drzewny klasy A1 to produkty, którymi Pan Groszek dysponuje od ręki. Nasz ekogroszek spełnia najbardziej restrykcyjne wymogi Unii Europejskiej, dzięki niskiej zawartości siarki na poziomie nawet 3% (Pan Groszek Yellow). Od dziś również Piła może korzystać z usług oferowanych przez dostawców Pana Groszka.

Koniec ery węgla kamiennego! Piła stawia na rozwiązania XXI wieku!

Tradycyjne piece węglowe sukcesywnie są zastępowane przez nowocześniejsze formy ogrzewania domu. Taką formą są na przykład piece, których głównym paliwem jest ekogroszek. Wybór takiego sposobu ogrzewania sukcesywnie zmniejsza ilość emitowane tlenku siarki, a dokonując zakupu ekogroszku workowanego w e-sklepie Pana Groszka, masz pewność, że rachunki za ogrzewanie będą mniejsze. Dysponujemy paliwem o różnej kaloryczności od 24 MJ/kg do 29 MJ/kg. Dla przykładu Pan Groszek Yellow, który jest polecany szczególnie osobom początkującym ze względu na jego wszechstronność, posiada wartość opałową na poziomie 26MJ/kg. Jego maksymalna wilgoć to tylko 11%, a zawartość popiołu to 5 do 7% co jest wynikiem gwarantującym satysfakcje klienta. Staramy się aby nasze produkty były nie tylko dobre dla środowiska, ale również przyjazne dla domowego budżetu. Yellow, o którym wspominaliśmy, kosztuje 879 zł za 1 tonę na palecie. Połączenie tej ceny z wysoką jakością wpływa na to, że ten ekogroszek workowany to opłacalne rozwiązanie dla wymagających klientów.

Wartość opałowa MJ/kg
Ekogroszek Red 29MJ/kg
Suche drewno opałowe do 18,5MJ/kg

Popularność pelletu drzewnego w Pile stale rośnie.

Pellet drzewny to produkt, który stosunkowo niedawno znalazł się w gronie chętnie wybieranych paliw. W związku z tym, iż powstaje on ze skompresowanych ścinek drewna ma on przydomek taniego ekopaliwa. Skład węgla Pan Groszek Piła oferuje jako producent pellet klasy A1, dzięki czemu klient ma pewność, że powstał on bez użycia żadnych środków chemicznych. Zawartość siarki w tym pellecie to zaledwie 0.01% co skutkuje bardzo korzystnym wpływem na środowisko w stosunku do klasycznych metod ogrzewania domu. Dbamy o to, aby nasze produkty spełniały normy, w związku z czym omawiany pellet posiada certyfikat jakości, który znajdziesz na stronie katalogowej.

Darmowa dostawa pelletu i ekogroszku na terenie Piły!

Wiemy, jak dużym problemem przy okazji zakupu opału okazuje się transport. Nasi spedytorzy nie tylko dostarczają towar za darmo, ale również umawiają się z tobą na konkretną godzinę, tak żebyś nie musiał się o ten odbiór martwić. Nasze produkty dostarczane są na paletach 80 × 100 w przypadku ekogroszku workowanego i paletach przemysłowych (960 kg) jeżeli chodzi o pellet drzewny. Forma dowozu jest nie tylko darmowa, ale też przemyślana. Samochody wyposażone są zarówno w wózki paletowe jak i windy pneumatyczne. Połączenie tych cech dostawy pozwala na dostarczenie zamówienia prosto na Twoje podwórko.

Gdzie zdobędziesz więcej informacji o ekogroszku?

Dla naszych klientów w Pile przygotowaliśmy grupę wsparcia, na której można się wymieniać informacjami zarówno na temat naszych produktów jak i innych marek. Nie cenzurujemy wypowiedzi i staramy się, żeby każdy otrzymał odpowiednią pomoc przy doborze produktu.

Tę grupę znajdziesz tutaj - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/ po to żeby zachować na niej wysoki poziom czuwa nad nią oczywiście moderacja.

Jeżeli wolisz zdobywać informacje bezpośrednio u źródła, serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu pod numerem telefonu 506-048-557 lub wysyłając zapytanie przez stronę kontaktową https://pangroszek.pl/kontakt/. Dla zainteresowanych posiadamy też fanpage na Facebooku, na nim znajdziesz dużo opinii o naszych produktach – https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/. Nie czekaj więc i kontaktuj się w każdej sprawie, która może Cię nurtować.

Tani ekogroszek workowany i pellet drzewny, szybka i darmowa dostawa oraz pakiet benefitów - Pan Groszek!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews