Mamy receptę na niższe rachunki za ogrzewanie! Ekogroszek workowany to wydajne źródło ciepła, teraz dostępne także dla mieszkańców Wągrowca. Oferujemy darmową dostawę opału pod wskazany adres. Zadbaliśmy o zróżnicowany asortyment, posiadamy produkty o rozmaitej kaloryczności, ale nawet najtańsze wersje idealnie sprawdzą się w większości domów. W katalogach posiadamy modele: Red, Blue oraz Yellow. Wszystkie cechują się niską zawartością siarki w składzie. Dbamy także o minimalną wilgotność opału. W ten sposób ekogroszek pozostaje maksymalnie suchy, a więc spala się wydajniej. Poza tym nie uszkadza komina oraz pieca, co ma miejsce w sytuacji mokrego produktu. Dodajmy, że dobrej jakości ekogroszek nie powinien ulegać spiekaniu, a tak też jest w przypadku materiałów od firmy Pan Groszek.

Zalety palenia ekogroszkiem - Wągrowiec

Mówiąc najkrócej - to się po prostu opłaca i chodzi tu nie tylko o niewielki koszt zakupu. Ekogroszek workowany należy do produktów przyjaznych środowisku naturalnemu, ale też ułatwiających życie zimą. Doceni go każdy właściciel domu w Wągrowcu, który choć raz mierzył się z koniecznością ciągłego dokładania do pieca i wynoszenia popiołu. Ze względu na wysoką kulturę spalania ekogroszek dosypuje się raz na kilka dni. Przez cały ten czas zaprogramowany wcześniej piec sam dozuje ilość materiału podawanego do paleniska. Oczywiście, aby proces przebiegał bez zakłóceń, istotny jest też wybór odpowiedniego pieca. Wystarczy skontaktować się z naszymi ekspertami mailowo lub telefonicznie, a odpowiedzą oni na wszystkie pytania w tym zakresie.

Yellow Red Blue
Wartość opałowa 26Mj/kg 29Mj/kg 24Mj/kg
Ocena Średnia moc Wysoka moc Średnia moc

Tutaj znajdziesz aktualną ofertę ekogroszku workowanego dla Wągrowca - https://pangroszek.pl/sklep/ekogroszek/.

Tani i wydajny - pellet drzewny dla mieszkańców Wągrowca

W naszych magazynach znalazło się też miejsce dla innego, proekologicznego opału. Jest nim pellet drzewny. Zamawiając ten materiał w miejscowości Wągrowiec, otrzymają Państwo sprasowane trociny sosnowe bez sztucznych substancji oraz lepiszczy. Naturalne pochodzenie tworzywa sprawia, że spala się bez nieprzyjemnych zapachów, emitując przy tym znacznie mniej szkodliwych substancji niż np. węgiel. Zresztą pellet pozostawia po sobie niewiele odpadów. Można tak powiedzieć, bo z tony wykorzystanego produktu otrzymuje się jedynie kilka kilogramów popiołu, zdatnego zresztą do ponownego użycia np. w ogrodzie. Przyjazne właściwości środowiskowe pellet łączy z niską ceną, co daje spore oszczędności w domowym budżecie. Użytkownicy, także z miejscowości Wągrowiec, docenią ponadto prostotę aplikowania go do pieca.

Pellet Green Węgiel Brunatny
Zawartość siarki 0,01% 0,6% do 6%

Sprawdź obecne ceny pelletu drzewnego - https://pangroszek.pl/sklep/pellet/.

Koszt stosowania ekogroszku i pelletu, a węgiel.

Ciężko uwierzyć, że nowoczesne rozwiązania, jakimi są ekogroszek workowany i pellet drzewny rzeczywiście pozwalają zaoszczędzić. Pozory jednak mylą i w relacji do węgla te surowce najczęściej okazują się dużo tańsze w stosowaniu. Dzieje się tak dzięki dużym mocą opałowym ekopaliw. Nie musisz nam wierzyć na słowo. Przygotowaliśmy dla Ciebie dwa kalkulatory, które pozwolą Ci oszacować dokładne koszty.

Grupa wsparcia Wągrowiec.

Dbamy o dobre relacje z Tobą, dlatego przygotowaliśmy specjalną grupę dla Wągrowca. Spotkasz tutaj wiele osób chętnych do podzielenia się doświadczeniem. Nie wybieraj ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego na ślepo. Na grupie znajdziesz także opinie o produktach konkurencji. Nie wahaj się i zajrzyj! Nie pożałujesz - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/.

Ekogroszek workowany - Wągrowiec

Kontakt Wągrowiec.

Lubimy ludzi i lubimy dobrej jakości usługi. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 506-048-557 lub za pomocą formularza https://pangroszek.pl/kontakt/. Nasi specjaliści chętnie doradzą Ci w zakupie odpowiedniego dla Twojego pieca ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego.

Ekogroszek workowany i pellet drzewny z darmową dostawą i pakietem benefitów w Wągrowcu? Tylko u Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews