Mamy receptę na niższe rachunki za ogrzewanie! Ekogroszek workowany to wydajne źródło ciepła, teraz dostępne także dla mieszkańców Wągrowca. Oferujemy darmową dostawę opału pod wskazany adres. Zadbaliśmy o zróżnicowany asortyment, posiadamy produkty o rozmaitej kaloryczności, ale nawet najtańsze wersje idealnie sprawdzą się w większości domów. W katalogach posiadamy modele: Red, Blue oraz Yellow. Wszystkie cechują się niską zawartością siarki w składzie. Dbamy także o minimalną wilgotność opału. W ten sposób ekogroszek pozostaje maksymalnie suchy, a więc spala się wydajniej. Poza tym nie uszkadza komina oraz pieca, co ma miejsce w sytuacji mokrego produktu. Dodajmy, że dobrej jakości ekogroszek nie powinien ulegać spiekaniu, a tak też jest w przypadku materiałów od firmy Pan Groszek.

Zalety palenia ekogroszkiem - Wągrowiec

Mówiąc najkrócej - to się po prostu opłaca i chodzi tu nie tylko o niewielki koszt zakupu. Ekogroszek workowany należy do produktów przyjaznych środowisku naturalnemu, ale też ułatwiających życie zimą. Doceni go każdy właściciel domu w Wągrowcu, który choć raz mierzył się z koniecznością ciągłego dokładania do pieca i wynoszenia popiołu. Ze względu na wysoką kulturę spalania ekogroszek dosypuje się raz na kilka dni. Przez cały ten czas zaprogramowany wcześniej piec sam dozuje ilość materiału podawanego do paleniska. Oczywiście, aby proces przebiegał bez zakłóceń, istotny jest też wybór odpowiedniego pieca. Wystarczy skontaktować się z naszymi ekspertami mailowo lub telefonicznie, a odpowiedzą oni na wszystkie pytania w tym zakresie.

Tani i wydajny - pellet drzewny dla mieszkańców Wągrowca

W naszych magazynach znalazło się też miejsce dla innego, proekologicznego opału. Jest nim pellet drzewny. Zamawiając ten materiał w miejscowości Wągrowiec, otrzymają Państwo sprasowane trociny sosnowe bez sztucznych substancji oraz lepiszczy. Naturalne pochodzenie tworzywa sprawia, że spala się bez nieprzyjemnych zapachów, emitując przy tym znacznie mniej szkodliwych substancji niż np. węgiel. Zresztą pellet pozostawia po sobie niewiele odpadów. Można tak powiedzieć, bo z tony wykorzystanego produktu otrzymuje się jedynie kilka kilogramów popiołu, zdatnego zresztą do ponownego użycia np. w ogrodzie. Przyjazne właściwości środowiskowe pellet łączy z niską ceną, co daje spore oszczędności w domowym budżecie. Użytkownicy, także z miejscowości Wągrowiec, docenią ponadto prostotę aplikowania go do pieca.

Oferta hurtowa

Pan Groszek prowadzi również sprzedaż hurtową. Oferujemy ekogroszek, pellet oraz węgiel w atrakcyjnych cenach. Na tę chwilę dla naszych partnerów przygotowaliśmy:

  • miał 0-25 mm
  • groszek i ekogroszek luzem 5/10-25 mm
  • orzech 50-90 mm
  • kostka 90-200 mm

Numer telefonu:
506-048-557

Napisz do nas:
e-mail: sklep@pangroszek.pl

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews