Znalezienie odpowiedniego składu węgla to trudne zadanie. My staramy się rozwiązać ten problem. Pan Groszek oferuje produkty w cenach adekwatnych do ich jakości! Od teraz oferujemy nasze usługi również w Czarnkowie. Tylko u nas znajdziesz tani ekogroszek workowany oraz pellet klasy A1. Nasze towary to wysoka jakość w niskiej cenie. Wszyscy staramy się żyć w zdrowiu i z poszanowaniem dla zdrowia innych. W związku z tym na rynku zaistniały nowe metody ocieplania naszych domów. Ekogroszek i pellet to rozwiązania stosowane z powodzeniem na zachodzie. Niskie wydzielanie substancji szkodliwych do atmosfery, mniej sprzątania i w końcu komfort małej ilości czasu potrzebnej na obsługę pieców na ekogroszek.

Tani ekogroszek workowany w Czarnkowie? Sprawdź, co oferujemy.

Pan Groszek jest ekspertem w tworzeniu produktów celowanych w potrzeby klienta. W ofercie hurtowej oraz detalicznej posiadamy 3 linie ekogroszków. Polecanym głównie w zimie jest Pan Groszek Red, którego cechuje bardzo wysoka wartość opałowa o wysokości 29MJ/kg, to nie wszystko, ten ekogroszek workowany to bardzo niska zawartość popiołu 4% oraz siarki 0,3%, te cechy wpływają na bardzo dużą opłacalność tego produktu. Nie uwzględniając mocy ekogroszków, możemy dojść do wniosków, że są one droższą alternatywą do węgla. Jeżeli jednak weźmiemy pod uwagę to, że ekogroszek jest paliwem „mocniejszym”, to zauważymy, że korzystanie z niego generuje mniejsze koszty.

Dolny pułap Górny pułap
Ekogroszek 24MJ/kg 29MJ/kg
Miał węglowy 20MJ/kg 25MJ/kg
Węgiel brunatny 6MJ/kg 12MJ/kg

Tani pellet drzewny – nowoczesne rozwiązania dla Czarnkowa

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny klasy A1 to produkt powstały w wyniku obróbki drewna w tartakach. Klasa A1 oznacza, że nasz produkt powstaje z wysokiej jakości pni drzew, bez dodatków chemicznych. Skutkiem takiego przygotowania pelletu drzewnego jest zawartość siarki na poziomie 0.01%, co czyni pellet paliwem nadzwyczaj ekologicznym. Ten pellet posiada wartość opałową w wysokości 18MJ/kg, jest wydajną alternatywą dla węgla i pozwala zaoszczędzić pieniądze. Dostarczamy ten surowiec na paletach przemysłowych pakowanych po 960 kg, w pełnym zabezpieczeniu.

Na terenie Czarnkowa dostawa za darmo.

Chcemy upraszczać życie klientom. W związku z tym założeniem uruchomiliśmy darmową dostawę pelletu i ekogroszku w Czarnkowie. Nasza spedycja działa przy użyciu samochodów wyposażonych w windy pneumatyczne oraz wózki ręczne, takie narzędzia gwarantują bezproblemową dostawę. Jesteśmy w stanie dostarczyć produkty pod dom, na podwórko. Umówimy się z tobą na konkretną godzinę, abyś nie musiał czekać ani stresować się tym, że przyjedziemy kiedy Ciebie nie będzie w domu.

Jesteś klientem hurtowym? Zaoszczędź.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i w związku z tym chcemy zapewnić pakiet benefitów. Zamawiając u nas, otrzymujesz punkty, które możesz wymieniać na nagrody. Zamówienie Pana Groszka Yellow to dla przykładu 200 punktów. Możesz wymieniać je na smartbandy, hulajnogi i inne wartościowe rzeczy! Jeżeli chcesz sprawdzić pełen katalog, zajrzyj tutaj – https://katalog.pangroszek.pl/.

Ekologiczny wymiar stosowania ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego.

Jeśli korzystasz z ekogroszków lub pelletów zapewne nie pozostajesz obojętny na globalne ocieplenie. Jak wiadomo, korzystanie z tych paliw pomaga zmniejszyć wydzielanie tlenków siarki, furanów, dioksyn i pyłów. Jeżeli szukasz ludzi, którzy myślą podobnie jak ty i chcą dbać o środowisko, zajrzyj na naszą grupę, gdzie możesz podzielić się doświadczeniami o różnych produktach – https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/.

Ekogroszek workowany u Pana Groszka to dobry produkt – przekonaj się sam.

Znajdziesz recenzje naszych towarów na Youtube. Na naszej stronie produktowej posiadamy system recenzji, a co więcej nie ukrywamy opinii o naszych produktach na Facebook. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co o naszym towarze mówią inni, zajrzyj na fanpage – https://www.facebook.com/ekopaliwo/. Możesz również pisać do nas z propozycjami odnośnie ulepszeń, jakie chciałbyś, abyśmy poczynili.

Kontakt dla zainteresowanych.

Jeżeli zainteresował Cię nasz ekogroszek workowany lub pellet drzewny, ale masz jeszcze wątpliwości, skontaktuj się z naszym specjalistą pod numerem 506–048-557. Pomożemy Ci w doborze produktu. Posiadamy również formularz kontaktowy do znalezienia tutaj - https://pangroszek.pl/kontakt/, jeżeli chcesz przetestować naszą jakość, zapytaj o próbkę towaru.

Gdzie możesz wobec tego zakupić tani ekogroszek workowany i pellet drzewny w Czarnkowie? Jeżeli zależy ci na jakości towaru - u Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews