Produkt wysokiej jakości musi iść w parze z wysokiej jakości obsługą klienta. Ekogroszek workowany i pellet drzewny przeznaczone są dla ludzi szukających oszczędności, a także troszczących się o przyszłość planety. Ekopaliwa to idealna alternatywa dla tradycyjnego węgla, a także najczęściej tańsza w użytkowaniu. Wydaje się, że ich cena za tonę wskazuje na wyższe koszta użytkowania, pozory jednak mylą i warto obliczyć dokładne koszta samemu. Dzieje się tak, ponieważ ekogroszki workowane i pellet drzewny mają wysokie moce opałowe. Pan Groszek swój towar od dziś oferuje również w Słupcy! Mamy nadzieję zaskoczyć Cię stosunkiem jakości do ceny. Posiadamy także wszystkie stosowane certyfikaty, a nasze wyroby są zgodne z normami Unijnymi. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Dla kogo jest ekogroszek workowany?

Ekogroszek jak sama nazwa wskazuje, jest ekologiczny, nie należy zapominać jednak, że jest także wydajnym opałem. To natomiast wpływa na stosunkowo niskie koszty ogrzewania nim domu. Powinien kojarzyć się z komfortem, małą ilością odpadów i czystością - takie są właśnie opały u Pana Groszka. Mamy dla Ciebie trzy linie ekogroszków workowanych, i jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś dla siebie.

Red to propozycja dla najbardziej wymagających, cechuje go wysoka moc - 29MJ/kg, tylko 0,3% siarki i maksymalnie 4% popiołu. Jeżeli poszukujesz towaru zdolnego zwalczyć nawet najgorsze zimy, to rozważ jego zakup.

Yellow dedykujemy początkującym. Moc opałowa - 26MJ/kg, popiół 5-7% i siarka 0,3%. Jest on uniwersalny i ułatwia ustawienie pieca pod wygodne uzytkowanie.

Blue odnajdzie się wśród miłośników oszczędności, jest najtańszy i nie ustępuje jakością. Moc 24MJ/kg zaspokoi twoje potrzeby, a 0,25% siarki pomoże wziąć głęboki oddech planecie.

Wszystkie z naszych produktów znajdziesz tutaj - https://pangroszek.pl/sklep/ekogroszek.

Zajrzyj także do naszego kalkulatora opłacalności ekogroszku workowanego - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

Zawartość siarki
Pan Groszek Red 0,3%
Pan Groszek Yellow 0,3%
Pan Groszek Blue 0,25%

Jak wybrać ekogroszek?

Kupując u nas, masz komfort tego, że nasi specjaliści doradzą Ci w wyborze odpowiedniego dla twoich potrzeb ekogroszku workowanego. Jeżeli jednak wolisz sam dojść do tego, co jest dobre, to zwracaj uwagę na:

  • moc opałową - jak najwyższa
  • zawartość siarki - jak najniższa
  • zawartość popiołu - jak najniższa
  • spiekalność - jak najniższa
  • granulacje - najlepiej 5-25mm

Jeżeli chcesz dowiedzieć się znacznie więcej, sprawdź nasz artykuł poświęcony określaniu jakości ekogroszku - https://pangroszek.pl/parametry-ekogroszku-o-czym-warto-wiedziec/.

Kiedy warto stosować pellet drzewny.

Pellet drzewny to kolejne z ekopaliw, które znacząco polepszają jakość powietrza względem tradycyjnych opałów. Jest on surowcem nawet bardziej ekologicznym od ekogroszku, a to dlatego, że posiada ekstremalnie czysty skład. Nasz pellet - Green pomimo przyzwoitej mocy opałowej 18MJ/kg zawiera w sobie tylko 0,01% siarki. Mało tego, popiół też stoi na niskim poziomie - 0,6%. W związku z tym, że pellet drzewny A1 powinien przede wszystkim emitować mało odpadów, to starannie podchodzimy do jego produkcji. Korzystając z Green, nie uświadczysz chemikaliów, a dzięki naturalnej żywicy pochodzącej z drzew iglastych możesz spodziewać się mniejszej ilości spieków.

Darmowa dostawa i inne udogodnienia.

Oferujemy nie tylko wysokiej jakości produkty, ale też obsługę klienta na wysokim poziomie. Dlatego swoje zamówienie otrzymasz z darmowym transportem pod sam dom w 48h! Mało tego, w zamian za zakupy na twoje konto zostaną przydzielone punkty, te wymienisz na różne wartościowe przedmioty np. hulajnoga. Sprawdź pełen katalog tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/.

Zadzwoń na infolinię w Słupcu.

Podjęcie decyzji odnośnie zakupu opału na sezon jest trudne. Żeby dokonać odpowiedniego wyboru musimy ufać dostawcy. Pragniemy aby każdy nasz klient był zadowolony, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami pod numerem 506-048-557 lub za pomocą formularza https://pangroszek.pl/kontakt/.

Gdzie więc zakupić ekogroszek workowany i pellet drzewny na sezon w Słupcy? Jeżeli poszukujesz jakościowego opału, z darmową dostawą, to zachęcamy do zakupów u Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews