Oferta firmy Pan Groszek uwzględnia jedynie materiały opałowe o wysokich właściwościach grzewczych oraz doskonałej jakości wykorzystanych surowców. Jest to bardzo istotne, gdyż pozwala na zachowanie odpowiednich parametrów danego materiału, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska przyrodniczego. Obniżona zawartość szkodliwych substancji, jakie mogą przedostawać się do atmosfery w procesie spalania, to atut, jakim wyróżnia się ekogroszek workowany, oferowany mieszkańcom Trzcianki. Jego produkcja odbywa się poprzez obróbkę węgla kamiennego i brunatnego. Warto wiedzieć, że w celu wykorzystania go jako opału niezbędny będzie także odpowiedni piec, który musi uwzględniać specyfikę danej przestrzeni mieszkalnej.

Wysoka kaloryczność pelletu drzewnego w Trzciance

Wspomniana kaloryczność odpowiada za skuteczne ogrzanie danego pomieszczenia o określonej powierzchni i specyfice termoizolacji. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, iż lepsze zabezpieczenie przed niekontrolowaną ucieczką ciepła na zewnątrz pozwala uzyskać mniejszy poziom spalania. Oferowany mieszkańcom Trzcianki pellet drzewny wystarczy więc na dłuższy czas, a odpowiednia pojemność kotła może też zapobiegać konieczności częstego uzupełniania. Niektóre piece posiadają również specjalne podajniki, co jest ogromnym ułatwieniem dla użytkownika. Same potrafią dostarczyć niezbędną ilość materiału opałowego, utrzymując temperaturę we wnętrzu danego obiektu. Dostępny w naszym e-sklepie ekogroszek ma wartość co najmniej 24 000 kJ/kg, odnoszącą się właśnie do kaloryczności. Warto zatem zdecydować się na taki zakup, ponieważ zapewni oczekiwane rezultaty.

Ekogroszek workowany w atrakcyjnej cenie - Trzcianka

Każdy klient zwraca uwagę na ponoszone koszty, które zwłaszcza w sezonie zimowym mogą być szczególnie wysokie. Ogrzewanie będzie nie tylko efektywne, ale również niedrogie poprzez wybór ekogroszku . Jako dystrybutor koncentrujemy się przede wszystkim na dostarczaniu m.in. mieszkańcom Trzcianki surowca o najwyższej jakości. Oferowany ekogroszek jest wolny od zawartości siarki, a jej ewentualna obecność wynosi poniżej 1%. Kolejnym zadaniem, z którym skutecznie poradził sobie wytwórca tego materiału opałowego, jest wykluczenie popiołów, mogących stanowić pewną formę zagrożenia. Specyfika spalania musi bowiem uwzględniać nie tylko potrzeby środowiska naturalnego, ale też potencjalne oddziaływanie na ludzkie zdrowie. Wszystko po to, aby na przykład osoby zmagające się z dolegliwościami układu oddechowego nie odczuwały negatywnych skutków ogrzewania.

Oferta hurtowa

Pan Groszek prowadzi również sprzedaż hurtową. Oferujemy ekogroszek, pellet oraz węgiel w atrakcyjnych cenach. Na tę chwilę dla naszych partnerów przygotowaliśmy:

  • miał 0-25 mm
  • groszek i ekogroszek luzem 5/10-25 mm
  • orzech 50-90 mm
  • kostka 90-200 mm

Numer telefonu:
506-048-557

Napisz do nas:
e-mail: sklep@pangroszek.pl

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews