Oferta firmy Pan Groszek uwzględnia jedynie materiały opałowe o wysokich właściwościach grzewczych oraz doskonałej jakości wykorzystanych surowców. Jest to bardzo istotne, gdyż pozwala na zachowanie odpowiednich parametrów danego materiału, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska przyrodniczego. Obniżona zawartość szkodliwych substancji, jakie mogą przedostawać się do atmosfery w procesie spalania, to atut, jakim wyróżnia się ekogroszek workowany, oferowany mieszkańcom Trzcianki. Jego produkcja odbywa się poprzez obróbkę węgla kamiennego i brunatnego. Warto wiedzieć, że w celu wykorzystania go jako opału niezbędny będzie także odpowiedni piec, który musi uwzględniać specyfikę danej przestrzeni mieszkalnej.

Wysoka kaloryczność pelletu drzewnego w Trzciance

Wspomniana kaloryczność odpowiada za skuteczne ogrzanie danego pomieszczenia o określonej powierzchni i specyfice termoizolacji. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, iż lepsze zabezpieczenie przed niekontrolowaną ucieczką ciepła na zewnątrz pozwala uzyskać mniejszy poziom spalania. Oferowany mieszkańcom Trzcianki pellet drzewny wystarczy więc na dłuższy czas, a odpowiednia pojemność kotła może też zapobiegać konieczności częstego uzupełniania. Niektóre piece posiadają również specjalne podajniki, co jest ogromnym ułatwieniem dla użytkownika. Same potrafią dostarczyć niezbędną ilość materiału opałowego, utrzymując temperaturę we wnętrzu danego obiektu. Dostępny w naszym e-sklepie ekogroszek ma wartość co najmniej 24 000 kJ/kg, odnoszącą się właśnie do kaloryczności. Warto zatem zdecydować się na taki zakup, ponieważ zapewni oczekiwane rezultaty.

Ekogroszek workowany w atrakcyjnej cenie - Trzcianka

Każdy klient zwraca uwagę na ponoszone koszty, które zwłaszcza w sezonie zimowym mogą być szczególnie wysokie. Ogrzewanie będzie nie tylko efektywne, ale również niedrogie poprzez wybór ekogroszku . Jako dystrybutor koncentrujemy się przede wszystkim na dostarczaniu m.in. mieszkańcom Trzcianki surowca o najwyższej jakości. Oferowany ekogroszek jest wolny od zawartości siarki, a jej ewentualna obecność wynosi poniżej 1%. Kolejnym zadaniem, z którym skutecznie poradził sobie wytwórca tego materiału opałowego, jest wykluczenie popiołów, mogących stanowić pewną formę zagrożenia. Specyfika spalania musi bowiem uwzględniać nie tylko potrzeby środowiska naturalnego, ale też potencjalne oddziaływanie na ludzkie zdrowie. Wszystko po to, aby na przykład osoby zmagające się z dolegliwościami układu oddechowego nie odczuwały negatywnych skutków ogrzewania.

Yellow, sugerowany początkującym:

  • Moc opałowa: 26Mj/kg
  • Zawartość siarki: 0,3%
  • Zawartość popiołu: 5-7%

Red z myślą o najbardziej wymagających:

  • Moc opałowa: 29Mj/kg
  • Zawartość siarki: 0,3%
  • Zawartość popiołu: max. 4%

Blue dedykowany oszczędnym:

  • Moc opałowa: 24Mj/kg
  • Zawartość siarki: 0,25%
  • Zawartość popiołu: 3-5%
Ekogroszek workowany - Trzcianka

Ile będzie mnie kosztowało użytkowanie ekopaliw.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że podjęcie decyzji odnośnie zakupu opału na cały sezon to nie łatwe zadanie. Ekogroszek workowany i pellet drzewny to rozwiązania nowoczesne, a to kojarzy się z wysokimi kosztami. Niemniej jednak są to tylko pozory. Pragniemy działać jak najbardziej jawnie, dlatego zachęcamy do sprawdzenia zapotrzebowania na te surowce samodzielnie. Posiadamy dwa kalkulatory:

Ekogroszek Węgiel brunatny
Moc opałowa 24-29MJ/kg 7-21MJ/kg
Zawartość siarki 0,3% 0,6 do 6%

Gdzie znajdę więcej informacji o firmie/produkcie?

Pan Groszek tworzy udogodnienia nie problemy. Jednym z nich jest nasza grupa wsparcia. Zapraszamy wszystkich klientów z Trzcianki do dołączenia w nasze szeregi - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo. Jeżeli chcesz zdobyć informacje o ekogroszku workowanym lub pellecie drzewnym, śmiało! Nie cenzurujemy wypowiedzi i zachęcamy do wymiany doświadczeń również na temat produktów konkurencji.

Infolinia w Trzciance.

Zazwyczaj słowo infolinia kojarzy się źle. Pracujemy nad tym żeby to zmienić. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 506-048-557 i poprzez formularz - https://pangroszek.pl/kontakt/. Nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego ekogroszku i pelletu. Zapytaj także o próbkę towaru!

Zamów świetnej jakości ekogroszek workowany i pellet drzewny w Trzciance u nas. Darmowa dostawa i masa udogodnień to właśnie Pan Groszek!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews