Pan Groszek to skład opału online, który oferuje produkty wysokiej jakości. W asortymencie sklepu znajdują się ekogroszek workowany, pellet drzewny i węgiel. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i do właścicieli składów opału, czy wszystkich, którzy chcą rozpocząć sprzedaż.

Nasze produkty są ekologiczne, świetnie się palą i na pewno spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów!

Ekogroszek workowany - Lubelskie
Sprawdź ofertę dla swojego miasta:

Województwo lubelskie jest zamieszkiwane przez 2,1 miliona osób i nasza oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców. W regionie prężnie działa gospodarka i znajdują się tam firmy, które prowadzą działalność na terenie Polski i nie tylko. Każda z tych firm potrzebuje dobrego ogrzewania. I właśnie po to jesteśmy - aby zapewnić ogrzewanie wysokiej jakości dla Twojej firmy.

Polecamy ekologiczny opał

Zarówno pellet drzewny, jak i ekogroszek workowany uznawane są za ekologiczne formy ogrzewania naszych domów. Ekogroszek jest to paliwo stałe produkowane z wysokokalorycznego węgla kamiennego. Ma doskonałe właściwości. W naszym sklepie https://pangroszek.pl/sklep/ znajdują się trzy rodzaje ekogroszku, a każdy z nich ma wyjątkowe właściwości. Podczas zakupu ekogroszku należy zwrócić uwagę na parę szczegółów, takich jak:

  1. Wartość opałowa
  2. Kaloryczność
  3. Ilość popiołu
  4. Zawartość siarki i substancji lotnych
  5. Wilgotność.

Każdy z tych parametrów powinien mieć odpowiedni właściwości. Nie wiesz jakie? Doczytaj na naszej stronie www.pangroszek.pl lub zapytaj ekspertów od Pana Groszka!

Pellet natomiast cieszy się coraz większą popularnością i jest uznawany za jedno z bardziej ekologicznych rozwiązań. Pellet drzewny to wysokiej jakości paliwo opałowe cenione na rynku. Pellet czysto sosnowy dobrze się spala i nie powoduje spieków. Pellet z trocin drzew iglastych jest lepszy od pelletu z drzew liściastych. Ze względu na zawartość żywicy, który tworzy naturalnie lepiszcza https://pangroszek.pl/sklep/pellet-pan-groszek-green.

Węgiel od Pana Groszka

Posiadamy w naszym asortymencie węgiel wysokiej jakości sprowadzany z różnych stron świata. Jesteśmy uczciwą firmą i sprawdzonym sprzedawcą, dlatego nie oferujemy produktów słabej jakości. Nasz węgiel świetnie się pali i spełnia wszelkie normy unijne. Decydując się na węgiel od Pana Groszka możesz mieć pewność, że otrzymujesz produkt najlepszej klasy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców województwa lubelskiego dziś możecie Państwo zakupić towar bezpośrednio od Pana Groszka bądź nawiązać z nami współpracę handlową i mieć najlepszy opał u siebie w składzie.

Zachęcamy mieszkańców i firmy z województwa lubelskiego do bezpośredniego kontaktu z nami za pomocą formularza https://pangroszek.pl/kontakt/ lub bezpośrednio mailowo: sklep@pangroszek.pl albo telefonicznie 506-048-557. I pamiętaj, że bardzo lubimy się targować :) Nasze ceny dostosujemy do Twoich potrzeb.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Adam

Pellet jest ok. Polecam

 by Olek

Super ekogroszek. Polecam :)

 by Bogdan

Ekogroszek dobrej jakości. Polecam