Wybór odpowiedniego składu węgla wymaga przeanalizowania dużej ilości czynników. Nie jest łatwym znaleźć dostawcę, który zaspokoi wszystkie nasze potrzeby. Pan Groszek stara się być jak najbardziej elastyczny. Wchodzimy z ofertą do Złotowa i przygotowaliśmy dla Ciebie sporo udogodnień. Ekogroszki workowane i pellety drzewne, które u nas zakupisz, to najwyższa półka w dobrych cenach. Korzystając z takich rozwiązań, przyczyniasz się do poprawy jakości powietrza. Wydzielanie tlenków siarki, dioksyn i furanów przy użytkowaniu ekogroszku i pelletu jest minimalne. Wszystkie nasze produkty są zgodne z rygorystycznymi normami unijnymi i posiadają stosowne certyfikaty. Skorzystaj więc z opałów na miarę XXI wieku i przełącz się na tanią ekologię.

Ekogroszek workowany - dlaczego jest popularny.

Ekopaliwa są przede wszystkim ekologiczne, ale to nie wyklucza niskiej ceny. Ekogroszek workowany, pomimo że jest wydajny i wygodny nie musi drenować domowego budżetu. Ten, który zakupisz u nas, odznacza się wysokimi mocami opałowymi. Co więcej, dzięki workowaniu oszczędza miejsce i poprawia estetykę składowania. Mamy dla Ciebie trzy warianty - Red, Blue i Yellow, każdy dedykujemy innemu użytkownikowi.

Jeżeli jesteś osobą wymagającą, która ceni sobie gorącą atmosferę, skorzystaj z Red. Jest to ekogroszek workowany o najwyższej oferowanej przez nas mocy. Świetnie sprawdzi się w zimie.

Dla początkujących, którzy oczekują łatwego ustawienia pieca, sugerujemy zakup Yellow. Dzięki uniwersalnym parametrom jest on łatwy w stosowaniu.

Propozycja dla najbardziej oszczędnych to Blue. Pomimo najniższej ceny nie traci on na jakości. Mało tego, jest najbardziej ekologicznym ekogroszkiem workowanym, jaki u nas kupisz.

Zawartość popiołu Moc opałowa
Red max 4% 29Mj/kg
Yellow 5-7% 26Mj/kg
Blue 3-5% 24Mj/kg

Pellet drzewny A1 - skuteczny i czysty jak łza.

Mogłoby się wydawać, że wydajność nie idzie w parze z ekologią. Pellet drzewny jest jednak dowodem tego, że takie połączenia są możliwe. Nasz pellet - Green to produkt, w którego produkcji bierzemy bezpośredni udział. Dbamy o to, aby nie zawierał on żadnych chemikaliów. Pozyskujemy go z trocin drzew iglastych, i zapewniamy, że naturalna żywica, jaką jest pokryty, pozytywnie wpłynie na zmniejszenie ilości spieków. W skrócie - pellet drzewny to idealny wybór dla przejętych dobrem planety. Dowozimy go na paletach przemysłowych, pakowanych po 960 kg.

Sprawdź kalkulator, który pomoże Ci obliczyć twoje zapotrzebowanie na pellet drzewny i określić cenę jego użytkowania - https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/.

Na terenie Złotowa transport w cenie!

Nie musisz martwić się tym, że twój ekogroszek workowany czy pellet drzewny sprawi problemy w dostawie. Pan Groszek zajmuje się transportem od A do Z, i to za darmo! Przed dostarczeniem do Ciebie produktu skontaktujemy się z Tobą, celem umówienia dogodnej godziny. Spedycja wyposażona jest w wózki ręczne i windy pneumatyczne, co umożliwia dostawę pod sam dom. U nas zamówisz także za pobraniem i zapłacisz wieloma metodami.

Ekogroszek workowany vs pellet drzewny.

Co wybrać? To bardzo dobre pytanie, ponieważ oba z tych surowców sprawdzą się lepiej w innych warunkach. Ekogroszek workowany to duża moc i niskie koszta. Pellet drzewny natomiast skupia się głównie na ekologii i komforcie. Sądzimy, że wybór powinien być głównie uzależniony tym, na czym nam najbardziej zależy. Warto go jednak wspomóc, zapraszamy do odwiedzenia naszego działu z artykułami, tam znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań - https://pangroszek.pl/artykuly/.

Grupa wsparcia dla Złotowa.

Upraszczać, nie utrudniać, to nasz główny cel. Przygotowaliśmy dla Ciebie grupę, na której możesz zapytać o wiele rzeczy związanych z ekopaliwami. Jeżeli napotkasz na swojej drodze jakiś problem związany z ekogroszkiem workowanym lub pelletem drzewnym warto zaczerpnąć wiedzy innych. Znajdziesz ją tutaj - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/.

Skontaktuj się z nami przed zakupem.

Uruchomiliśmy dla Złotowa infolinie, na której nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą w doborze produktu. Zadzwoń do nas pod numer 506-048-557 lub napisz za pomocą formularza https://pangroszek.pl/kontakt/.

W niskich cenach dobrze i przy asyście wysokich standardów obsługi? To możliwe u Pana Groszka! Skorzystaj z naszych pelletów drzewnych i ekogroszków workowanych!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews