Firma Pan Groszek https://pangroszek.pl/ działa na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, oferując opał wysokiej jakości. W ofercie internetowego sklepu znajduje się między innymi ekogroszek workowany, pellet drzewny czy węgiel. Opał od producenta to najlepsze rozwiązanie z gwarancją towaru wysokiej jakości. Współpracujemy ze stacjonarnymi składami opału na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego, ale jesteśmy otwarci na podjęcie nowych kontaktów biznesowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i firm, które chcą podjąć z nami współpracę.

Ekogroszek workowany - Warmińsko-Mazurskie
Sprawdź ofertę dla swojego miasta:

Na terenie województwa warmińsko-mazurskiego działa kilkaset składów opału. Co wyróżnia Pana Groszka spośród konkurencji? Jesteśmy bezpośrednim producentem ekogroszku workowanego, pelletu drzewnego. Kupując od nas bądź podejmując z nami współpracę masz pewność, że otrzymujesz towar najwyższej jakości.

W województwie warmińsko-mazurskim żyje ponad 1,4 mln osób. Firmy z tego województwa głównie prowadzą działalność w obszarze przemysłu, w tym przetwórstwa przemysłowego, budownictwa i handlu. Oferta Pana Groszka skierowana jest do wszystkich mieszkańców, firm szukających sprawdzonego dostawcy opału oraz składów węgla.

Oferowane produkty

W ofercie naszego sklepu posiadamy trzy gatunki ekogroszku https://pangroszek.pl/sklep/. Sprzedaż prowadzimy zarówno detalicznie, jak i w hurcie. Oferowany przez nas ekogroszek warmińsko-mazurskie ma świetne parametry. Zacznijmy od tego, jaka powinna być kaloryczność ekogroszku.

Kaloryczność Komentarz
24 MJ/kg Niska kaloryczność. Taki produkt odpowiedni jest do ogrzewania domu czy firmy w okresie wiosennym czy jesiennym.
od 25 do 26 MJ/kg Odpowiednia kaloryczność zarówno na okres jesienno-wiosenny, jak i zimowy.
Powyżej 26 MJ/kg Wysoka kaloryczność produktu. Idealna do ogrzewania na cały sezon.

W naszej ofercie znajduje się:

  1. Ekogroszek RED - wartość kaloryczna aż 29 MJ/kg. Przeczytaj więcej: https://pangroszek.pl/sklep/ekogroszek-pan-groszek-red.
  2. Ekogroszek YELLOW - wartość kaloryczna do 26 MJ/kg. Przeczytaj więcej: https://pangroszek.pl/sklep/ekogroszek-pan-groszek-yellow.
  3. Ekogroszek BLUE - wartość kaloryczna do 24 MJ/kg. Przeczytaj więcej: https://pangroszek.pl/sklep/ekogroszek-pan-groszek-blue.

Ceny są różne dla produktów kupowanych w detalu i w hurcie. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.

W ofercie posiadamy też pellet warmińsko-mazurskie https://pangroszek.pl/sklep/pellet-pan-groszek-green oraz węgiel.

Zachęcamy mieszkańców i firmy z województwa warmińsko-mazurskiego do bezpośredniego kontaktu z nami za pomocą formularza https://pangroszek.pl/kontakt/ lub bezpośrednio mailowo: sklep@pangroszek.pl albo telefonicznie 506-048-557. I pamiętaj, że bardzo lubimy się targować :) Nasze ceny dostosujemy do Twoich potrzeb.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 2 reviews
 by Tomek

Ekogroszek bardzo dobrej jakości. Polecam

 by Andrzej

Pellet wysokiej klasy. Polecam Pana Groszka