Chcesz znaleźć skład węgla, który będzie odpowiadał twoim potrzebom? Powinieneś sprawdzić Pana Groszka. Do ostrzeszowskiej oferty dołącza ekogroszek workowany i pellet drzewny. Nie daj się zaskoczyć rygorystycznym normom płynącym z Unii i wyposaż się w ekologiczne i tanie paliwo. Każdy z naszych produktów przechodzi przez kontrolę jakości, ręczymy za swój towar i pragniemy, żeby każdy jego użytkownik był z niego zadowolony. Postaw na rozwiązania XXI wieku i przełącz się na biopaliwa! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w Ostrzeszowie!

Tani ekogroszek workowany bez utraty na jakości?

Zależy nam zarówno na tym, żebyś mógł zaoszczędzić jak i cieszyć się zdrowym i czystym ogrzewaniem w domu. Każdy z ekogroszków workowanych, które oferujemy ma na celu zaspokojenie innych potrzeb. Tym samym na przykład Yellow dedykujemy początkującym, a Red wymagającym. Dzieje się tak dlatego, ponieważ parametry naszych paliw różnią się od siebie. Red to 29MJ/kg mocy, 0,3% siarki i tylko 4% popiołu, korzystanie z niego zapewnia rozgrzanie atmosfery do czerwoności. Yellow natomiast posiada uniwersalne usposobienie - 26MJ/kg i 5-7% popiołu, nie zostawia zbyt dużo odpadów i łatwo ustawisz pod niego piec. Jest też Blue, ceniony jest za niską cenę i najczystszy skład, 24MJ/kg mocy i tylko 0,25% siarki! Każdy znajdzie coś dla siebie! Zapytaj naszych ekspertów o próbkę towaru za 1 zł, przekonaj się, czym jest jakość Pana Groszka!

Pellet drzewny - najczystsza biomasa dostępna w Ostrzeszowie!

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również pelletu! Jeżeli poszukujesz opału nadzwyczaj ekologicznego, rozważ Green - nasz pellet drzewny klasy A1. Wyróżnia go wysoka moc opałowa 18MJ/kg do zaledwie 0,01% siarki! Obecnie surowiec ten cieszy się ogromną popularnością na zachodzie, wierzymy jednak, że jest to też przyszłość dla Polski! Green dostarczamy na paletach bezzwrotnych 960 kg. Sprawdź ceny tutaj - https://pangroszek.pl/sklep/pellet/pellet-pan-groszek-green.

Pellet drzewny Green Parametry
Moc opałowa: 18MJ/kg
Zawartość siarki: 0,01%
Granulacja: 6mm

Darmowa dostawa - wisienka na torcie.

W Ostrzeszowie nie mogło zabraknąć darmowej dostawy. Wszelkie trudy transportu bierzemy na siebie. Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy podczas obecności na rynku, wypracowaliśmy system dostaw, który zaoszczędzi Ci nerwów. Przed dostarczeniem twojego ekogroszku workowanego lub pelletu drzewnego umówimy się Tobą na konkretną godzinę odbioru. Istnieje również możliwość transportu za pobraniem, zapytaj o konkrety na infolinii. Dowozimy w 48 h!

Oszczędności dla klientów hurtowych oraz detalicznych.

Kiedy dochodzi do wyboru, z kim chcemy utrzymywać współpracę na stałe, bierzemy pod uwagę wiele czynników. Między innymi co dostawca jest nam w stanie zaoferować poza produktem. Zdajemy sobie z tego sprawę i mamy dla Ciebie dodatkowe benefity. Jednym z nich jest możliwość zbierania punktów w zamian za zakupy. Każde zamówienie, które u nas składasz, kwalifikuje Cię do odbierania nagród. Znajdziesz u nas hulajnogi, smartbandy czy narzędzia ogrodowe - zapoznaj się z pełnym katalogiem tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/.

Czy ekopaliwa się opłacają?

Istotnie poruszaną kwestią w kontekście korzystania z ekogroszku i pelletu drzewnego jest opłacalność ogrzewania tymi surowcami. Nie musisz obawiać się, że podejmiesz zły wybór, przygotowaliśmy kalkulator, dzięki któremu wyliczysz dokładnie, ile opału będziesz potrzebował na sezon.

Kalkulator ekogroszku - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

Kalkulator pelletu drzewnego - https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/.

Infolinia w Ostrzeszowie.

Nurtują cię jeszcze jakieś kwestie związane z wyborem ekogroszku workowanego lub pelletu drzewnego? Jesteś zdecydowany, ale chcesz dowiedzieć się więcej? Zależy Ci, aby sprawdzić dostępność towaru, który Cię interesuje? Nie ma sprawy, zadzwoń do nas pod numerem 506–048-557, nasi specjaliści Ci doradzą. Jeżeli wolisz napisać, skorzystaj z formularza dostępnego tutaj - https://pangroszek.pl/kontakt/.

Z czyjej oferty ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego skorzystać więc w Ostrzeszowie? Jeżeli cenisz sobie wysokie standardy obsługi klienta, zachęcamy - Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews