Poszukujesz opału zgodnego z rygorystycznymi normami Unii Europejskiej? Chcesz mieć spokojną głowę jeśli chodzi o jakość produktu, którym ogrzewasz dom? Dobrze trafiłeś. Pan Groszek swoje usługi oferuje od teraz również w Mikołowie. Chcemy zostać liderami polskiego rynku, dlatego przygotowaliśmy pakiet benefitów dla klientów z Mikołowa. U nas zakupisz jakościowe ekogroszki workowane i pellety drzewne! Wybierz rozwiązania na miarę XXI wieku i przełącz się na ekopaliwa. Sprawdź nasze produkty i przyczyń się do poprawy jakości powietrza!

Wysokokaloryczny i tani ekogroszek workowany w Mikołowie.

Dokładamy wszelkich starań, żeby każdy nasz klient był zadowolony z zakupów. Żebyś mógł osiągnąć satysfakcję, ściśle kontrolujemy nasze produkty pod kątem zgodności parametrów. Nasz towar jest certyfikowany i jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dla osób początkujących mamy Yellow, moc opałowa – 26MJ/kg i tylko 0,3% siarki, pod ten ekogroszek workowany piec ustawisz bardzo łatwo. Red to moc sama w sobie – 29MJ/kg, powinieneś rozważyć jego zakup w zimie. Nie zapomnieliśmy też o aspekcie ekologicznym jego stosowania, ponieważ posiada on zaledwie 0,3% siarki. Jeżeli szczególnie zależy Ci na niskiej zawartości siarki, to również mamy coś, co Cię zainteresuje – Blue. Ten ekogroszek cechuje się przede wszystkim niską ceną, ale nie odstaje również mocą – 24MJ/kg i posiada najmniej substancji niepożądanych z naszej gamy produktów – 0,25% siarki.

Pellet drzewny – biomasa o wysokiej wydajności.

Surowiec o ekstremalnie ekologicznych parametrach, który nie odstaje mocą od konkurentów? Taki jest właśnie Green, posiada on tylko 0,01% siarki i 0,6% popiołu a przy tym 18MJ/kg mocy! Pozyskujemy go z wysokiej jakości trocin drzew iglastych, co zmniejsza ilość spieków. Jeżeli zależy Ci na paliwie niemal neutralnym dla środowiska, powinieneś wybrać pellet drzewny. Przy odpowiednim ustawieniu pieca zaoszczędzisz też sporo czasu, ponieważ ogrzewanie tą biomasą potrafi być praktycznie bezobsługowe. Green posiada certyfikaty unijne i jest pozbawiony substancji chemicznych!

Pellet drzewny Green
Moc opałowa 18MJ/kg
Zawartość siarki 0,01%

Transport za darmo w 48 h!

Obawiasz się o dostawę? Nie potrzebnie. Nasze długie doświadczenie na rynku pozwoliło nam opracować system dostawy w taki sposób, abyś mógł usiąść spokojnie i czekać za opałem. Dowozimy pojazdami, które zmieszczą się prawie wszędzie i posiadają wózki ręczne oraz windy pneumatyczne. Dzwonimy do klientów przed dostarczeniem towaru, nie martw się o to, że przyjedziemy kiedy Ciebie nie będzie w domu. Pellet drzewny i ekogroszek workowany otrzymasz pod dom!

Towar wysokiej jakości w niskich cenach u Pana Groszka.

Przy zakupie opału najważniejsze jest zaufanie, wiemy to. W związku z tym zapraszamy do przeczytania opinii na nasz temat, które pomogą rozwiać wątpliwości. Najwięcej recenzji naszych produktów znajdziesz na facebook - https://www.facebook.com/ekopaliwo/ oraz Google. Sprawdź, co sądzą o nas inni!

Grupa wsparcia Mikołów.

Czasami zdarzy się, że mamy pilną potrzebę rozwiązania jakiegoś problemu. Taki może się pojawić na przykład podczas ustawiania pieca, dlaczego by więc nie skorzystać z ekspertyzy innych? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy grupę, w której możesz zadawać pytania innym użytkownikom ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego, w nagłych przypadkach. Zajrzyj – https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/.

System, który pozwala zaoszczędzić.

Dla klientów hurtowych i detalicznych w Mikołowie przygotowaliśmy specjalny system, dzięki któremu za każdy zakup otrzymasz punkty! Wspomniane punkty wymieniać można na różne wartościowe nagrody. Być może zainteresują Cię narzędzia ogrodowe lub hulajnoga – pełen katalog nagród znajdziesz tutaj – https://katalog.pangroszek.pl/.

Kontakt z obsługą klienta Mikołów.

Zaufanie, zaufanie i jeszcze raz zaufanie. Staramy się, aby klienci, zamawiając u nas, mogli poczuć się, jakby rozmawiali ze starym, dobrym znajomym. Skontaktuj się z nami pod numerem 506–048-557 lub napisz do nas https://pangroszek.pl/kontakt/, nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w doborze produktu odpowiadającego twoim potrzebom!

Ekogroszek workowany, pellet drzewny Mikołów – gdzie w dobrych cenach? Zachęcamy, sprawdź e-sklep Pana Groszka - https://pangroszek.pl/sklep/!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 2 reviews
 by Udaj98

Ekogroszek dobry. Mały minus za czas dostawy

 by Andrzej Pe

Ekogroszek jak najbardziej ok