Ekologia to obecnie bardzo popularny temat. Coraz częściej zamieniamy plastik na alternatywne rozwiązania, rzadziej korzystamy z samochodów i staramy się nie marnować jedzenia, ale co z ogrzewaniem? Dysponujemy ekogroszkami workowanymi i pelletem drzewnym klasy A1, które są paliwami wysoce ekologicznymi. Nasze produkty spełniają restrykcyjne wymogi z Unii Europejskiej, na przykład Pan Groszek Yellow – zawartość siarki zaledwie 0,3%. Od teraz również Wilcza może korzystać z naszych usług.

Wilcza stawia na rozwiązania XXI-wieku i przełącza się na ekogroszek.

Nowe rozwiązania jeżeli chodzi o ogrzewanie domu, sukcesywnie zastępują tradycyjne piece węglowe. Takie rozwiązania to na przykład piece na ekogroszek. Wybór ekogroszku, w szczególności workowanego, przyczynia się do zmniejszenia emisji tlenków siarki oraz wydzielania dioksanów i furanów do atmosfery. Posiadamy ekogroszki workowane o zróżnicowanych mocach – od 24MJ/kg do 29MJ/kg, każdy znajdzie coś dla siebie. Początkującym polecamy dla przykładu Pan Groszek Yellow o mocy 26MJ/kg, zawiera tylko 0,3% siarki i 5-7% popiołu, takie parametry gwarantują satysfakcje i mniejszą potrzebę czyszczenia pieca. Nasze produkty są dobrą alternatywą dla środowiska, ale dbamy też o to, aby nie rujnować domowego budżetu. Wyceniamy nasz towar adekwatnie do oferowanej jakości, a ceny są przystępne.

Ekogroszek Red Ekogroszek Yellow Ekogroszek Blue
Zawartość siarki 0,3% 0,3% 0,25%

Pellet drzewny z dostawą pod dom w Wilczej.

Pellet drzewny dopiero nie dawno dołączył do grona chętnie wybieranych paliw, jest z powodzeniem stosowany głównie na zachodzie. Pellet powstaje ze skompresowanych ścinek drewna i jest tanim ekopaliwem. Pan Groszek jako producent przykłada szczególną uwagę do tego, żeby nasz pellet nie był zanieczyszczony niepożądanymi substancjami chemicznymi. To, co czyni pellet paliwem nadzwyczaj ekologicznym to bardzo niska zawartość siarki – 0,01%, popiołu 0,6% i wysoka moc opałowa 18MJ/kg. Dzięki tym cechom Green jest nie tylko produktem o niskiej szkodliwości dla atmosfery, ale również ekonomicznym.

Darmowa dostawa pelletu i ekogroszku na terenie Wilczej!

Transport towaru to duży kłopot dla klienta. Ciężko dobrać odpowiedniego kuriera, dogadać wszystko tak, aby nie napotkać na problemy przy dostawie. Dzięki długiemu stażowi, jaki posiadamy na rynku, możemy zagwarantować Ci spokój związany z zakupami u nas. Nasze towary dowozimy pojazdami wyposażonymi w windy pneumatyczne oraz wózki ręczne, tak abyś mógł otrzymać zamówienie pod dom. Ekogroszek workowany i pellet drzewny otrzymasz na palecie pakowanej po 960 kg (pellet) i 1000 kg (ekogroszek). Dostarczamy w zaledwie 48 h. Nie czekaj, sprawdź naszą jakość.

Udogodnienia dla klientów hurtowych i detalicznych.

Oprócz tego, że oferujemy darmową dostawę, na naszej stronie znajdziesz również system punktowy. Każdy zakupiony przez Ciebie produkt to dodatkowe punkty na Twoim koncie. W zamian za zakupy możesz odbierać różne nagrody, na przykład hulajnogę lub narzędzia ogrodowe – pełen katalog znajdziesz tutaj – https://katalog.pangroszek.pl/.

Potrzebuje więcej informacji, gdzie je zdobędę?

Dla klientów z Wilczej przygotowaliśmy specjalną grupę poświęconą ekogroszkowi workowanemu i pelletowi drzewnemu, którą znajdziesz pod tym adresem - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/. Nie blokujemy wypowiedzi, jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś o innych produktach, ustawieniu pieca czy jego obsługi, zajrzyj na tę grupę. Znajdziesz tam wiele porad odnośnie ogrzewania ekogroszkiem i pelletem.

Kontakt bezpośredni z obsługą klienta w Wilczej.

Posiadamy również infolinię dla zainteresowanych. Nasi fachowcy doradzą Ci w doborze produktu i odpowiedzą na Twoje pytania. Skontaktujesz się z nami pod numerem 506–048-557 oraz poprzez formularz dostępny na stronie https://pangroszek.pl/kontakt/, nie czekaj i dowiedz się więcej! Możesz też do nas napisać na fanapage’u Facebook – https://www.facebook.com/ekopaliwo/.

Kupię tani ekogroszek workowany i pellet drzewny w Wilczej, gdzie? Mając na względzie szeroki pakiet benefitów, niskie ceny i wysoką jakość, zachęcamy – u Pana Groszka.

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews