Mierzysz się ze znalezieniem składu węgla godnego zaufania? Poszukujesz dostawcy, któremu możesz zaufać oferującego usługę na najwyższym poziomie? Świetnie trafiłeś, Pan Groszek stara się łączyć wysokiej jakości towar nie tylko z niską ceną, ale i masą udogodnień dla klienta! Ekogroszek workowany i pellet drzewny, który u nas znajdziesz, zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających. Mamy coś zarówno dla osób ceniących sobie świeże powietrze jak i stawiających na wydajność towaru. Zmniejsz ilość wydzielanego smogu, odpadów pozostałych po spalaniu i przełącz się na rozwiązania nowoczesne, na ekogroszek workowany i pellet drzewny! Na terenie całego Raciborza przygotowaliśmy dla Ciebie darmową i bezproblemową dostawę. Dowozimy samochodami, zdolnymi zmieścić się niemal wszędzie, nie tirami i gwarantujemy, że towar dowieziemy pod sam dom! Sprawdź, co dla Ciebie mamy!

Ekogroszek workowany Racibórz - zapraszamy!

Mamy aspiracje zostać liderem rynku i dostarczać towar na terenie całej Polski, bez wyjątków. Przygotowaliśmy trzy warianty ekogroszku workowanego i każdy z nich z myślą o innych potrzebach. Red na przykład to propozycja dla najbardziej wymagających, moc - 29MJ/kg, tylko 0,3% siarki i maksymalnie 4% popiołu. Jeżeli potrzebujesz opału na srogą zimę, to Red jest dla Ciebie. Yellow natomiast dedykujemy początkującym, jego parametry są uniwersalne. Łączy on w sobie 26MJ/kg mocy i ponownie zaledwie 0,3% siarki. Jest także Blue, najbardziej ekologiczny i najtańszy ekogroszek workowany, jaki oferujemy. Moc 24MJ/kg i tylko 0,25% siarki, czego chcieć więcej?

Zapytaj naszych sprzedawców o próbkę towaru, z pewnością przekonasz się do naszej jakości!

Pellet drzewny klasy A1 - najczystsze paliwo od teraz w Raciborzu.

Pellet drzewny to ekstremalnie czysty opał. Jego parametry powinny zainteresować osoby najbardziej zainteresowane przyszłością planety. Oferowany przez nas Green posiada 18MJ/kg mocy i tylko 0,01% siarki oraz 0,6 popiołu. Przy odpowiednim ustawieniu pieca z pelletu drzewnego można korzystać niemal bezobsługowo i nie produkuje on większej ilości odpadów. Pozyskujemy go w wyniku obróbki drzew iglastych, Green pokryty jest naturalną i użyteczną żywicą. Pozbawiony jest on także substancji chemicznych, do czego przykładamy dużą uwagę.

Czy ekogroszek workowany i pellet drzewny są opłacalne?

O zaletach ekopaliw można by się rozpisywać bez końca, ostatecznie jednak liczy się to, czy jego cena jest opłacalna. Nie łatwo samodzielnie przekalkulować koszt ogrzewania tymi rozwiązaniami, dlatego mamy dla Ciebie coś specjalnego. W większości przypadków ekogroszek workowany i pellet drzewny okazują się opałem tańszym niż tradycyjny węgiel. Ostateczną decyzje pomogą Ci podjąć nasze kalkulatory.

Ekogroszek Węgiel brunatny
Moc opałowa 24-29MJ/kg 7-21MJ/kg
Zawartość siarki 0,3% 0,6 do 6%

Udogodnienia dla klientów hurtowych i detalicznych.

Dla osób utrzymujących z nami stałe relacje przygotowaliśmy system punktowy. Ten pozwoli zaoszczędzić pieniądze i odebrać wartościowe przedmioty w zamian za zakupy. Mamy dla Ciebie między innymi hulajnogi, narzędzia ogrodowe i inne. Każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdź pełen katalog tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/.

Gdzie szukać opinii o towarze Pana Groszka?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup opału na cały sezon to odpowiedzialna decyzja, do której podjęcia potrzeba wielu informacji. Warto sprawdzić przed zakupem co o ekogroszku workowanym i pellecie drzewnym mówią inni. Takie opinie poczytać możesz na naszej grupie wsparcia - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo. Recenzje naszych produktów są także na YouTube, znajdź nas!

Kontakt Racibórz.

Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w doborze produktu oraz rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości. Zadzwoń do nas pod numerem 506–048-557 lub napisz poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/.

Pan Groszek zaprasza Raciborzan do zakupu ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego w dobrych cenach i z darmową dostawą! Odwiedź nasz e-sklep - https://pangroszek.pl/sklep/ekogroszek.

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews