Era drogiego ogrzewania za nami! - tak przynajmniej mogą powiedzieć osoby z miasta Tychy, które zdecydowały się na ekogroszek. To opał zyskujący na popularności w całym kraju przez coraz większe grono użytkowników. Za jego wykorzystaniem przemawia wiele argumentów. Otóż ekogroszek workowany, oferowany w miejscowości Tychy, powstaje na bazie węgla, ale znacząco się od niego różni, bo jest bardziej przyjazny dla środowiska. Mowa tu np. o zdecydowanie mniejszej ilości emitowanego do atmosfery dwutlenku węgla oraz innych, szkodliwych substancji. Zapewnia to specjalny skład wpływający na jego bardziej ekologiczną kulturę spalania. Ekogroszek to tanie, a zarazem wydajne źródło opału.

Workowany ekogroszek w Tychach - nowy poziom wygody

Każdy lubi, gdy jesienią i zimą w domu jest ciepło. Niestety wielu właścicielom osiągnięcie tego efektu kojarzy się z częstymi czynnościami dorzucenia opału lub wyniesienia popiołu. Można zaoszczędzić sobie wysiłku i wybrać ekogroszek. Na terenie miasta Tychy dostarczamy go pod wskazany adres w ekspresowym tempie. Jest łatwy w dozowaniu, najczęściej wystarczy wsypać go do pieca raz na kilka dni. Przez ten czas urządzenie samo podaje produkt do paleniska, utrzymując pożądaną temperaturę. Niewielkiego nakładu pracy wymaga także wynoszenie pozostałości, bo materiał pozostawia po sobie zaledwie kilka procent popiołu. Pan Groszek oferuje Państwu jedynie opał najwyższej jakości. Posiadamy asortyment o wysokiej kaloryczności oraz minimalnej zawartości siarki. Dbamy, aby ekogroszek nie zawierał wilgoci, zapewniając jego maksymalną efektywność spalania.

Ekogroszek to za mało? Postaw na pellet!

Jeśli potencjał ekogroszku wystarczająco do Państwa nie przemówił, warto przyjrzeć się naszej innej propozycji. Oferujemy najlepszy pellet drzewny w Tychach. Te sprasowane trociny bez chemicznych dodatków lub szkodliwych substancji są przyjazne dla środowiska, a przy tym wydajne podczas spalania. Cena ich zakupu ucieszy nawet najbardziej oszczędnych klientów, podobnie jak koszt dostawy. Nasz pellet dostępny jest na terenie całej miejscowości Tychy. Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Bez problemu dostarczamy dokładnie zamówioną ilość pelletu. Jeśli mają Państwo problem z oszacowaniem potrzebnego opału, zachęcamy do skorzystania z naszego poglądowego kalkulatora. Szybko podpowie on, ile kilogramów przyda się podczas okresu grzewczego. Pomocą służą też nasi eksperci. Doradzą nie tylko w przypadku wyboru ekogroszku, czy też pelletu, ale także w sprawie zakupu odpowiedniego pieca.

Oferta hurtowa

Pan Groszek prowadzi również sprzedaż hurtową. Oferujemy ekogroszek, pellet oraz węgiel w atrakcyjnych cenach. Na tę chwilę dla naszych partnerów przygotowaliśmy:

  • miał 0-25 mm
  • groszek i ekogroszek luzem 5/10-25 mm
  • orzech 50-90 mm
  • kostka 90-200 mm

Numer telefonu:
506-048-557

Napisz do nas:
e-mail: sklep@pangroszek.pl

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 1 reviews
by Kuba on Pangroszek.pl

super! polecam