Era drogiego ogrzewania za nami! - tak przynajmniej mogą powiedzieć osoby z miasta Tychy, które zdecydowały się na ekogroszek. To opał zyskujący na popularności w całym kraju przez coraz większe grono użytkowników. Za jego wykorzystaniem przemawia wiele argumentów. Otóż ekogroszek workowany, oferowany w miejscowości Tychy, powstaje na bazie węgla, ale znacząco się od niego różni, bo jest bardziej przyjazny dla środowiska. Mowa tu np. o zdecydowanie mniejszej ilości emitowanego do atmosfery dwutlenku węgla oraz innych, szkodliwych substancji. Zapewnia to specjalny skład wpływający na jego bardziej ekologiczną kulturę spalania. Ekogroszek workowany to tanie, a zarazem wydajne źródło opału.

Workowany ekogroszek w Tychach - nowy poziom wygody

Każdy lubi, gdy jesienią i zimą w domu jest ciepło. Niestety wielu właścicielom osiągnięcie tego efektu kojarzy się z częstymi czynnościami dorzucenia opału lub wyniesienia popiołu. Można zaoszczędzić sobie wysiłku i wybrać ekogroszek workowany. Na terenie miasta Tychy dostarczamy go pod wskazany adres w ekspresowym tempie. Jest łatwy w dozowaniu, najczęściej wystarczy wsypać go do pieca raz na kilka dni. Przez ten czas urządzenie samo podaje produkt do paleniska, utrzymując pożądaną temperaturę. Niewielkiego nakładu pracy wymaga także wynoszenie pozostałości, bo materiał pozostawia po sobie zaledwie kilka procent popiołu. Pan Groszek oferuje Państwu jedynie opał najwyższej jakości. Posiadamy asortyment o wysokiej kaloryczności oraz minimalnej zawartości siarki. Dbamy, aby ekogroszek nie zawierał wilgoci, zapewniając jego maksymalną efektywność spalania.

Red Yellow Blue
Zawartość popiołu max. 4% 5-7% 3-5%

Ekogroszek to za mało? Postaw na pellet!

Jeśli potencjał ekogroszku wystarczająco do Państwa nie przemówił, warto przyjrzeć się naszej innej propozycji. Oferujemy najlepszy pellet drzewny w Tychach. Te sprasowane trociny bez chemicznych dodatków lub szkodliwych substancji są przyjazne dla środowiska, a przy tym wydajne podczas spalania. Cena ich zakupu ucieszy nawet najbardziej oszczędnych klientów, podobnie jak koszt dostawy. Nasz pellet dostępny jest na terenie całej miejscowości Tychy. Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Bez problemu dostarczamy dokładnie zamówioną ilość pelletu. Pomocą służą nasi eksperci. Doradzą nie tylko w przypadku wyboru ekogroszku, czy też pelletu, ale także w sprawie zakupu odpowiedniego pieca.

Największe zalety pelletu drzewnego Green:

  • Bardzo niska zawartość siarki - 0,01%
  • Dobra moc opałowa - 18Mj/kg
  • Mała ilość popiołu - 0,6%

Darmowa dostawa Tychy.

Oczywiście wszystkie nasze pellety drzewne i ekogroszki workowane objęte są darmową dostawą. Dzięki długiemu stażowi na rynku przygotowaliśmy system transportu w taki sposób, aby zaoszczędzić Ci nerwów. Przed dostawą kurier skontaktuje się z Tobą, aby przywieźć towar o wybranej przez Ciebie godzinie. Dzięki użyciu wózków ręcznych i wind pneumatycznych dostarczymy zamówienie pod dom. Dowozimy bez opłat nie tylko w Tychach, ale i całym śląskim. Całość zajmuje tylko 48 h!

Ekogroszek workowany - Tychy

Nagrody dla stałych klientów.

Cenimy sobie osoby, które zostają z naszym ekogroszkiem workowanym i pelletem drzewnym na dłużej. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy czegoś dla Was nie przygotowali. W Tychach obecny jest system punktowy. Każdy zakup przydziela na twoje konto punkty, które wymienić możesz na wartościowe przedmioty. Na przykład hulajnogi czy narzędzia ogrodowe. Pełen katalog sprawdzisz tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/.

Oblicz koszta użytkowania ekopaliw.

Przed podjęciem decyzji odnośnie zakupu opału warto obliczyć koszta jego stosowania. Pomimo że ekogroszek workowany i pellet drzewny to rozwiązania postrzegane jako tańsze od węgla to nie musi być tak w każdym przypadku. Warto, abyś sprawdził, co będzie korzystniejsze w Twoim konkretnym przypadku.

Tutaj obliczysz zapotrzebowanie na cały sezon:

Skontaktuj się z nami w Tychach!

Dobrą firmę poznać można po wysokich standardach obsługi klienta. Mamy to! Zapraszamy Cię do kontaktu pod numerem 506-048-557 lub poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/, z chęcią pomożemy!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 1 reviews
 by Kuba

super! polecam